5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

Frezarka 5 osiowa NR Series – obróbka CNC tworzyw sztucznych

Frezarka 5 osiowa Nr Series włoskiej fabryki Cosmec Technology
Frezarka 5 osiowa Nr Series włoskiej fabryki obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology

Frezarki CNC Nr SERIES pod Zabudowę Aut i Samochodów. Frezarka 5 osiowa NR Series gwarantuje precyzyjną obróbkę elementów z materiałów kompozytowych oraz z tworzywa sztucznego. Dzięki sztywnej konstrukcji bramowej korpusu maszyny, urządzenie we wszystkich swoich osiach osiąga maksymalną precyzję na całym obszarze roboczym nawet przy największych szybkościach i obciążeniach. Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka gwarantuje dużą powtarzalność produkcji oraz umożliwia osiągnięcie najwyższą jakość wszechstronnej obróbki elementów wyposażenia aut usługowych / samochodów dostawczych. Fabryka maszyn Cosmec może dostarczyć nawet opcjonalnie urządzenie do analizy sił drgań podczas frezowania płyt z kompozytu. Możliwość zakupienia wraz z maszyną Cosmec Technology całego zestawu frezów trzpieniowych pod obróbkę kompozytów, drewna i aluminium. Najwyższej jakości narzędzia i głowice są dostępne według potrzeb i zapotrzebowania pod konkretne wymogi produkcyjne.

Frezowanie-5-osiowe - CNC Obróbka skrawaniem - Cosmec Technology
Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Cosmec Technology

Obróbka CNC płyt warstwowych z kompozytów poprzez realizację skomplikowanych zleceń, które polegają na zaprogramowaniu oraz na przeprowadzeniu obróbki złożonych kształtów płyt i brył. Frezarka 5-osiowa CNC w 5 osiach umożliwia kompleksową obróbkę maszynową CNC. Najwyższa precyzja Frezowania krzywoliniowego, wiercenia z czterech stron obrabianych płyt, cięcie kątowe, idealny rozkrój na formatki z płyt kompozytowych oraz warstwowych typu sklejka sandwich. Wiercenie płyt na maszynie jest możliwe nawet za pomocą wielogłowicowej głowicy obróbczej, która montowana jest na podstawie konkretnych zapotrzebowań wynikających z produkcji. Frezarka Nr Series to 5-osiowa obróbka maszynowa charakteryzująca się łatwym uzyskaniem ogromnej powtarzalności produkcyjnej. Fabryka maszyn Cosmec Technology od 1960 roku zajmuje się dostawą na cały świat zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do obróbki drewna, kompozytów i aluminium.

Konstrukcja korpusu maszyny centrum obróbkowego CNC Cosmec 5 osi
Konstrukcja korpusu maszyny centrum obróbkowego CNC Cosmec 5 osi

Technologia CNC obróbki skrawaniem idealnie wyraża się w 5-osiowym centrum obróbczym CNC Nr Series. Obróbka to frezowanie krzywoliniowe, produkcja szybkich prototypów. Fabryka maszyn Cosmec Technology od wielu lat, realizuje program dostaw maszyn: Maszyny CNC na zamówienie – projektowanie i produkcja maszyn pod konkretne zapotrzebowania produkcyjne. Zaawansowana technologia na drodze ku najwyższej jakości automatyzacja produkcji przemysłowej.

_ Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka CNC NR SERIES 70-30 PF
Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka CNC NR SERIES 70-30 PF Cosmec Technology

Centrum obróbkowe Nr Series włoskiej fabryki maszyn Cosmec to idealne urządzenie przemysłowe do produkcji elementów wyposażenia i zabudowy aut dostawczych i usługowych. Włoska fabryk maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Technology zajmuje się produkcją maszyn pod zamówienie od 1960 roku. Producent obrabiarek CNC od 1978 gwarantuje serwis techniczny gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Produkcja maszyn od 1960 roku. Dostawy frezarek CNC do zabudowy samochodów dostawczych są realizowane przez zespół techników z wieloletnim doświadczeniem. Wielofunkcyjne centra obróbcze do maszynowej obróbki płyt ze sklejki, kompozytowych płyt z ebondu, alucobondu, dibondu, rozkrój w trybie nesting płyt panelowych, płyt ze spienionego PCV są dostarczane w wersji 4,5 i 6 osiowej.