Plotery frezujące CNC

Frezarka CNC 5-osi – profesjonalna obrabiarka Cosmec Technology

Frezarka CNC 5-osi - profesjonalna obrabiarka CNC
Frezarka CNC 5-osi – profesjonalna obrabiarka CNC

5-osiowe Centrum Obróbkowe Conquest 255 z głowicą tarczy piły Ø 270 mm. Niezawodna 5-osiowa obróbka dopasowana do wielu zastosowań technologicznych. Cosmec Technology produkuje od 1978 roku niezawodne plotery frezujące do drewna i kompozytów, precyzyjne obrabiarki CNC do frezowania, wiercenia i rozkroju. W ofercie znajdują się też frezarki 5 osiowe do obróbki kompozytów i aluminium.

5 osiowe centrum obróbkowe CNC włoskiej fabryki maszyn Cosmec Technology

Frezarki CNC 5-osiowe fabryki Cosmec do profesjonalnej obróbki elementów wielopłaszczyznowych za jednym zamocowaniem w kilku osiach. Idealna obrabiarka CNC do wykonywania złożonych operacji na detalach wielkogabarytowych w prosty sposób za jednym zamocowaniem. Bezproblemowe sterowanie centrum obróbczym nawet przy trudnych zadaniach technologicznych. Bezpieczna produkcja dzięki internetowemu podłączeniu maszyny bezpośrednio do działu technicznego fabryki maszyn.

5-osiowe Centrum Obróbkowe Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Conquest 255 Cosmec Technology

Poziome centrum obróbcze 5-osiowe CNC firmy Cosmec to jest profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezaawaryjność. Wyposażona w 5 osi sterowania frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D. Centrum posiada funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC. Na wyposażeniu maszyny zastosowane prowadnice ślizgowe, dzięki którym maszyna gwarantuje uzyskanie większej sztywności i precyzji przy frezowaniu zgrubnym.

5-osiowe Centrum Obróbkowe Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe Conquest 255 z głowicą tarczy piły Ø 215 mm. Cosmec Technology

5-cio osiowe centra obróbcze CNC Cosmec Technology. Precyzyjne frezowanie, gwintowanie, wiercenie i wytaczanie z wielu stron, które nie wymaga koniecznych przezbrojeń maszyny. Dzieje się tak dzięki zmniejszeniu liczby zamocowań obrabianego detalu. Obróbka elementu na maszynie odbywa się wielostronnie, bez konieczności zmiany jego położenia.