Maszyny numeryczne CNC

Centrum tnąco-obróbcze CTF 450 ADE – Automatyzacja Produkcji stolarki otworowej Alu

Ade Automatyzacja procesu produkcji okna, drzwi, fasady dla producentów stolarki otworowej
Automatyzacja procesu produkcji okna, drzwi, fasady dla producentów stolarki otworowej

Sterowane numerycznie 4-osiowe centrum obróbcze do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i kształtowników stopów lekkich. Kompatybilne z wszystkimi programami obróbki systemowej i programami do optymalizacji rozkrojów. Centrum tnąco-obróbcze CTF 450 ADE składa się z magazynu narzędzi i systemu pozycjonowania podawanych profili o długości do 7.500 mm. Podajnik z chwytakiem jest ustawiany w dwóch osiach: w osi Y i w osi Z. Ze spływających zamówień algorytm oprogramowania organizujący pracę maszyny generuje listę cięć i kieruje ją do pamięci piły. Komplet obróbek do dowolnej obróbki frezarskiej CNC. Tego typu centrum tnąco – obróbcze umożliwia wykonanie złożonych cykli obróbczych w bardzo krótkim czasie, z dużą powtarzalnością i z dużą precyzją.

3 osiowe centrum obróbkowe - Automatyzacja Produkcji stolarki - Automatyzacja Maszyn
3-4 osiowe centrum obróbkowe – Automatyzacja Produkcji stolarki – Automatyzacja Maszyn obróbki Alu / Stali

Centrum tnąco – obróbczy CTF 450 ADE jest wyposażony w moduł frezujący, moduły tnący i moduł automatycznego pozycjonowania obrabianego profilu z aluminium / PCV. Centrum tnące obróbcze CTF 450 CNC wykonuje wszystkie operacje na czterech stronach profili okienno – drzwiowych ALU / PCV. Maszyna wykonuje frezowanie odprowadzeń wody, wykonywanie otworów na klucze, otworów pod zawiasy, wiercą otwory na klamki itp. Główny moduł tnący składa się z tarczy o średnicy piły Ø 450 mm. i jest sterowany numerycznie. Moduł tnący umożliwia oddolne cięcie aluminium tarczą piły Ø 450 mm. pod kątem 90°.

Oddolne cięcie aluminium tarczą piły Ø 450 mm. pod kątem 90°
Centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe aluminium CNC CTF Ade oddolne cięcie aluminium tarczą piły Ø 450 mm. pod kątem 90°

Maszynowa obróbka profili i detali aluminiowych, z PCV, stopów lekkich oraz stali. Moduł frezarki do obróbki profil alu w 3 osiach. Maszynowa obróbka profili aluminiowych i cienkościennych profili stalowych. Sterowany numerycznie modu frezarski może obsługiwać frezy palcowe oraz frezy kształtowe płaskie. Maszyna gwarantuje oszczędność czasu oraz obniżenie kosztów, niższy pobór energii elektrycznej. Zdalna konserwacja maszyny w trybie on-line WI-FI.