Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

obróbka plastyczna blach i rur

Przecinarka plazmowo – gazowa do cięcia rur blach ze stali Cięcie plazmą WARCOM

W-FIBER-Tube-Series Cięcie laserem kształtowników, rur i blach z automatycznym załadunkiem
Cięcie laserem kształtowników, blach i rur z automatycznym załadunkiem

Ewolucja cięcia przemysłowego dzięki zaawansowanym przecinarkom plazmowym. Technologia cięcia plazmą to znacząca oszczędność kosztów wytwarzania. Maszyny do cięcia plazmą to korzystna inwetycja wszedzie tam ,gdzie liczy się szybkość procresu rozdzielania blach, rur i kształtowników, jakość cięcia oraz obniżenie kosztów. Miejscowe topienie rozdzielanego elementu łukiem plazmowym i wydmuchiwaniu go ze szczeliny gazem procesowym. Rury, kształtowniki, blachy o grubości do 90 mm. cięte na wykrwarce plazmowej uzyskuje się wydajność większą od lasera z zachowaniem porównywalnej jakości. W-FIBER-Tube-Series Cięcie laserem kształtowników, rur i blach z automatycznym załadunkiem i pozycjonowaniem blach do 8 mm. Zautomatyzowane gniazdo do cięcia laserowego Fiber Warcom. Alternatywa dla wykrawarek rewolwerowych, w technologi cięcia elementów z blach, rur i kształtowników ze stali.

Wykrawanie laserem - obróbka plastyczna blach i rur
Wykrawanie laserem – obróbka plastyczna blach i rur

• Wysoka produktywność, dokładność i niezawodność.
• Wysoka wydajność; 2G (maksymalne przyspieszenie), 210 m / min. (Maksymalna prędkość interpolowana w osiach).
• Nadaje się do cięcia różnych materiałów, w tym materiałów silnie odblaskowych.
• Wydajność cięcia żelaza do 30 mm grubości dzięki wysokowydajnemu źródłu laserowemu.
• Niskie zużycie energii, koszty eksploatacji i konserwacji (źródło lasera światłowodowego nie wymaga zwykłej konserwacji).
• Łatwy w użyciu i instalacji.
• Nowa stylowa i kompaktowa konstrukcja o bardzo małych gabarytach.
• W porównaniu z laserem CO2, laser światłowodowy zapewnia redukcję zużycia energii o ponad 70% i redukcję kosztów pracy o ponad 50%. Laser światłowodowy nie wymaga czasu nagrzewania (grzanie przy mocy startowej), a pobór mocy w trybie czuwania wynosi zero.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.