Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Obróbka plastyczna blach, rur, profili ze stali

Przecinarka plazmowa rur i profili ze stali Cięcie plazmą WARCOM

W-FIBER-Tube-Series Cięcie laserem kształtowników, rur i blach z automatycznym załadunkiem
Obrotowa przecinarka plazmowa Warcom do obróbki rur i profili ze stali W – Power TUBE SERIES

Obrotowa przecinarka plazmowe do cięcia rur i profili ze stali. Sterowanie CNC, które gwarantuje dużą prędkość cięcia i dobra jakość krawędzi. Plazmowa Przecinarka obrotowa fabryki maszyn Warcom obrabia materiał od 50 mm do maksymalnie 600 mm. średnicy i o maksymalnej długości 12000 mm.. Zwiększ wydajność produkcji w swojej firmie dzięki cięciu rur i profili plazmą. Producent maszyn CNC do cięcia plazmowego Warcom proponuje na całym świecie, nowoczesną przecinarkę plazmowo – gazową do cięcia rur i profili kształtowych o dużych gabarytach. Ponadto pozioma Wycinarka plazmowa / gazowa WARCOM W-POWER oferuje dokładne cięcie plazmowe na grubych arkuszach blach. Przecinarki Plazmowe | Przecinarki do Metalu to idealna droga do zwiększenia zyskowności produkcji twojego zakładu. Przecinarka plazmowa do profili fabryki Warcom to wysoko wydajna maszyna do cięcia rur i profili.. Kompleksowa obróbka metali teraz jest możliwa na dzięki obrotnicy plazmowej CNC.

Przecinarka plazmowa profili ze stali – Duża prędkość cięcia i znakomita jakość krawędzi.

Nieograniczony obrót palnika przecinarki plazmowej umożliwia cięcie rur, profili i kształtowników ze stali pod każdym kątem. To daje konkretną przewagę użytkownikom nad innymi modelami przecinarek plazmowych dostępnymi na rynku. Obrotnica plazmowa do cięcia rur i profili ze stali włoskiej fabryki maszyn Warcom umożliwia wycinanie różnego rodzaju elementów. Profesjonalna przecinarka CNC do cięcia rur i profili pod żądanym kątem gwarantuje powtarzalność wykonywanych komponentów oraz ułatwia ich późniejsze pasowanie. Dokładna prefabrykacja elementów konstrukcji rurowych i profilowych skraca się wielokrotnie realizacje każdego projektu. Ewolucja cięcia przemysłowego dzięki zaawansowanym przecinarkom plazmowym. Technologia cięcia plazmą to znacząca oszczędność kosztów wytwarzania. Maszyny do cięcia plazmą to korzystna inwestycja wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość procesu rozdzielania blach, rur i kształtowników, jakość cięcia oraz obniżenie kosztów.

TUBE SERIES to seria przecinarek plazmowych Warcom przeznaczone do obróbki rur i profili
TUBE SERIES to seria przecinarek plazmowych Warcom przeznaczone do obróbki rur i profili

Maszyny Do Cięcia Plazmą Warcom – Przecinarka CNC zwiększa automatyzację procesów produkcyjnych i poprawia zysk przedsiębiorstwa. Teraz jest możliwe szybkie przecinanie plazmowe CNC profili kształtowych ze stali. Miejscowe topienie rozdzielanego elementu łukiem plazmowym i wydmuchiwaniu go ze szczeliny gazem procesowym dzięki niezawodnym głowicom cięcia. Rury, kształtowniki, blachy o grubości do 90 mm. cięte na przecinarce plazmowej uzyskuje się wydajność większą od lasera z zachowaniem porównywalnej jakości. TUBE SERIES to seria przecinarek plazmowych Warcom przeznaczone do obróbki rur i profili o minimalnej powierzchni podstawy obrotowej od 50 mm do maksymalnie 600 mm i maksymalnej długości 12.000 mm. Możliwe do obróbki cięcia sekcje zaczynają się od standardowych profili zamkniętych. Mogą być okrągłe, kwadraty i prostokąty, do najróżniejszych profili otwartych stosowanych w dziedzinie konstrukcji.

Cięcie plazmą Warcom to szybka i dokładna prefabrykacja elementów konstrukcji rurowych
Cięcie plazmą Warcom to szybka i dokładna prefabrykacja elementów konstrukcji rurowych

Przecinarka plazmowa CNC firmy Warcom: Maszyna do przecinania plazmą jest zaprogramowana za pomocą łatwego w obsłudze systemu oprogramowania specjalnie opracowanego do cięcia rur, co pozwala na wykonywanie różnych procesów na dwóch osiach X i Y. Aż 4-stopniowy system sterowania zapewnia maksymalną kontrolę profili podczas obrotów i samej obróbki cięcia. System sterowania jest wspomagany przez wydajny system czujników laserowych, który pozwala na kompensację odkształceń. System czujników eliminuje nieliniowość samych profili. Wszechstronność przecinarki plazmowej polega na tym, że maszyna jest w stanie obrabiać rury okrągłe, kwadratowe i prostokątne oraz profile otwarte różnych typów. Odprowadzanie gazów. Zasysanie odbywa się przez rurkę umieszczoną w pobliżu wrzeciona oraz przez dodatkową elastyczną rurkę umieszczoną w obszarze cięcia. Wrzeciono. Samocentrujące wrzeciono z bezszczotkowym silnikiem do obracania rury z regulacją 2+2.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.