Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny do obróbki płyt Alucobondu

Frezarka 3 osiowa CNC BOARD frezowanie i rozkrój płyt warstwowych / aluminium

Ploter CNC do obróbki aluminium Board CNC Italmac
Ploter CNC do obróbki aluminium Board CNC Italmac

Nowy ploter frezujący CNC do obróbki sekcji 300 mm. x 2.600 mm. z ostrzem tarczy piły o średnicy Ø 500 mm. do cięcia i rozkroju płyt i profili o złożonych kształtach. Obróbka w 4 osiach roboczych. Sterowana numerycznie frezarka do aluminium do specyficznej obróbki. Wielkoformatowa frezarka do aluminium i kompozytów.

Frezarka 3 osiowa CNC BOARD frezowanie i rozkrój płyt warstwowych / aluminium

Ploter CNC do obróbki aluminium 3, 4 osie Board CNC Italmac. Maszyny CNC do Nestingu płyt z aluminium i płyt elewacyjnych typu Alucobond – Sterowane numerycznie plotery Frezujące do Płyt kompozytowych – Centrum obróbcze sterowane numerycznie sterowane w 3 osiach. Maszyny CNC do Nestingu – Plotery Frezujące do Płyt – 3, 4, 5 osiowe Frezarki CNC, Centra Obróbcze CNC, Plotery Frezujące. Wszechstronne centrum obróbcze CNC do metalu, CNC do rozkroju i frezowania aluminium i profili aluminiowych.

Sterowany 3 osiach ploter do cięcia i rozkroju płyt z Aluminium.
Sterowany 3 osiach ploter do cięcia i rozkroju płyt z Aluminium.

Na wyposażeniu maszyny: Program do optymalizacji rozkroju płyt z kompozytów na wyposażeniu obrabiarki. Profesjonalne Maszyny do obróbki aluminium. Centra Tnące i Obróbcze – Maszyny Nowe – Maszyny Do Obróbki i Rozkroju Aluminium. Ploter frezujący Board CNC – do aluminium – Frezarka cnc z głowica do cięcia i rozkroju płyt z aluminium, płyt kompozytowych oraz płyt warstwowych. Ponadto frezowanie płyt z Poliwęglanu Litego na centrum obróbczym CNC z głowicą piły do cięcia / rozkroju w przedziale kątowym 0° – 90°. Wielkoformatowa frezarka do aluminium – wiercenie, gwintowanie i frezowanie krzywoliniowe i rozkrój płyt panelowych w przedziale kątowym 0° – 90°.

Cięcie i rozkrój profili i płyt z aluminium
Cięcie i rozkrój profili i płyt z aluminium – tarcza piły Ø 350

Uniwersalny ploter frezujący do obróbki aluminium z tarczą piły do rozkroju płyt kompozytowych. Uniwersalna, wszechstronna, niezawodna obrabiarka do profili, rur i kształtowników z aluminium, stali i tworzyw sztucznych o dużych przekrojach. Frezowanie CNC profili z aluminium i stali na frezarce 3 osiowej. Średnica ostrza tarczy piły do cięcia / rozkroju płyt kompozytowych i aluminium Ø 450 – Ø 500 mm. Board CNC – Ploter do obróbki aluminium i kompozytów z głowicą tarczy piły do cięcia i rozkroju płyt z aluminium.

Ploter do rozkroju płyt z Aluminium Ø 250 - Ø 350 mm. Board CNC
Ploter do rozkroju płyt z Aluminium Ø 250 – Ø 350 mm. Board CNC Italmac

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza w zakresie optymalizacji. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn do specjalnych zastosowań. Aby obniżyć koszty produkcji, zwiększając powtarzalność budowa Maszyn na Zamówienie – Projektowanie i Wykonawstwo. Frezarka pozioma do obróbki aluminium z możliwością rozkroju płyt tarczą piły o średnicy 500 mm. Ploter do Aluminium – Ploter frezujący CNC BOARD do frezowania, rozkroju, wiercenia.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.