Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

5 osiowe Centrum tnąco obróbcze PEGASO 7000 cięcie profili tarczą piły Ø 500

PEGASO 7000/PIŁA Ø 500 sterowanie numeryczne w 5 osiach
PEGASO 7000 ostrze tarczy piły o średnicy Ø 500 sterowanie numeryczne w 5 osiach

5 osiowe centrum tnąco obróbcze do frezowania i cięcia profili, kształtowników z aluminium PCV i stali. Centrum obróbcze PEGASO 7.0 w 5 osiach jest przeznaczone do wykonywania operacji frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia profili, kształtowników, prętów, listew, teowników z aluminium, PVC, stopów lekkich oraz ze stali. Maszyna jest instalowana w wersji dwustrefowej, do pracy w dwóch obszarach roboczych. Maszyna do obróbki profili z alu / stali działa w 5 osiach sterowanych CNC. Możliwość pracy aż z 6 stron profilu alu / ze stali. Jest też możliwość obróbki powierzchniowej dzięki opcjom na żądanie. FREZOWANIE-CIĘCIE-PROFILE ALUMINIUM-PCV-P.POŻ. Maszyna do produkcji elementów stolarki otworowej z Aluminium, PCV oraz w przemyśle lotniczym , oświetleniowym, samochodowym i kolejnictwie.

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Peagso 7.0
5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Peagso 7.0 do profili z aluminium i stali

Centrum Tnąco-Obróbcze CNC do profili aluminium i stali Pegaso 7.0 gwarantuje oszczędność czasu oraz obniżenie kosztów związanych z eksploatowaniem maszyny tj. niższy pobór energii elektrycznej. Dzięki zastosowaniu dynamicznym trybom obróbki wahadłowej Pegaso 7.0 może zastąpić pracę dwóch mniejszych maszyny. To jest zasługa zastosowania nowej technologii szybkiej wymiany narzędzi. To wszystko, otwiera możliwość oszczędności miejsca w zakładzie. Mechanizm automatycznego rozpoznawania położenia na maszynie zacisków i pozycjonowaniu narzędzi pozwala na unikanie kolizji. Zintegrowane z napędem maszyny funkcje bezpieczeństwa posuwu. Dzięki zastosowaniu dynamicznych serwonapędów jest możliwe szybkie pozycjonowanie głowic obróbczych z dużą prędkością. Zdalna konserwacja maszyny w trybie on-line WI-FI.

Zaciski blokady obrabianych profili z aluminium
PEGASO CNC Zaciski blokady obrabianych profili z aluminium

Centrum tnąco obróbcze do profili z ALUminium, stali i PCV Pegaso 7.0. gwarantuje redukcję hałasu obróbki dzięki kabinie integralnej osłony pola roboczego. Sterowane w 5 osiach centrum obróbcze CNC wykonuje wszystkie operacje z czterech stron profili okienno – drzwiowych; czyli frezowanie, wykonywanie otworów na klucze, otworów pod klamki, otwory pod zawiasy, itp. Max. długość profili, które mogą być obrabiane czołowo: 7.000 mm. Automatyczne rozpoznawanie pozycji zacisków i pozycjonowanie mocowania na stole roboczym maszyny. Dzięki temu jest możliwe unikanie kolizji głowic i obrabianym elementów.

Głowica z tarczą piły do podcinania kątowego w profilach z aluminium.
Głowica z tarczą piły do podcinania kątowego w profilach z aluminium.

Centrum tnąco obróbcze profili 5-osiowe Pegaso 7.0 zostało zaprojektowane do wydajnej obróbki profili aluminiowych i cienkościennych profili stalowych. Automatyczna obróbka wielu rodzajów profili do okien, drzwi czy elewacji fasad z alu. Całość procesów obróbkowych profilu; takie jak frezowanie, wiercenie i gwintowanie, cięcie piłą pod kątem, to wszystko odbywa się na nieruchomym profilu dzięki mocowaniu, który gwarantuje skuteczną ochronę jego powierzchni. Dowolne pozycjonowanie głowic frezarskich na przekroju obrabianego profilu ułatwia dostęp do każdego miejsca. Obróbkę wspomaga system mocowania kombi, czyli przesuwne chwytaki obrotowe, które poruszają się dzięki systemom antykolizyjnym. Centrum tnąco – obróbcze gwarantuje maksymalną elastyczność w trakcie obróbki frezowania i docinania kątowego profili aluminiowych.

Proces obróbki profili aluminium na centrum tnaco – obróbczym CNC Pegaso
Proces obróbki profili aluminium na centrum tnaco – obróbczym CNC Pegaso

Centrum obróbcze profili alu i profili cienkościennych ze stali przewiduje różne sposoby cięcia profili w przedziale kątowym od 22,5° do +157,5° w obrocie. Dodatkowy zespół piły w zakresie od 45° do 135° nachylenie kątowe. Dzięki zastosowaniu dynamicznych serwonapędów możliwe jest szybkie pozycjonowanie głowic roboczych z prędkością do 140 m/1 min. Lewy i prawy referencyjny ogranicznik obrabianego materiału do przykładania elementów z obróbką nadmiarowych długości.

Oprogramowanie dla operatora z trójwymiarową wizualizacją obrabianego elementu alu
Oprogramowanie dla operatora z trójwymiarową wizualizacją obrabianego elementu alu

Sterowanie 5-osiowe do obróbki przestrzennej profili kształtowych pozwala na lepsze wyniki pracy. Wszystko dzięki zastosowaniu inteligentnej techniki sterowania pracą maszyny. Na wyposażeniu centrum tnąco – obróbczego są zastosowane odporne na zużycie napędy bezpośrednie we wszystkich osiach. Solidne napędy umożliwiają szybkie pozycjonowanie wyjściowe głowicy roboczej. Na wyposażeniu centrum tnąco obróbczym frezarskie głowice kątowe do obróbki od dołu oraz urządzenie automatycznego pomiaru długości obrabianego profilu. Ponadto jest możliwa obróbka na dwóch stacjach w trybie wahadłowym.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.