Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

Centrum tnąco-obróbcze CTF 450 ADE – Automatyzacja Produkcji stolarki otworowej Alu

Ade Automatyzacja procesu produkcji okna, drzwi, fasady dla producentów stolarki otworowej
Automatyzacja procesu produkcji okna, drzwi, fasady dla producentów stolarki otworowej

Sterowane numerycznie 4-osiowe centrum obróbcze do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i kształtowników stopów lekkich. Kompatybilne z wszystkimi programami obróbki systemowej i programami do optymalizacji rozkrojów. Centrum tnąco-obróbcze CTF 450 ADE składa się z magazynu narzędzi i systemu pozycjonowania podawanych profili o długości do 7.500 mm. Podajnik z chwytakiem jest ustawiany w dwóch osiach: w osi Y i w osi Z. Ze spływających zamówień algorytm oprogramowania organizujący pracę maszyny generuje listę cięć i kieruje ją do pamięci piły. Komplet obróbek do dowolnej obróbki frezarskiej CNC. Tego typu centrum tnąco – obróbcze umożliwia wykonanie złożonych cykli obróbczych w bardzo krótkim czasie, z dużą powtarzalnością i z dużą precyzją.

3 osiowe centrum obróbkowe - Automatyzacja Produkcji stolarki - Automatyzacja Maszyn
3-4 osiowe centrum obróbkowe – Automatyzacja Produkcji stolarki – Automatyzacja Maszyn obróbki Alu / Stali

Centrum tnąco – obróbczy CTF 450 ADE jest wyposażony w moduł frezujący, moduły tnący i moduł automatycznego pozycjonowania obrabianego profilu z aluminium / PCV. Centrum tnące obróbcze CTF 450 CNC wykonuje wszystkie operacje na czterech stronach profili okienno – drzwiowych ALU / PCV. Maszyna wykonuje frezowanie odprowadzeń wody, wykonywanie otworów na klucze, otworów pod zawiasy, wiercą otwory na klamki itp. Główny moduł tnący składa się z tarczy o średnicy piły Ø 450 mm. i jest sterowany numerycznie. Moduł tnący umożliwia oddolne cięcie aluminium tarczą piły Ø 450 mm. pod kątem 90°.

Oddolne cięcie aluminium tarczą piły Ø 450 mm. pod kątem 90°
Centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe aluminium CNC CTF Ade oddolne cięcie aluminium tarczą piły Ø 450 mm. pod kątem 90°

Maszynowa obróbka profili i detali aluminiowych, z PCV, stopów lekkich oraz stali. Moduł frezarki do obróbki profil alu w 3 osiach. Maszynowa obróbka profili aluminiowych i cienkościennych profili stalowych. Sterowany numerycznie modu frezarski może obsługiwać frezy palcowe oraz frezy kształtowe płaskie. Maszyna gwarantuje oszczędność czasu oraz obniżenie kosztów, niższy pobór energii elektrycznej. Zdalna konserwacja maszyny w trybie on-line WI-FI.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.