Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Centrum tnąco – obróbcze 5 osi do kompozytów i aluminium Conquest 255 CNC

Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 CNC Cosmec
Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 CNC Cosmec

Obrabiarka CNC do ciężkiej obróbki z solidnym mocowaniem obrabianych elementów na blacie stołu roboczego maszyny. Solidne 5-osiowe centrum obróbcze do frezowania elementów z drewna, kompozytów i aluminium. Niezawodna frezarka CNC 5-osi – profesjonalna obrabiarka CNC – idealna maszyna wieloosiowa do wykonywania złożonych detali wielkogabarytowych w prosty sposób. Centrum Obróbcze CNC 5-osiowe oznacza brak potrzeby przezbrojenia w trakcie obróbki. Przez to automatyzacja procesu produkcji dzięki wielogłowicowej frezarki sterowanej w 5 osiach zwiększa znacząco wydajność obrabiarki w stosunku do innych urządzeń wieloosiowych pozostających na wyposażeniu zakładu produkcyjnego.

Centrum obróbcze 5-osiowe Conquest 255 NC
Centrum obróbcze 5-osiowe Conquest 255 NC


Centrum obróbcze do wiercenia, frezowania. Dwie głowice z podwójną osią Z pozwalają na przełączanie się pomiędzy agregatami roboczymi oraz na wymianę narzędzi w podczas obrabiania elementów na maszynie, co znacząco wpływa na ograniczenie czasu. CNC przeznaczone do ciężkiej obróbki elementów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości obróbki i dokładności wykończenia niezależnie od kształtu i wymiarów elementów. Pod blatem stołu do mocowania obrabianych elementów znajduje się transmisyjny pas transportowy, którego zadaniem jest usuwanie wiórów i odpadków po opadnięciu po obróbce. Dzięki specjalnemu rodzajowi magazynku narzędziowego znacz zredukowano czas wymiany narzędzi Bezproblemowe sterowanie maszyną dzięki wszechstronnemu systemowi CNC.

Frezowanie krzywoliniowe elementu z drewna na centrum obróbczym Conquest 255 CNC
Frezowanie krzywoliniowe elementu z drewna na centrum obróbczym Conquest 255 CNC

Centrum tnąco – obróbcze Cosmec: Bezpieczna produkcja dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Obrabiarki Producent CNC od lat – przejrzyste warunki współpracy. Ploter frezujący 5-osiowy – profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność. Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D. Wymagają zachowaniu dokładności i jakości wykończenia. Na wyposażeniu maszyny specjalny blat stołu do zaawansowanej obróbki elementów z kompozytów, tworzyw sztucznych, drewna, żywic i stopów lekkich. Centrum obróbcze Conquest 255 CNC umożliwia wykonanie każdy rodzaj obróbki, który wykorzystuje 5 interpolowanych osi. Dzięki specjalnej głowicy obróbczej jest możliwe wykonywanie intensywnej obróbki z jeszcze większą wydajnością.

5-osiowe centrum obróbcze | E - Maszyny - CNC | Obrabiarki CNC  Obróbka 5-osiowa
5-osiowe centrum obróbcze | E – Maszyny – CNC | Obrabiarki CNC Obróbka 5-osiowa

Centrum Obróbcze 5 Osiowe – Funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC – to innowacyjne obrabiarki 5-osiowe centrum obróbcze CNC. Cosmec Technology – Fabryka Maszyn CNC od 1960 roku: produkuje Plotery Frezujące, Obrabiarki CNC ustanawiając światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w 5-osiach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.