Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

Frezarka 5 osiowa Conquest 715 wieloczynnościowe centrum obróbcze CNC

5 - osiowa frezarka CNC Cosmec
5 – osiowa frezarka CNC Cosmec

Frezarka 5 osiowa Conquest 715 CNC to wieloczynnościowe centrum obróbcze CNC. Idealna maszyna do produkcji modeli 3D i różnych modeli prototypów; Produkcja form odlewniczych; Produkcja form ze styropianu, styroduru, drewna, płyt MDF i innych materiałów kompozytowych. Zaawansowana technologicznie 5 – osiowa frezarka CNC Cosmec 5-osiowa Obróbka Elementów – Technologia CNC – Obróbka 5-osiowa – CNC 5-osiowe do drewna i kompozytów – centrum obróbcze cnc 5-osiowe.

5-Osiowa Frezarka Modelarska CNC do Modeli i Form 3D

Frezowanie CNC Płyt Kompozytowych – Centrum Obróbkowe Idea CNC. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych obróbka płyty kompozytowe Dibond | Płyty warstwowe w reklamie. Ploter cnc cięcia i frezowania materiałów kompozytowych. Najnowszy program do optymalizacji rozkroju. Frezowanie w pięciu osiach – Dokładność: 0,1 mm.

Frezarka CNC do aluminium - specjalistyczne głowice obróbkowe
Frezarka CNC do aluminium – specjalistyczne głowice obróbkowe Conquest

5-osiowe Centra Obróbkowe – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology. Ploter wieloosiowy do frezowania, wiercenia, cięcia i rozkroju różnych materiałów. Za pomocą tego plotera CNC można wykonać różnego rodzaju modele poglądowe z materiałów o niższych kosztach celem weryfikacji założeń konstrukcyjnych. Produkcja modeli do przeprowadzenia testów przed wykonanie finalnego modelu. Formy do termoformowania mdf pokrytego cienką warstwą laminatu. Produkcja kopyta pod budowę różnego rodzaju form. Frezarki CNC 5-osi – profesjonalne obrabiarki CNC -Prototypowe egzemplarze – mogą być zabezpieczone warstwą laminatu i służyć jako pojedynczy gotowy produkt.

Integralna osłona bepieczeństwa poziomego centrum obróczego CNC Conquest
Integralna osłona bezpieczeństwa poziomego centrum obróbczego CNC Conquest
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.