Centrum obróbkowe CNC

Centrum tnąco-wiercące MARLIN TFF – CNC

Innowacyjne centrum cięcia i wiercenia profili z aluminium osadzonych w kształtowych prowadnicach. MARLIN TFF – CNC do cięcia, wiercenia i gwintowania. Maksymalna elastyczność centrum obróbkowego do cięcia i wiercenie profili alu. Kompaktowy i bezpieczny mechanizm pozycjonowania automatycznego obrabianych profili alu. Możliwość dopasowania uchylnych kątowo głowic wielowrzecionowych do wykonywania otworów, pogłębiania i gwintowania. Pozycjonowanie głowic manualne. Przygotowanie otworu pod podłączenie wyciągu. Tak pracuje nowoczesny automat tnąco-wykrawający do obróbki kształtowników z aluminium stosowanych w momtażu paneli fotowoltaicznych.

Centrum tnąco-obróbcze – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie profili z aluminium.
Centrum tnąco-obróbcze – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie profili z aluminium.

DANE TECHNICZNE: Maksymalna średnica ostrza tarczy piły Ø 550 mm. Silnik trójfazowy o mocy 3.0 Kw opcjonalnie. Maksymalna szerokość obrabianego profilu alu: 160 mm. Maksymalna wysokość ciętego profilu alu 210 mm. Maksymalna prędkość posuwu podajnika profilu 23 mb/1 min. Tolerancja ruchu podajnika +/-0,2 mm. Tolerancja cięcia +/- 0,2 mm. Automat tnąco-wykrawający Marlin TFF do przecinania kształtownika z aluminium na odcinki i wiercenia w nich otworów w jednym cyklu pracy.

Automatyczne pozycjonowanie kształtowników z aluminium do cięcia i wiercenia
Centrum cięcia i otworowania Marlin TFF Automatyczne pozycjonowanie kształtowników z aluminium do cięcia i wiercenia

Automat tnąco-wykrawający do produkcji aluminiowych łączników montażowych stosowanych w panelach fotowoltaicznych. Przycięte na długość i z otworami na śruby łączniki z aluminium sa produkowane w jednym cyklu. Jednoczesna obróbka kilku profili na raz. Maszyna uzyskuje doskonały czas produkcji jednego detalu. Standardowe wyposażenie maszyny: Podajnik rolkowy załadunkowy elektronicznym pozycjonowaniem chwytaka. Głowica tnąca: głowica regulowana kastowo o mocy 3 kW z ostrzem tarczy piły o średnicy Ø 550 mm. Urządzenie do wiercenia pod gwintowanie. Odbornik pod rozładunek profilu – suport przenośnika rolkowego. Panel sterowania PC Ekran dotykowy TFT 17″. Przeznaczenie produkcyjne: Akcesoria montażowe z aluminium do systemów fotowoltaicznych. Klemy fotowoltaiczne. Klemy końcowe aluminiowe dedykowane do mocowania paneli fotowoltaicznych. Tj. aluminiowe klemy służące do mocowania paneli fotowoltaicznych do profilu montażowego. Idealna maszyna do produkcji elementów z aluminium.