Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

5 osiowe Centrum tnąco obróbcze PEGASO 7000 cięcie profili tarczą piły Ø 500

PEGASO 7000/PIŁA Ø 500 sterowanie numeryczne w 5 osiach
PEGASO 7000 ostrze tarczy piły o średnicy Ø 500 sterowanie numeryczne w 5 osiach

5 osiowe centrum tnąco obróbcze do frezowania i cięcia profili, kształtowników z aluminium PCV i stali. Centrum obróbcze PEGASO 7000 5 osi jest przeznaczone do wykonywania operacji frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia prętów lub kawałków aluminium, PVC, stopów lekkich oraz ze stali. Maszyna jest instalowana w wersji dwustrefowej, do pracy w dwóch obszarach roboczych. Maszyna do obróbki alu działa w 5 osiach sterowanych CNC. Możliwość pracy aż z 5 stron profilu. Taka jest możliwość obróbki powierzchni. FREZOWANIE-CIĘCIE-PROFILE ALUMINIUM-PCV-P.POŻ. Maszyna do produkcji stolarki Aluminiowej.

Zaciski blokady obrabianych profili z aluminium
PEGASO CNC Zaciski blokady obrabianych profili z aluminium

Centrum tnąco obróbcze do profili z ALUminium, stali i PCV. Sterowane w 5 osiach centrum obróbcze CNC wykonuje wszystkie operacje na czterech stronach profili okienno – dzrwiowych; czyli frezowanie, wykonywanie otworów na klucze, otworów pod klamki, otwory pod zawiasy, itp. Max. długość profili, które mogą być obrabiane doczołowo: 7.000 mm. Automatyczne rozpoznawanie pozycji zacisków i pozycjonowanie mocowania na stole roboczym maszyny. Dzięki temu jest możliwe unikanie kolizji głowic i obrabianym elementów.

Głowica z tarczą piły do podcinania kątowego w profilach z aluminium.
Głowica z tarczą piły do podcinania kątowego w profilach z aluminium.

Centrum tnąco obróbcze profili 5-osiowe Pegaso do wydajnej obróbki profili aluminiowych i cienkościennych profili stalowych. Automatyczna obróbka wielu rodzajów profili do okien, drzwi czy elewacji fasad z alu. Dowolne pozycjonowanie głowic frezarskich na przekroju obrabianego profilu. Obróbkę wspomaga system mocowania kombi, przesuwne chwytaki obrotowe. Centrum tnąco – obróbcze gwarantuje maksymalną elastyczność w trakcie obróbki frezowania i docinania profili aluminiowych.

Proces obróbki profili aluminium na centrum tnaco – obróbczym CNC Pegaso
Proces obróbki profili aluminium na centrum tnaco – obróbczym CNC Pegaso

Centrum obróbcze profili alu: różne sposoby cięcia w przedziale kątowym od 22,5° do +157,5° w obrocie.
Dodatkowy zespół piły w zakresie od 45° do 135° nachylenie kątowe. Dzięki zastosowaniu dynamicznych serwonapędów możliwe jest szybkie pozycjonowanie głowic roboczych z prędkością do 140 m/1 min. Lewy i prawy referencyjny ogranicznik obrabianego materiału do przykładania elementów z obróbką nadmiarowych długości.

Oprogramowanie dla operatora z trójwymiarową wizualizacją obrabianego elementu alu
Oprogramowanie dla operatora z trójwymiarową wizualizacją obrabianego elementu alu

Sterowanie 5-osiowe do obróbki przestrzennej. Na wyposażeniu maszyny odporne na zużycie napędy bezpośrednie we wszystkich osiach. Solidne napędy umożliwiają szybkie pozycjonowanie wyjściowe głowicy roboczej. Na wyposażeniu centrum tnaco obróbczym frezarskie głowice kątowe do obróbki od dołu oraz urządzenie automatycznego pomiaru długości obrabianego profilu. Ponadto jest możliwa obróbka na dwóch stacjach w trybie wahadłowym.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.