Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

Frezarka 5 osiowa NR Series – obróbka CNC – obróbka skrawaniem tworzyw sztucznych

Frezarka 5 osiowa Nr Series włoskiej fabryki Cosmec Technology
Frezarka 5 osiowa Nr Series włoskiej fabryki obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology

Frezarka 5 osiowa NR Series gwarantuje precyzyjną obróbkę elementów z materiałów kompozytowych oraz z tworzywa sztucznego. Dzięki sztywnej bramowej konstrukcji to centrum obróbkowe, uzyskuje maksymalną precyzję na całym obszarze roboczym. Opcjonalnie na wyposażeniu maszyny urządzenie do analizy sił drgań podczas frezowania kompozytu. Możliwość zakupienia wraz z maszyną Cosmec zestawu frezów trzpieniowych do obróbki kompozytów – Narzędzia frezarskie.

Frezowanie-5-osiowe - CNC Obróbka skrawaniem - Cosmec Technology
Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Cosmec Technology

Obróbka CNC – Realizacja skomplikowanych zleceń polegających na zaprogramowaniu oraz na przeprowadzeniu obróbki złożonych kształtów brył – Frezarka 5-osiowa CNC w 5 osiach – Kompleksowa Obróbka CNC – Frezowanie – Rozkój – Wiercenie. Frezarka 5 osiowa – Obróbka 5-osiowa – Cosmec Technology – CNC 5-osiowe do drewna – 5-osiowa Obróbka Elementów – Technologia CNC obróbki skrawaniem – CNC 5-osiowe do drewna – 5-osiowe centrum obróbcze CNC.

Konstrukcja korpusu maszyny centrum obróbkowego CNC Cosmec 5 osi
Konstrukcja korpusu maszyny centrum obróbkowego CNC Cosmec 5 osi

5 – osiowa frezarka CNC Cosmec – Obróbka CNC, frezowanie, toczenie szybkich prototypów – 5 – osiowa frezarka CNC Cosmec 5-osiowa Obróbka Elementów – Technologia CNC – Obróbka 5-osiowa – CNC 5-osiowe do drewna i kompozytów – centrum obróbcze cnc 5-osiowe.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.