Maszyny CNC do modeli 3D i form

Centrum obróbkowe do frezowania i rozkroju aluminium i kompozytów Conquest 6200 CNC

Frezowanie CNC Płyt Kompozytowych - Centrum Obróbkowe Conquest 6200
Frezowanie CNC Płyt Kompozytowych – Centrum Obróbkowe Conquest 6200

Centrum Obróbcze do nestingu, CNC do rozkroju i obróbki wielkoseryjnej płyt i frontów meblowych z drewna, kompozytów drewnopochodnych mdf. Znakomicie centrum obróbkowe 5 osiowe wyposażone w agregaty robocze do złożonych specjalistycznych operacji roboczych. Od teraz, jest możliwe precyzyjne frezowanie złożonych elementów z tworzyw sztucznych – idealna maszyna CNC do obróbki modeli do form. Uniwersalne CNC do precyzyjnej obróbki konstrukcji wielkogabarytowych niezależnie od kształtu i wymiarów elementów.

5 osiowe centrum do cięcia i frezowania aluminium i kompozytów Conquest CNC

Maszynowe cięcie oraz frezowanie płyt warstwowych i kompozytowych na blacie rastrowym centrum obróbkowego szybko pracującego w 5 osiach. Maszyna z sektora uniwersalne obrabiarki CNC do plastiku i tworzyw sztucznych czyli 3, 4, 5 – osiowe centra obróbcze do cięcia po termoformowaniu i obróbce płyt z tworzyw sztucznych.

Podwójna oś Z głowic pozwala na ekspresowe przełączanie się pomiędzy agregatami obróbczymi
Podwójna oś Z głowic pozwala na ekspresowe przełączanie się pomiędzy agregatami obróbczymi

Frezowanie i wiercenie CNC płyty warstwowej. Fabryka maszyn gwarantuje całkowity brak wibracji podczas usuwania i podczas przycinania z dużą prędkością elementów kształtowanych termicznie. Idealna maszyna pod usługi cięcia i frezowania płyt elewacyjnych. Rozkrój płyt meblowych i płyt elewacyjnych typu Alucobond na 5 osiowym centrum obróbkowym sterowanym numerycznie. Profesjonalna maszyny pod usługa cięcia i frezowania CNC oraz pod Usługi cięcia CNC, frezowanie kształtów i rozkrój 2D i 3D. Na wyposażeniu program do rozkroju 2D i 1D – Optymalizacja rozkroju.

Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC
Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC

5-osiowe centrum obróbcze wyposażone w wysokiej klasy wielofunkcyjny stół do mocowania, co gwarantuje wysoki poziom dokładności. Frezowanie w pięciu osiach – Dokładność: 0,01 mm. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Nesting CNC Płyty Wiórowej, Meblowej, OSB, MDF, Sklejki. Płyty kompozytowe Dibond, Tubond, Etalbond Starbond, Plabond, Alucobond, Aludecor, AluCOM. Płyty kompozytowe „sandwich” to płyty z rdzeniem z tworzywa sztucznego. Cięcie, wycinanie i frezowanie Dibondu – Panele Elewacyjne, frezowanie Dibondu, kasetony. Profesjonalne frezowanie CNC: szybko i wydajnie. Rozkrój płyty wiórowej – profesjonalne obrabiarki CNC – Cosmec Technology – Frezowanie metodą CNC | Frezowanie mebli i frontów – | komputerowe frezowanie, cięcie CNC – Profesjonalne cięcie i frezowanie tworzyw sztucznych.\

Centrum obróbcze CNC z otwartym mostem – stół stały idealne połączenie ploteru frezującego i wiercenia punkt do punktu
Centrum obróbcze CNC z otwartym mostem – stół stały idealne połączenie ploteru frezującego i wiercenia punkt do punktu

Frezowanie tworzyw sztucznych – CNC do obróbki modeli 5 – osiowe centrum obróbcze do cięcia po termoformowaniu i obróbce płyt z tworzyw sztucznych. Duży zakres przejścia w każdej osi. Obróbka elementów z plastiku i kompozytów dzięki odpowiednim narzędziom skrawających. 16 narzędziom dopasowanych do potrzeb wynikających z realizacji kolejnych przejść. W ramach jednej obróbki modelu lub płyty na obrabiarce CNC oraz właściwego doboru ich prędkości obrotowych i posuwu. Czas wymiany narzędzia ograniczono do niespełna 12 sekund. Najlepsze osiągi w w zakresie sterowania automatyczną wymianą narzędzi we frezarkach CNC osiągnięto dzięki idealnemu dopasowaniu parametrów głowic i osiągów wrzeciona.

CNC do produkcji modeli, form oraz do obróbki różnej wielkości płyt z tworzyw sztucznych
CNC do produkcji modeli, form oraz do obróbki różnej wielkości płyt z tworzyw sztucznych Conquest 6200 5A

Korzyści wynikające z użytkowania centrum obróbczego Conquest CNC do obróbki modeli kompozytów i plastiku: Precyzyjna mechanika dopracowana w każdym detalu maszyny. Precyzyjny system sterowania oparty o solidna konstrukcją. Blaty stołów roboczych dopasowane do specyfiki realizowanej operacji odwzorowanie projektu. Bardzo duży zakres przejść w każdej osi i możliwość szybkiej wymiany narzędzi.

Centrum obróbcze do z płyt i brył z tworzyw sztucznych w pięciu osiach
Centrum obróbcze do płyt i brył z tworzyw sztucznych w pięciu osiach Conquest 6200 5A