Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarka CNC aluminium i stal

4 -osiowe centrum tnąco obróbcze CNC okna drzwi fasady ogrody zimowe z alu

Sterowane numerycznie centrum obróbcze do frezowania i cięcia profili aluminiowych i PCV.
Sterowane numerycznie centrum obróbcze do frezowania i cięcia profili aluminiowych i PCV.

Frezarka 4-osiowa CNC Ulisse 7000 to profesjonalne centrum obróbcze z pochylanym wrzecionem. 4-osiowa Obróbka Elementów na frezarce CNC z tarczą piły Ø 500 pod kątem 90°. Niezawodne Centrum Tnące i Obróbcze; Idealna maszyna Do Produkcji Okien – Drzwi – Fasy – Ogrody Zimowe z profili z aluminium. – Automatyczne centrum obróbcze profili aluminiowych i profili ze stali cienkościennej.

Niezawodne centrum tnąco-obróbcze profili z aluminium 4 osiowe
Niezawodne centrum tnąco-obróbcze profili z aluminium 4 osiowe

4-osiowa Obróbka Elementów na frezarce CNC z tarczą piły Ø 500 pod kątem 90°. Centra obróbcze CNC do aluminium – Maszyny CNC do aluminium: Centrum obróbcze z pochylanym wrzecionem 4 osie. Wysokowydajne centrum obróbcze do profili z aluminium z tarczą piły do cięcia pod kątem prostym. Centra obróbcze CNC, tnące, do aluminum, PVC, stali cienkościenne.

Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia pod kątem 90°
Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia pod kątem 90°

Centrum tnąco-obróbcze – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie profili z aluminium. Precyzyjne frezowanie profili aluminiowych na centrum tnąco – obróbczYM cnc ULISSE. Na wyposażeniu centrum tnąco – frezujacego urządzeniem do precyzyjnego ustalania długości ciętych materiałów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.