Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbkowe profili z aluminium i stali SATURN 4E CNC

4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC do obróbki aluminium, PCV, stali nierdzewnej i żelaza do obróbki 3-stronnej
4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC do obróbki aluminium, PCV, stali nierdzewnej i żelaza do obróbki 3-stronnej SATURN

Frezarka 4 osiowa CNC – 4-osiowa frezarka jest jedną z najlepszych frezarek obrabiających profile z aluminium – frezarki CNC do metalu. Centrum obróbcze z pionowym wrzecionem sterowane CNC do obróbki aluminium ekstrudowanego, stopów lekkich, PCV i żelaza. Centrum pracujące z 3 stron. Centrum obróbcze z pionowym wrzecionem sterowane CNC do obróbki aluminium ekstrudowanego, stopów lekkich, PCV i żelaza. Centrum pracujące z 3 stron kształtownika.

Szt. 4 pozycjonowane zaciski pneumatyczne z podwójnym dociskiem blokady kształtownika
Szt. 4 pozycjonowane zaciski pneumatyczne z podwójnym dociskiem blokady kształtownika alu SATURN

Na wyposażeniu centrum obróbkowego korekta średnicy końcówki frezu za pomocą specjalnego oprogramowania. Ruch w osiach na prowadnicach liniowych. Chowany lewy i prawy ogranicznik profilu – STOP. Pole robocze: X = 4.100 mm., Y = 200 mm., Z = 200 mm. Szt. 4 pozycjonowane zaciski pneumatyczne z podwójnym dociskiem blokady obrabianego kształtownika z aluminium i innych materiałów.

SATURN 4E - CENTRUM OBRÓBCZE CNC  4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC
SATURN 4E – CENTRUM OBRÓBCZE CNC 4-osiowe pionowe centrum frezarskie CNC

Sterowanie maszyną poprzez pamięć komputera PC za pomocą dedykowanego programu do obróbki profili, kształtowników. Uproszczony interfejs oparty na systemie Windows. Regulacja prędkości w osiach. Automatyczny magazyn narzędzi z 11 miejscami. Możliwość obróbki dłuższych elementów od wymiarów samej maszyny. Integralna kabina osłony obszaru frezowania: Nr. 1 stożek ISO 30, Nr. 1 Frez Ø10 mm., Nr. 1 Tuleja Ø10 mm. Smarowanie mikro pompy ze zbiornikiem 1,5 l. Filtr powietrza., Pistolet do przedmuchiwania wiórów z alu.

Saturn 4E głowica robocza do obrókbi profili z aluminium
Saturn 4E głowica robocza do obróbki profili z aluminium

Automatyzacja Produkcji – Automatyzacja Maszyn na Linii produkcyjnej. E – Maszyny CNC zaufany dostawca maszyn do cięcia aluminium, PVC, kompozytów i stali. Obróbka oraz cięcie profili aluminiowych o dużym przekroju. Maszyny do stolarki PVC i aluminium. Nowoczesne maszyny do cięcia i frezowania krzywoliniowego w wielu osiach. CNC 5-osiowe do profili z aluminium i stali cienkościennej – Obrabiarki CNC do stolarki otworowej okna, drzwi i fasady z aluminium.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.