Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Dwugłowicowa piła elektroniczna do cięcia profili z aluminium i PCV Ø 600 mm.

Dwugłowicowa piła tnąca do profili aluminiowych REVERSE – Automatyczna precyzyjna piła
Dwugłowicowa piła tnąca do profili aluminiowych REVERSE – Automatyczna precyzyjna piła

Profesjonalna piła do cięcia profili aluminiowych dzięki wygodnej obsłudze. Obcinarka dwugłowicowa z elektronicznym posuwem ruchomej głowicy i odczytem pozycji przez cyfrowy wyświetlacz. Łatwe w obsłudze sterowana elektronicznie ustawień kątowych piły. Średnica tarczy piły Ø 600 mm – podwójna piła kątowa przeznaczona do cięć złożonych. Piła kątowa do cięcia PVC i aluminium. Dwustronne precyzyjne cięcie profili aluminiowych pod kątem 45°, 90° oraz stopni pośrednich. Piła 2 głowicowa do aluminium – Tarcze i piły do cięcia aluminium najwyższej jakości.

Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 600 mm.
Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 600 mm.

Piły dwugłowicowe Italmac to mocna konstrukcja korpusu maszyn i niezawodność działania sprawdzona na przestrzeni wielu lat. Dwugłowicowe piły tarczowe do cięcia kątowego to maszyny najnowszej generacji – idealne do obróbki cięcia i rozkroju profili aluminiowych i z PCV o różnych grubościach i pod różnym kątem. Dzięki wysokiej precyzji cięcia i znacznej prostocie obsługi, optymalizują cykl produkcyjny zakładu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.