Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Dwugłowicowa piła do cięcia profili z aluminium i PCV Triton TCT Ø 500 mm.

Piła 2 głowicowa do cięcia profili z aluminium i profili z PCV Triton 500
Piła 2 głowicowa do cięcia profili z aluminium i profili z PCV Triton 500

Przecinarka dwugłowicowa – dwugłowicowa piła do cięcia profili z aluminium i PCV. Długość robocza cięcia: 4.000 mm.
Przecinarka dwugłowicowa ze stałym zespołem po lewej stronie i automatyczną prawą głowicą, którą można przesuwać za pomocą sterowania numerycznego. Pneumatyczne przechylanie obu głowic pod kątem + 45°/ 90°/-45° z mechanicznymi ogranicznikami do ustawień głowicy w stopniach pośrednich. Silniki 2,2KW (KAŻDY).

Dwugłowicowa piła do cięcia profili z aluminium i PCV Triton TCT Ø 500 mm.

Stardadowe wyposażenie piły do aluminium 2 głowicowej:
Nr. 2 ostrza tarczy piły TCT Ø 500 mm.
Bezpieczne osłony w obszarze cięcia
Nr 4 poziome zaciski pneumatyczne
Nr 2 pionowe zaciski pneumatyczne
Pneumatyczna podpórka centralna
Pneumatyczne smarowanie mgłą natryskową
Pistolet do przedmuchiwania wiórów o długości 3 m
Ruchoma podpora boczna (2,5 m)

Piła dwugłowicowa jest wyposażona w elektroniczne pozycjonowanie prawej głowicy ruchomej:
Do zarządzania pojedynczymi cięciami profili. Na wyposażeniu piła posiada ponadto oprogramowanie do malejącej długości cięcia na długości. Oprogramowanie do rozszerzania możliwości cięcia na długość. Oprogramowanie do cięcia krok po kroku. Cięcie tzw. „plasterkowanie” oraz z logo oprogramowania. Import listy cięć ze standardowym protokołem. Opcjonalnie. Ostrze tarczy piły TCT Ø 500 mm. Automatyczne urządzenie mierzące wysokość profilu. Drukarka etykiet. Połączenie z oprogramowaniem OPERA COMPANY. Połączenie z oprogramowaniem ORGADATA, KLAES, EMMEGI, PREFERENCE.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.