Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Dwugłowicowa piła tarczowa do cięcia profili z aluminium / PCV Ø 600 mm. Kalipso 600

Piła dwugłowicowa do cięcia profili z aluminium z ostrzem tarczy piły o średnicy Ø 600 mm.
Piła dwugłowicowa do cięcia profili z aluminium z ostrzem tarczy piły o średnicy Ø 600 mm.

Dwugłowicowa piła do cięcia profili aluminiowych / PCV piła o średnicy Ø 600 mm. Pochył kątowy głowic tarczy tnących jest sterowany elektronicznie z panelu dotykowego komputera przemysłowego.

Piła dwugłowicowa do aluminium ze sterowaniem CNC

Ustawienie pneumatyczne w: 2 głowicowa piła kątowa Ø 600 do cięcia profili ALU /PCV. Piła kątowa dwugłowicowa, dwupiła włoskiej fabryki maszyn Italmac.

Piła 2 głowicowa Kalipso 600 - Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych i PCV
Piła 2 głowicowa Kalipso 600 – Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych i PCV

Doskonała jakość cięcia profili z aluminium po cięciu na pile tarczowej Kalipso 600. Idealne ustawienie kątowe głowicy ostrza tarczy piły dzięki solidnej konstrukcji maszyny. Niezawodny instrument do precyzyjnego cięcia profili z aluminium i PCV.

Piła 2 głowicowa Kalipso 600 - Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych i PCV
Piła 2 głowicowa Kalipso 600 – Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych i PCV

Idealna Piła Do Cięcia Profili stosowanych w stolarce otworowej. 2-Głowicowe – Piły -Maszyny Do Produkcji stolarki okienno – drzwiowej, fasad z aluminium, ogrodów zimowych z aluminium. Niezawodna Piła do profili okienno-drzwiowych z aluminium. Elektroniczne ustawienie obydwu głowic tarcz tnących wszystkich pozycjach pośrednich.

Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALU
Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALU

Elektroniczne sterowanie kątami ustawień głowic. Ustawienie pochyłu kątowego tarczy tnących w pozycjach we wszystkich pozycjach pośrednich. Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili okienno-drzwiowych. Profesjonalne maszyny, narzędzia – sprzedaż, montaż, szkolenia i serwis.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.