Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

5 osiowe centrum tnąco – obróbcze profili alu i stali ZEUS 9.0 CNC

Centrum tnąco-obróbcze do profili stalowych i aluminium ZEUS 9.0 CNC
Centrum tnąco-obróbcze do profili stalowych i aluminium ZEUS 9.0 CNC

Wielofunkcyjna frezarka do obróbki profili z aluminium pobudza w zakładzie użytkownika rozwój zautomatyzowanych operacji jako substytut siły roboczej. Poprzez skrócenie czasu realizacji produkcji poszczególnych elementów maszyna CNC umożliwia realizację złożonych procesów produkcyjnych, których nie można wykonać ręcznie. W ogólnym rozrachunku maszyna tego typu pozwala złagodzić skutki niedoborów siły roboczej oraz ogranicza czynnik ludzki na wykonanie finałowego produktu. Monotonny proces obróbki setek tysięcy jednakowych elementów metalowych zostaje wyeliminowany dzięki zastosowaniu obrabiarki CNC typu Zeus 9.0 CNC. Monotonny proces obróbki takich samych elementów na maszynie CNC nie wpływa na zachowanie dużej powtarzalności. To pozwala zmniejszyć lub nawet wyręczyć operatora ze żmudnych zadań manualnych lub półautomatycznych. Automatyzacja produkcji dzięki centrum obróbczemu Zeus 9.0 CNC znacznie poprawia jakość produktu. Automatyzacj proponowana na tego typu maszynie wpływa na zmniejszenie współczynnika występowania wadliwych produktów.

Centrum Tnące i Obróbcze CNC z cięciem piłą Ø 550 mm. pod kątem 90°, -45°,+45°
Centrum Tnące i Obróbcze CNC z cięciem piłą Ø 550 mm. pod kątem 90°, -45°,+45° Zeus 9.0 CNC

Wszechstronne Centrum Obróbcze CNC Zeus 9.0 oznacza najwyższą wydajność w ciężkiej obróbce profili z alu / ze stali.

5-osiowe centrum obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową z możliwością cięcia piłą
5-osiowe centrum obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową z możliwością cięcia piłą ZEUS CNC
Centrum tnąco - obróbkowe profili z aluminium i stali ZEUS 9.0 CNC
Centrum tnąco – obróbkowe profili z aluminium i stali ZEUS 9.0 CNC

Fabryka maszyn Italmac produkuje nowoczesne i wydajne frezarki CNC do stali i aluminium. Fabryka oferuje solidne konstrukcje maszyn, które dysponują dużą mocą głowic. Italmac dostarcza do zakładów na całym świecie specjalne frezarki do obróbki alu i stali. 5-osiowe centrum obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową to mocne i trwałe urządzenia do precyzyjnej produkcji o dużej powtarzalności.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.