Maszyny do obróbki płyt Alucobondu

Frezarka 3 osiowa CNC BOARD frezowanie i rozkrój płyt warstwowych / aluminium

Ploter CNC do obróbki aluminium Board CNC Italmac
Ploter CNC do obróbki aluminium Board CNC Italmac

Nowy ploter frezujący CNC do obróbki sekcji 300 mm. x 2.600 mm. z ostrzem tarczy piły o średnicy Ø 500 mm. do cięcia i rozkroju płyt i profili o złożonych kształtach. Obróbka w 4 osiach roboczych. Sterowana numerycznie frezarka do aluminium do specyficznej obróbki. Wielkoformatowa frezarka do aluminium i kompozytów.

Frezarka 3 osiowa CNC BOARD frezowanie i rozkrój płyt warstwowych / aluminium

Ploter CNC do obróbki aluminium 3, 4 osie Board CNC Italmac. Maszyny CNC do Nestingu płyt z aluminium i płyt elewacyjnych typu Alucobond – Sterowane numerycznie plotery Frezujące do Płyt kompozytowych – Centrum obróbcze sterowane numerycznie sterowane w 3 osiach. Maszyny CNC do Nestingu – Plotery Frezujące do Płyt – 3, 4, 5 osiowe Frezarki CNC, Centra Obróbcze CNC, Plotery Frezujące. Wszechstronne centrum obróbcze CNC do metalu, CNC do rozkroju i frezowania aluminium i profili aluminiowych.

Sterowany 3 osiach ploter do cięcia i rozkroju płyt z Aluminium.
Sterowany 3 osiach ploter do cięcia i rozkroju płyt z Aluminium.

Na wyposażeniu maszyny: Program do optymalizacji rozkroju płyt z kompozytów na wyposażeniu obrabiarki. Profesjonalne Maszyny do obróbki aluminium. Centra Tnące i Obróbcze – Maszyny Nowe – Maszyny Do Obróbki i Rozkroju Aluminium. Ploter frezujący Board CNC – do aluminium – Frezarka cnc z głowica do cięcia i rozkroju płyt z aluminium, płyt kompozytowych oraz płyt warstwowych. Ponadto frezowanie płyt z Poliwęglanu Litego na centrum obróbczym CNC z głowicą piły do cięcia / rozkroju w przedziale kątowym 0° – 90°. Wielkoformatowa frezarka do aluminium – wiercenie, gwintowanie i frezowanie krzywoliniowe i rozkrój płyt panelowych w przedziale kątowym 0° – 90°.

Cięcie i rozkrój profili i płyt z aluminium
Cięcie i rozkrój profili i płyt z aluminium – tarcza piły Ø 350

Uniwersalny ploter frezujący do obróbki aluminium z tarczą piły do rozkroju płyt kompozytowych. Uniwersalna, wszechstronna, niezawodna obrabiarka do profili, rur i kształtowników z aluminium, stali i tworzyw sztucznych o dużych przekrojach. Frezowanie CNC profili z aluminium i stali na frezarce 3 osiowej. Średnica ostrza tarczy piły do cięcia / rozkroju płyt kompozytowych i aluminium Ø 450 – Ø 500 mm. Board CNC – Ploter do obróbki aluminium i kompozytów z głowicą tarczy piły do cięcia i rozkroju płyt z aluminium.

Ploter do rozkroju płyt z Aluminium Ø 250 - Ø 350 mm. Board CNC
Ploter do rozkroju płyt z Aluminium Ø 250 – Ø 350 mm. Board CNC Italmac

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza w zakresie optymalizacji. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn do specjalnych zastosowań. Aby obniżyć koszty produkcji, zwiększając powtarzalność budowa Maszyn na Zamówienie – Projektowanie i Wykonawstwo. Frezarka pozioma do obróbki aluminium z możliwością rozkroju płyt tarczą piły o średnicy 500 mm. Ploter do Aluminium – Ploter frezujący CNC BOARD do frezowania, rozkroju, wiercenia.