Maszyny CNC do modeli 3D i form

CNC 6-osiowe portalowe centrum obróbcze Spin

Spin CNC 6-osiowe portalowe centrum obróbcze
Spin CNC 6-osiowe portalowe centrum obróbcze

Spin 6-osiowe portalowe centrum obróbcze wykonujące operacje frezowania, wiercenia i cięcia elementów z drewna, tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz materiałów kompozytowych (CORIAN, HI-MAX, itp.).

Spin 6 osiowe centrum obróbkowe CNC
Spin Mould 6 osiowe centrum obróbkowe do tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz materiałów kompozytowych

Szybkie zastosowanie ruchomych stołów w celu uproszczenia mocowania i obróbki skomplikowanych części. System TANDEM składa się z 4 wsporników dla każdej palety regulowanych w X i Y, dzięki czemu można je dopasować do kształtu obrabianego przedmiotu. Połącz mocowanie pneumatyczne z systemem próżniowym. Sztywna i solidna konstrukcja pozwala na ważne pociągnięcia Z, z różnymi możliwymi rozmiarami.

Spin Mould 6 osiowe centrum obróbkowe do tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz materiałów kompozytowych
SPIN Mould W 6 osiowe centrum obróbkowe do tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz materiałów kompozytowych

Główne cechy: Głowice operacyjne z możliwością wyboru pomiędzy 1, 3, 4 i 5 wrzecionami z automatyczną wymianą narzędzi lub bez. Modułowy system budowy pozwala na różne konfiguracje stołów i skoków roboczych. Solidna maszyna, idealna do złożonej obróbki z dużymi ilościami usuwanego materiału. Różne obszary zastosowania i idealne we wszystkich przypadkach, w których wymagane są duże wysokości (oś Z): formy, elementy zakrzywione, elementy samochodów ciężarowych/przyczep kempingowych. System programowania E-LAB, automatyczny menedżer trajektorii