Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Dwugłowicowa piła cięcia profili z aluminium / PCV TRITON DRV 500

Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 500 mm. TRITON DRV 4M Piła Dwugłowicowa - Piła podwójna ukośnica
Dwugłowicowa piła do cięcia profili aluminiowych / PCV piła Ø 500 mm. TRITON DRV 4M Piła Dwugłowicowa – Piła podwójna ukośnica

Piła do cięcia profili okiennych z aluminium i PCV TRITON DRV 500 to gwarancja najwyższej jakości cięcia kształtowników pod różnym kątem. Gładka krawędź uciętych narożników z aluminium jest teraz możliwa dzięki najwyższej jakości cięcia osiąganej na pile tarczowej TRITON DRV. Jakość cięcia pod kątem 45 stopni to główny czynnik wpływający na wygląd gotowego okna i drzwi. Ewentualny błąd operatora w ustawianiu wymiarów i złe ustawienie kątowe głowic skutkuje złym produktem finalnym. Cięcie robocze o długości 4.000 mm. ze średnicą tarczy piły Ø 500 mm. Przecinarka dwugłowicowa TRITON DRV 500 jest oferowana ze stałą lewą głowicą i prawą jednostką cięcia ruchomą z automatycznym ruchem sterowanym numerycznie. Pneumatyczne nachylenie zespołu tnącego głowic + 22,5°/+45°/ 90°/-45° z mechanicznymi ogranicznikami do ustawień głowicy w stopniach pośrednich.

Piła dwugłowicowa do profili aluminiowych / PCV o średnicy tarczy pił Ø 500 mm
Piła dwugłowicowa do profili aluminiowych / PCV o średnicy tarczy pił Ø 500 mm

Piła kątowa do aluminium z tarczami piły o średnicy Ø 500 mm. TRITON DRV posiada na swoim wyposażeniu silniki o mocy 2,2 KW (każdy). Piły do aluminium z automatycznym wysuwem tarczy piły pozycjonują lewą głowicę dzięki pozycjonowaniu elektronicznym z panelu sterowania. Model TRITON DRV 500 to dwugłowicowe piły kątowe o najwyższym poziomie jakości cięcia. Akcesoria na wyposażeniu 2 ostrza tarczy piły Widia Ø 500 mm. Zintegrowany zestaw osłonowy do obszaru cięcia piły. Szt. 4 poziome zaciski pneumatyczne. Szt. 2 pionowe imadła pneumatyczne. Pneumatycznie chowany centralny wspornik profilu. Mgielnica ostrza tarczy piły do cięcia profili. Pistolet do przedmuchiwania wiórów ze spiralą 3 mb. Mobilny przenośnik rolkowy (2,5 mb) po prawej stronie głowicy ruchomej. Opakowanie: folia termokurczliwa. Precyzyjna piła dwugłowicowa do cięcia profili PCV/okiennych i drzwiowych.

Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Triton Ø 500
Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Triton Ø 500

Maszynowe Cięcie profili aluminiowych – Maszynowa obróbka aluminium. Nowa piła do podwójnego cięcia ukośnego profili okiennych i drzwiowych w aluminium i PCV. Ten, model piły dwugłowicowej idealnie nadaje się do przemysłowego cięcia profili aluminiowych o różnych grubościach ścianek i różnych kątach ustawienia głowic. Wydajna piła dwugłowicowa do cięcia bez wyrwań kształtowników z aluminium i PCV. Na wyposażeniu piły z 2 głowicami: Zarządzanie pojedynczymi cięciami. Zarządzanie niewymiarowymi cięciami oraz cięciami ponadgabarytowymi. Możliwość cięcia profili krok po kroku dzięki specjalnemu rozszerzeniu programu sterowania. Zarządzanie cięciami obrotowymi. Import list cięć z protokołem standardowym. Eliptyczny wysuw tarczy ostrza piły pozwala uzyskać możliwie najwyższą precyzję cięcia profili. Cięcie na pile dwugłowicowej w stolarce otworowej znacząco zwiększa wydajność produkcji.

Długość cięcia roboczego 4.000 mm.
TRITON- Długość cięcia roboczego 4.000 mm.

Przecinarka tarczowa do profili Alu klasy Premium TRITON DRV 500, idealnie łączy wygodę cięcia na 2 głowicowej pile. Na wyposażeniu maszyny super wytrzymałe tarcze piły do cięcia aluminium prosto z fabryki we Włoszech. Tylko dzięki wprowadzeniu automatyzacji produkcji instalując piłę dwugłowicową można osiągnąć te cele. Dwugłowicowa piła tarczowa idealnie nadaje się do cięcia profili, kształtowników, płaskowników i listew aluminiowych i z PCV o różnych grubościach. Najlepsze maszyny do cięcia – Cięcie Profili Aluminiowych – Wysoka Wydajność Maszyn i Urządzeń – Automatyczna maszyna tnąca dwugłowicowa do profili aluminiowych. Piła dwugłowicowa do cięcia kształtowników z aluminium w trybie sterowania elektronicznego gwarantuje najwyższą jakość wykonanych cięć. Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych okna, drzwi, elementy fasad, ogrody zimowe. Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALUminium. Opcjonalnie piła kątowa posiada na swoim wyposażeniu pomiar wysokości ciętego profila. Dozujące urządzenie natryskowe kontroluje właściwą temperaturę ostrza tarczy piły.