Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny CNC do modeli 3D i form

Centrum obróbkowe do frezowania i rozkroju aluminium i kompozytów Conquest 6200 CNC

Frezowanie CNC Płyt Kompozytowych - Centrum Obróbkowe Conquest 6200
Frezowanie CNC Płyt Kompozytowych – Centrum Obróbkowe Conquest 6200

Centrum Obróbcze do nestingu, CNC do rozkroju i obróbki wielkoseryjnej płyt i frontów meblowych z drewna, kompozytów drewnopochodnych mdf. Znakomicie centrum obróbkowe 5 osiowe wyposażone w agregaty robocze do złożonych specjalistycznych operacji roboczych. Od teraz, jest możliwe precyzyjne frezowanie złożonych elementów z tworzyw sztucznych – idealna maszyna CNC do obróbki modeli do form. Uniwersalne CNC do precyzyjnej obróbki konstrukcji wielkogabarytowych niezależnie od kształtu i wymiarów elementów.

5 osiowe centrum do cięcia i frezowania aluminium i kompozytów Conquest CNC

Maszynowe cięcie oraz frezowanie płyt warstwowych i kompozytowych na blacie rastrowym centrum obróbkowego szybko pracującego w 5 osiach. Maszyna z sektora uniwersalne obrabiarki CNC do plastiku i tworzyw sztucznych czyli 3, 4, 5 – osiowe centra obróbcze do cięcia po termoformowaniu i obróbce płyt z tworzyw sztucznych.

Podwójna oś Z głowic pozwala na ekspresowe przełączanie się pomiędzy agregatami obróbczymi
Podwójna oś Z głowic pozwala na ekspresowe przełączanie się pomiędzy agregatami obróbczymi

Frezowanie i wiercenie CNC płyty warstwowej. Fabryka maszyn gwarantuje całkowity brak wibracji podczas usuwania i podczas przycinania z dużą prędkością elementów kształtowanych termicznie. Idealna maszyna pod usługi cięcia i frezowania płyt elewacyjnych. Rozkrój płyt meblowych i płyt elewacyjnych typu Alucobond na 5 osiowym centrum obróbkowym sterowanym numerycznie. Profesjonalna maszyny pod usługa cięcia i frezowania CNC oraz pod Usługi cięcia CNC, frezowanie kształtów i rozkrój 2D i 3D. Na wyposażeniu program do rozkroju 2D i 1D – Optymalizacja rozkroju.

Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC
Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC

5-osiowe centrum obróbcze wyposażone w wysokiej klasy wielofunkcyjny stół do mocowania, co gwarantuje wysoki poziom dokładności. Frezowanie w pięciu osiach – Dokładność: 0,01 mm. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Nesting CNC Płyty Wiórowej, Meblowej, OSB, MDF, Sklejki. Płyty kompozytowe Dibond, Tubond, Etalbond Starbond, Plabond, Alucobond, Aludecor, AluCOM. Płyty kompozytowe „sandwich” to płyty z rdzeniem z tworzywa sztucznego. Cięcie, wycinanie i frezowanie Dibondu – Panele Elewacyjne, frezowanie Dibondu, kasetony. Profesjonalne frezowanie CNC: szybko i wydajnie. Rozkrój płyty wiórowej – profesjonalne obrabiarki CNC – Cosmec Technology – Frezowanie metodą CNC | Frezowanie mebli i frontów – | komputerowe frezowanie, cięcie CNC – Profesjonalne cięcie i frezowanie tworzyw sztucznych.\

Centrum obróbcze CNC z otwartym mostem – stół stały idealne połączenie ploteru frezującego i wiercenia punkt do punktu
Centrum obróbcze CNC z otwartym mostem – stół stały idealne połączenie ploteru frezującego i wiercenia punkt do punktu

Frezowanie tworzyw sztucznych – CNC do obróbki modeli 5 – osiowe centrum obróbcze do cięcia po termoformowaniu i obróbce płyt z tworzyw sztucznych. Duży zakres przejścia w każdej osi. Obróbka elementów z plastiku i kompozytów dzięki odpowiednim narzędziom skrawających. 16 narzędziom dopasowanych do potrzeb wynikających z realizacji kolejnych przejść. W ramach jednej obróbki modelu lub płyty na obrabiarce CNC oraz właściwego doboru ich prędkości obrotowych i posuwu. Czas wymiany narzędzia ograniczono do niespełna 12 sekund. Najlepsze osiągi w w zakresie sterowania automatyczną wymianą narzędzi we frezarkach CNC osiągnięto dzięki idealnemu dopasowaniu parametrów głowic i osiągów wrzeciona.

CNC do produkcji modeli, form oraz do obróbki różnej wielkości płyt z tworzyw sztucznych
CNC do produkcji modeli, form oraz do obróbki różnej wielkości płyt z tworzyw sztucznych Conquest 6200 5A

Korzyści wynikające z użytkowania centrum obróbczego Conquest CNC do obróbki modeli kompozytów i plastiku: Precyzyjna mechanika dopracowana w każdym detalu maszyny. Precyzyjny system sterowania oparty o solidna konstrukcją. Blaty stołów roboczych dopasowane do specyfiki realizowanej operacji odwzorowanie projektu. Bardzo duży zakres przejść w każdej osi i możliwość szybkiej wymiany narzędzi.

Centrum obróbcze do z płyt i brył z tworzyw sztucznych w pięciu osiach
Centrum obróbcze do płyt i brył z tworzyw sztucznych w pięciu osiach Conquest 6200 5A
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.