Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły dwugłowicowe ALU / PCV

Dwugłowicowa piła profili z aluminium / PCV Ø 500 mm. TRITON DRV piła dwugłowicowa

Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 500 mm. TRITON DRV 4M Piła Dwugłowicowa - Piła podwójna ukośnica
Dwugłowicowa piła do cięcia profili aluminiowych / PCV piła Ø 500 mm. TRITON DRV 4M Piła Dwugłowicowa – Piła podwójna ukośnica

Piła do cięcia profili okiennych z aluminium i PCV. Gładka krawędź uciętych narożników z aluminium. Jakość cięcia piły tarczowej to główny czynnik wpływający na wygląd gotowego okna i drzwi. Ewentualny błąd operatora w wymiarach i złe ustawienie kątowe prędko eliminuje równoczesne cięcie dwiema tarczami. Cięcie robocze o długości 4.000 mm. Przecinarka dwugłowicowa ze stałą lewą głowicą i prawą jednostką cięcia ruchomą z automatycznym ruchem sterowanym numerycznie. Pneumatyczne nachylenie zespołu tnącego głowic + 22,5°/+45°/ 90°/-45° z mechanicznymi ogranicznikami do ustawień głowicy w stopniach pośrednich.

Piła dwugłowicowa do profili aluminiowych / PCV o średnicy tarczy pił Ø 500 mm
Piła dwugłowicowa do profili aluminiowych / PCV o średnicy tarczy pił Ø 500 mm

Piła do aluminium 2 głowicowa posiada na swoim wyposażeniu silniki o mocy 2,2 KW (każdy). Piły do aluminium – Piły dwugłowicowe. Akcesoria na wyposażeniu 2 ostrza tarczy piły Widia Ø 500 mm. Zintegrowany zestaw osłonowy do obszaru cięcia piły. Szt. 4 poziome zaciski pneumatyczne. Szt. 2 pionowe imadła pneumatyczne. Pneumatycznie chowany centralny wspornik profilu. Mgielnica ostrza tarczy piły do cięcia profili. Pistolet do przedmuchiwania wiórów ze spiralą 3 mb. Mobilny przenośnik rolkowy (2,5 mb) po prawej stronie głowicy ruchomej. Opakowanie: folia termokurczliwa. Precyzyjna piła dwugłowicowa do cięcia profili PCV/okiennych i drzwiowych.

Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Triton Ø 500
Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Triton Ø 500

Maszynowe Cięcie profili aluminiowych – Maszynowa obróbka aluminium. Nowa piła do podwójnego cięcia ukośnego profili okiennych i drzwiowych w aluminium i PCV. Wydajna piła dwugłowicowa do cięcia bez wyrwań kształtowników z aluminium i PCV. Na wyposażeniu piły z 2 głowicami: Zarządzanie pojedynczymi cięciami. Zarządzanie niewymiarowymi cięciami oraz cięciami ponadgabarytowymi. Możliwośc cięcia profili krok po kroku. Zarządzanie cięciami obrotowymi. Import list cięć z protokołem standardowym. Eliptyczny wysuw tarczy ostrza piły pozwala uzyskać możliwie najwyższą precyzję cięcia profili. Cięcie na pile dwugłowicowej w stolarce otworowej zwiększa wydajność produkcji w stosunku do wyników osiąganych na piłach jednogłowicowych.

Długość cięcia roboczego 4.000 mm.
TRITON- Długość cięcia roboczego 4.000 mm.

Przecinarka tarczowa do profili Alu klasy Premium; idealna piła 2 głowicowa do cięcia profili z alu i PCV; Tarcze i piły do cięcia aluminium prosto z fabryki we Włoszech. Polepsz jakość wyrobów – zredukuj koszty produkcji i wyprzedź konkurencję poprzez automatyzację produkcji. Najlepsze maszyny do cięcia – Cięcie Profili Aluminiowych – Wysoka Wydajność Maszyn i Urządzeń – Automatyczna maszyna tnąca dwugłowicowa do profili aluminiowych. Piła dwugłowicowa cięcie kształtowników z aluminium. Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych okna, drzwi, elementy fasad, ogrody zimowe. Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALUminium.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.