Obróbka plastyczna blach, rur, profili ze stali

Przecinarka plazmowa rur i profili ze stali Cięcie plazmą WARCOM

W-FIBER-Tube-Series Cięcie laserem kształtowników, rur i blach z automatycznym załadunkiem
Obrotowa przecinarka plazmowa Warcom do obróbki rur i profili ze stali W – Power TUBE SERIES

Obrotowa przecinarka plazmowe do cięcia rur i profili ze stali. Sterowanie CNC, które gwarantuje dużą prędkość cięcia i dobra jakość krawędzi. Plazmowa Przecinarka obrotowa fabryki maszyn Warcom obrabia materiał od 50 mm do maksymalnie 600 mm. średnicy i o maksymalnej długości 12000 mm.. Zwiększ wydajność produkcji w swojej firmie dzięki cięciu rur i profili plazmą. Producent maszyn CNC do cięcia plazmowego Warcom proponuje na całym świecie, nowoczesną przecinarkę plazmowo – gazową do cięcia rur i profili kształtowych o dużych gabarytach. Ponadto pozioma Wycinarka plazmowa / gazowa WARCOM W-POWER oferuje dokładne cięcie plazmowe na grubych arkuszach blach. Przecinarki Plazmowe | Przecinarki do Metalu to idealna droga do zwiększenia zyskowności produkcji twojego zakładu. Przecinarka plazmowa do profili fabryki Warcom to wysoko wydajna maszyna do cięcia rur i profili.. Kompleksowa obróbka metali teraz jest możliwa na dzięki obrotnicy plazmowej CNC.

Przecinarka plazmowa profili ze stali – Duża prędkość cięcia i znakomita jakość krawędzi.

Nieograniczony obrót palnika przecinarki plazmowej umożliwia cięcie rur, profili i kształtowników ze stali pod każdym kątem. To daje konkretną przewagę użytkownikom nad innymi modelami przecinarek plazmowych dostępnymi na rynku. Obrotnica plazmowa do cięcia rur i profili ze stali włoskiej fabryki maszyn Warcom umożliwia wycinanie różnego rodzaju elementów. Profesjonalna przecinarka CNC do cięcia rur i profili pod żądanym kątem gwarantuje powtarzalność wykonywanych komponentów oraz ułatwia ich późniejsze pasowanie. Dokładna prefabrykacja elementów konstrukcji rurowych i profilowych skraca się wielokrotnie realizacje każdego projektu. Ewolucja cięcia przemysłowego dzięki zaawansowanym przecinarkom plazmowym. Technologia cięcia plazmą to znacząca oszczędność kosztów wytwarzania. Maszyny do cięcia plazmą to korzystna inwestycja wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość procesu rozdzielania blach, rur i kształtowników, jakość cięcia oraz obniżenie kosztów.

TUBE SERIES to seria przecinarek plazmowych Warcom przeznaczone do obróbki rur i profili
TUBE SERIES to seria przecinarek plazmowych Warcom przeznaczone do obróbki rur i profili

Maszyny Do Cięcia Plazmą Warcom – Przecinarka CNC zwiększa automatyzację procesów produkcyjnych i poprawia zysk przedsiębiorstwa. Teraz jest możliwe szybkie przecinanie plazmowe CNC profili kształtowych ze stali. Miejscowe topienie rozdzielanego elementu łukiem plazmowym i wydmuchiwaniu go ze szczeliny gazem procesowym dzięki niezawodnym głowicom cięcia. Rury, kształtowniki, blachy o grubości do 90 mm. cięte na przecinarce plazmowej uzyskuje się wydajność większą od lasera z zachowaniem porównywalnej jakości. TUBE SERIES to seria przecinarek plazmowych Warcom przeznaczone do obróbki rur i profili o minimalnej powierzchni podstawy obrotowej od 50 mm do maksymalnie 600 mm i maksymalnej długości 12.000 mm. Możliwe do obróbki cięcia sekcje zaczynają się od standardowych profili zamkniętych. Mogą być okrągłe, kwadraty i prostokąty, do najróżniejszych profili otwartych stosowanych w dziedzinie konstrukcji.

Cięcie plazmą Warcom to szybka i dokładna prefabrykacja elementów konstrukcji rurowych
Cięcie plazmą Warcom to szybka i dokładna prefabrykacja elementów konstrukcji rurowych

Przecinarka plazmowa CNC firmy Warcom: Maszyna do przecinania plazmą jest zaprogramowana za pomocą łatwego w obsłudze systemu oprogramowania specjalnie opracowanego do cięcia rur, co pozwala na wykonywanie różnych procesów na dwóch osiach X i Y. Aż 4-stopniowy system sterowania zapewnia maksymalną kontrolę profili podczas obrotów i samej obróbki cięcia. System sterowania jest wspomagany przez wydajny system czujników laserowych, który pozwala na kompensację odkształceń. System czujników eliminuje nieliniowość samych profili. Wszechstronność przecinarki plazmowej polega na tym, że maszyna jest w stanie obrabiać rury okrągłe, kwadratowe i prostokątne oraz profile otwarte różnych typów. Odprowadzanie gazów. Zasysanie odbywa się przez rurkę umieszczoną w pobliżu wrzeciona oraz przez dodatkową elastyczną rurkę umieszczoną w obszarze cięcia. Wrzeciono. Samocentrujące wrzeciono z bezszczotkowym silnikiem do obracania rury z regulacją 2+2.