Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

5 osiowe centrum obróbcze ALU + 2 stoły robocze NR Series Cosmec Technology

NR Series 5 osiowe centrum obróbkowe CNC Cosmec Technology
NR Series 5 osiowe centrum obróbkowe CNC Cosmec Technology dwa blaty robocze

Centrum CNC NR Series obróbka w 5 osiach jest przeznaczone do kompleksowej obróbki detali elementów w pięciu osiach.– 5-osiowe Centra Obróbkowe – cięcie, rozkrój, frezowanie krzywoliniowe – wiercenie – Frezarka CNC do obróbki w 5 osiach. Centrum obróbkowe Cosmec Technology umożliwia wykonanie szerokiego wachlarza operacji min. pozycjonowanie paneli płyt, rozkrój, cięcie, frezowanie, wiercenie, zachowując najwyższą wydajność, niezawodność i dokładność operacji obróbczych.

Frezarka CNC do aluminium - specjalistyczne głowice obróbkowe
Frezarka CNC do aluminium – specjalistyczne głowice obróbkowe

Centrum obróbkowe 5 osi to frezarka CNC do kompleksowej obróbki detali i elementów w pięciu osiach. Frezarka 5 osiowa gwarantuje precyzyjną obróbkę elementów z materiałów kompozytowych oraz obróbkę elementów z tworzywa sztucznego. Dzięki sztywnej bramowej konstrukcji to centrum obróbkowe, uzyskuje maksymalną precyzję na całym obszarze roboczym. Opcjonalnie na wyposażeniu maszyny urządzenie do analizy sił drgań podczas frezowania kompozytu. Możliwość zakupienia wraz z maszyną z fabryki Cosmec całego zestawu frezów trzpieniowych do obróbki kompozytów. Narzędzia frezarskie w pakiecie.

Centrum frezujące do obróbki profili z aluminium - pozioma blokada na blacie roboczym
Centrum frezujące do obróbki profili z aluminium – pozioma blokada mocująca profile na blacie roboczym

5-osiowe centra obróbcze może być modyfikowane pod kątem specjalnych potrzeb produkcyjnych w obszarze wyposażenia w głowice. Techniczne rozwiązania na wyciągnięcie ręki by sprostać wszystkim wymaganiom. Wyposażenie maszyny gwarantuje optymalne zamocowanie pod specjalne ustawienie złożonego kształtu obrabianego elementu na polu roboczym maszyny.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.