Plotery frezujące CNC

Centrum tnąco – obróbcze 5 osi do kompozytów i aluminium Conquest 255 CNC

Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 CNC Cosmec
Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 CNC Cosmec

Obrabiarka CNC do ciężkiej obróbki z solidnym mocowaniem obrabianych elementów na blacie stołu roboczego maszyny. Solidne 5-osiowe centrum obróbcze do frezowania elementów z drewna, kompozytów i aluminium. Obróbka elementu na maszynie odbywa się wielostronnie, bez konieczności zmiany jego położenia. Maszynowa obróbki najbardziej skomplikowanych detali z aluminium dzięki zastosowaniu głowic kątowych interpolowanych w dużej przestrzeni roboczej maszyny.

Frezowanie i toczenie CNC oraz obróbka 5cio osiowa.

Niezawodna frezarka CNC w 5-osiach roboczych – profesjonalna obrabiarka CNC – idealna maszyna wieloosiowa do wykonywania złożonych detali wielkogabarytowych w prosty sposób. Centrum Obróbcze CNC 5-osiowe oznacza brak potrzeby przezbrojenia w trakcie obróbki. Przez to automatyzacja procesu produkcji dzięki wielogłowicowej frezarki sterowanej w 5 osiach zwiększa znacząco wydajność obrabiarki w stosunku do innych urządzeń wieloosiowych pozostających na wyposażeniu zakładu produkcyjnego. W interpolacji kołowej przewidziano szereg różnych metod programowania promienia okręgu toru narzędzia: w sposób bezpośredni lub pośredni.

Centrum obróbcze 5-osiowe Conquest 255 NC
Centrum obróbcze 5-osiowe Conquest 255 NC


Centrum obróbcze CNC do wiercenia, frezowania krzywoliniowego i toczenia z gwarantowaną powtarzalnością wymaganych wymiarów. Obróbka detali bez konieczności uciążliwych przezbrojeń. Brak wymogu czasochłonnych przezbrojeń podczas jednej operacji dzięki wielostronnej obróbki CNC. Dwie głowice z podwójną osią Z pozwalają na przełączanie się pomiędzy agregatami roboczymi oraz na wymianę narzędzi w podczas obrabiania elementów na maszynie. Ulepszenie, które znacząco wpływa na ograniczenie czasu produkcji. To CNC jest przeznaczone do ciężkiej obróbki elementów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Najwyższa dokładność wykończenia obrabianego materiału niezależnie od kształtu i wymiarów. Dzięki specjalnemu rodzajowi magazynku narzędziowego znacznie zredukowano czas wymiany narzędzi.

Frezowanie krzywoliniowe elementu z drewna na centrum obróbczym Conquest 255 CNC
Frezowanie krzywoliniowe elementu z drewna na centrum obróbczym Conquest 255 CNC

Centrum tnąco – obróbcze CNC Cosmec: Bezpieczna produkcja dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Obrabiarki Producent CNC od lat – przejrzyste warunki współpracy. Centrum obróbcze 5-osiowe – profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność. Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D. Wymagają zachowaniu dokładności i jakości wykończenia. Na wyposażeniu maszyny specjalny blat stołu do zaawansowanej obróbki elementów z kompozytów, tworzyw sztucznych, drewna, żywic i stopów lekkich. Centrum obróbcze Conquest 255 CNC umożliwia wykonanie każdy rodzaj obróbki, który wykorzystuje 5 interpolowanych osi. Dzięki specjalnej głowicy obróbczej jest możliwe wykonywanie intensywnej obróbki z jeszcze większą wydajnością.

5-osiowe centrum obróbcze | E - Maszyny - CNC | Obrabiarki CNC  Obróbka 5-osiowa
5-osiowe centrum obróbcze | E – Maszyny – CNC | Obrabiarki CNC Obróbka 5-osiowa

Intuicyjny system sterowania maszyną CNC to gwarancja posiadania funkcjonalnej obrabiarki w zakładzie produkcyjnym. Obróbka nie wymaga czasochłonnych przezbrojeń dzięki 24 – 36 narzędziowym magazynku automatycznej wymiany narzędzi. Zwiększona wydajność obrabiarki 5-osiowej w stosunku do frezarki 3-osiowej dzięki skróconemu czasowi obróbki detalu za jednym zamocowaniem.