Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Frezarka CNC 5-osi – profesjonalna obrabiarka Cosmec Technology

Frezarka CNC 5-osi - profesjonalna obrabiarka CNC
Frezarka CNC 5-osi – profesjonalna obrabiarka CNC

5-osiowe Centrum Obróbkowe Conquest 255 z głowicą tarczy piły Ø 270 mm. Niezawodna 5-osiowa obróbka dopasowana do wielu zastosowań technologicznych. Cosmec Technology produkuje od 1978 roku niezawodne plotery frezujące do drewna i kompozytów, precyzyjne obrabiarki CNC do frezowania, wiercenia i rozkroju. W ofercie znajdują się też frezarki 5 osiowe do obróbki kompozytów i aluminium.

5 osiowe centrum obróbkowe CNC włoskiej fabryki maszyn Cosmec Technology

Frezarki CNC 5-osiowe fabryki Cosmec do profesjonalnej obróbki elementów wielopłaszczyznowych za jednym zamocowaniem w kilku osiach. Idealna obrabiarka CNC do wykonywania złożonych operacji na detalach wielkogabarytowych w prosty sposób za jednym zamocowaniem. Bezproblemowe sterowanie centrum obróbczym nawet przy trudnych zadaniach technologicznych. Bezpieczna produkcja dzięki internetowemu podłączeniu maszyny bezpośrednio do działu technicznego fabryki maszyn.

5-osiowe Centrum Obróbkowe Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Conquest 255 Cosmec Technology

Poziome centrum obróbcze 5-osiowe CNC firmy Cosmec to jest profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezaawaryjność. Wyposażona w 5 osi sterowania frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D. Centrum posiada funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC. Na wyposażeniu maszyny zastosowane prowadnice ślizgowe, dzięki którym maszyna gwarantuje uzyskanie większej sztywności i precyzji przy frezowaniu zgrubnym.

5-osiowe Centrum Obróbkowe Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe Conquest 255 z głowicą tarczy piły Ø 215 mm. Cosmec Technology

5-cio osiowe centra obróbcze CNC Cosmec Technology. Precyzyjne frezowanie, gwintowanie, wiercenie i wytaczanie z wielu stron, które nie wymaga koniecznych przezbrojeń maszyny. Dzieje się tak dzięki zmniejszeniu liczby zamocowań obrabianego detalu. Obróbka elementu na maszynie odbywa się wielostronnie, bez konieczności zmiany jego położenia.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.