Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Dwugłowicowa piła cięcia profili z aluminium / PCV TRITON DRV 500

Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 500 mm. TRITON DRV 4M Piła Dwugłowicowa - Piła podwójna ukośnica
Dwugłowicowa piła do cięcia profili aluminiowych / PCV piła Ø 500 mm. TRITON DRV 4M Piła Dwugłowicowa – Piła podwójna ukośnica

Piła do cięcia profili okiennych z aluminium i PCV TRITON DRV 500 to gwarancja najwyższej jakości cięcia kształtowników pod różnym kątem. Gładka krawędź uciętych narożników z aluminium jest teraz możliwa dzięki najwyższej jakości cięcia osiąganej na pile tarczowej TRITON DRV. Jakość cięcia pod kątem 45 stopni to główny czynnik wpływający na wygląd gotowego okna i drzwi. Ewentualny błąd operatora w ustawianiu wymiarów i złe ustawienie kątowe głowic skutkuje złym produktem finalnym. Cięcie robocze o długości 4.000 mm. ze średnicą tarczy piły Ø 500 mm. Przecinarka dwugłowicowa TRITON DRV 500 jest oferowana ze stałą lewą głowicą i prawą jednostką cięcia ruchomą z automatycznym ruchem sterowanym numerycznie. Pneumatyczne nachylenie zespołu tnącego głowic + 22,5°/+45°/ 90°/-45° z mechanicznymi ogranicznikami do ustawień głowicy w stopniach pośrednich.

Piła dwugłowicowa do profili aluminiowych / PCV o średnicy tarczy pił Ø 500 mm
Piła dwugłowicowa do profili aluminiowych / PCV o średnicy tarczy pił Ø 500 mm

Piła kątowa do aluminium z tarczami piły o średnicy Ø 500 mm. TRITON DRV posiada na swoim wyposażeniu silniki o mocy 2,2 KW (każdy). Piły do aluminium z automatycznym wysuwem tarczy piły pozycjonują lewą głowicę dzięki pozycjonowaniu elektronicznym z panelu sterowania. Model TRITON DRV 500 to dwugłowicowe piły kątowe o najwyższym poziomie jakości cięcia. Akcesoria na wyposażeniu 2 ostrza tarczy piły Widia Ø 500 mm. Zintegrowany zestaw osłonowy do obszaru cięcia piły. Szt. 4 poziome zaciski pneumatyczne. Szt. 2 pionowe imadła pneumatyczne. Pneumatycznie chowany centralny wspornik profilu. Mgielnica ostrza tarczy piły do cięcia profili. Pistolet do przedmuchiwania wiórów ze spiralą 3 mb. Mobilny przenośnik rolkowy (2,5 mb) po prawej stronie głowicy ruchomej. Opakowanie: folia termokurczliwa. Precyzyjna piła dwugłowicowa do cięcia profili PCV/okiennych i drzwiowych.

Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Triton Ø 500
Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Triton Ø 500

Maszynowe Cięcie profili aluminiowych – Maszynowa obróbka aluminium. Nowa piła do podwójnego cięcia ukośnego profili okiennych i drzwiowych w aluminium i PCV. Ten, model piły dwugłowicowej idealnie nadaje się do przemysłowego cięcia profili aluminiowych o różnych grubościach ścianek i różnych kątach ustawienia głowic. Wydajna piła dwugłowicowa do cięcia bez wyrwań kształtowników z aluminium i PCV. Na wyposażeniu piły z 2 głowicami: Zarządzanie pojedynczymi cięciami. Zarządzanie niewymiarowymi cięciami oraz cięciami ponadgabarytowymi. Możliwość cięcia profili krok po kroku dzięki specjalnemu rozszerzeniu programu sterowania. Zarządzanie cięciami obrotowymi. Import list cięć z protokołem standardowym. Eliptyczny wysuw tarczy ostrza piły pozwala uzyskać możliwie najwyższą precyzję cięcia profili. Cięcie na pile dwugłowicowej w stolarce otworowej znacząco zwiększa wydajność produkcji.

Długość cięcia roboczego 4.000 mm.
TRITON- Długość cięcia roboczego 4.000 mm.

Przecinarka tarczowa do profili Alu klasy Premium TRITON DRV 500, idealnie łączy wygodę cięcia na 2 głowicowej pile. Na wyposażeniu maszyny super wytrzymałe tarcze piły do cięcia aluminium prosto z fabryki we Włoszech. Tylko dzięki wprowadzeniu automatyzacji produkcji instalując piłę dwugłowicową można osiągnąć te cele. Dwugłowicowa piła tarczowa idealnie nadaje się do cięcia profili, kształtowników, płaskowników i listew aluminiowych i z PCV o różnych grubościach. Najlepsze maszyny do cięcia – Cięcie Profili Aluminiowych – Wysoka Wydajność Maszyn i Urządzeń – Automatyczna maszyna tnąca dwugłowicowa do profili aluminiowych. Piła dwugłowicowa do cięcia kształtowników z aluminium w trybie sterowania elektronicznego gwarantuje najwyższą jakość wykonanych cięć. Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych okna, drzwi, elementy fasad, ogrody zimowe. Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALUminium. Opcjonalnie piła kątowa posiada na swoim wyposażeniu pomiar wysokości ciętego profila. Dozujące urządzenie natryskowe kontroluje właściwą temperaturę ostrza tarczy piły.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.