Plotery frezujące CNC

Centrum tnąco – obróbcze CNC 5-osiowe centrum obróbkowe Cosmec

5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 CNC
5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 CNC

Obrabiarka CNC Conquest to 5-osiowe centrum obróbcze do frezowania elementów z kompozytów i aluminium. Maszynowa obróbki najbardziej skomplikowanych detali polega na zastosowaniu głowic kątowych interpolowanych w w dużej przestrzeni roboczej. Możliwe programowanie toru ruchu narzędzia z interpolacji kołowej po okręgu o zadanym promieniu. W interpolacji kołowej przewidziano szereg różnych metod programowania promienia okręgu toru narzędzia: w sposób bezpośredni lub pośredni.

Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255
Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255

Cosmec Technology to fabryka maszyn sterowanych numerycznie, która specjalizuje się od 1978 roku w dostarczaniu do zakładów na całym świecie zaawansowanych technologicznie centrów obróbczych do frezowania, wiercenia, cięcia i rozkroju. Zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC firmy Cosmec to frezarki 5 osiowe do obróbki aluminium i różnych kompozytów. Na wyposażeniu, funkcjonalny system sterowania do kompleksowego zarządzania pracą maszyną i jej kluczowymi komponentami. Solidna konstrukcja maszyny, która umożliwia obróbkę elementów o dużych gabarytach przy zachowaniu najwyższej precyzji obróbki gwarantuje najwyższą jakość końcowego produktu.

5-osiowa obróbka maszynowa dopasowana do wielu zastosowań technologicznych.

Centrum obróbcze Conquest w 5 osiach ogromnie skraca czas produkcji poprzez możliwość wykończenia detalu na jednej maszynie. Zwiększona wydajność obrabiarki 5-osiowej w stosunku do frezarki 3-osiowej wyraża się w skróconym czasie całkowitego wykonania detalu za jednym zamocowaniem. Bramowe centrum obróbcze CNC z wieloosiowym interpolatorem czasu rzeczywistego, z aktywnym prognozowaniem trajektorii ruchu narzędzia. Precyzyjna produkcja detali z obrabianych elementów jest wykonywana z gwarantowaną powtarzalnością wymaganych wymiarów. W stosunku do 3-osiowej frezarki ta maszyna jest bezkonkurencyjna. Brak konieczności uciążliwych przezbrojeń w trakcie pracy. Obróbka nie wymaga czasochłonnych przezbrojeń podczas jednej operacji. Taka operacja odbywa się wielostronnie, bez konieczności zmiany jego położenia.

5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology

Korzyści z posiadania centrum obróbczego Conquest 255

Bezproblemowe sterowanie maszyny poprzez wygodny w obsłudze interfejs, który gwarantuje 5 osiowe centrum obróbcze Conquest 255. Najnowszy system sterowania w czasie rzeczywistym, dynamiczna analiza trajektorii toru narzędzi oraz szybki protokół komunikacyjny. Bezpieczna produkcja dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Obustronny napęd bramy z korekcją kąta bramy nośnej głowic roboczych. Solidna konstrukcja maszyny, która umożliwia obróbkę elementów o dużych gabarytach. Najwyższy stopień bezawaryjności dzięki zastosowaniu najwyższej klasy komponentów maszyny. Obrabiarki od Producenta CNC, który od wielu lat dostarcza maszyny na przejrzystych warunkach współpracy pogwarancyjnej. Profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność. Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D.

5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology

System sterowania maszyną CNC: Centrum Obróbcze 5 Osiowe Conquest oferuje funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC. Seria obrabiarek Conquest to Maszyny, które Optymalizują Każdą Produkcję. Innowacyjne obrabiarki do obróbki materiałów kompozytowych firmy Cosmec są dopasowane do wielu zastosowań technologicznych. Najwyższy stopień bezawaryjności dzięki zastosowaniu najwyższej klasy komponentów maszyny. Cosmec Technology to fabryka maszyn od 1960 roku, która od 1978 roku produkuje centra do frezowania – wiercenia – cięcia i rozkroju płyt panelowych. To są obrabiarki CNC, które ustanowiły światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w 5-osiach.