Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbkowe CNC – Aluminium – kompozyty, tworzywa sztuczne Conquest

Ploter frezujący CNC przemysłowa frezarka CNC - profesjonalne centrum obróbcze sterowane numerycznie.
Ploter frezujący CNC Conquest przemysłowa frezarka CNC – profesjonalne centrum obróbcze sterowane numerycznie.

5-osiowe poziome centrum obróbcze: Obróbka tworzyw i kompozytów – Cosmec Technology. Frezujące plotery CNC – Przemysłowe plotery frezujące CNC – profesjonalne maszyny do frezowania materiałów z tworzyw sztucznych.

5 osiowe centrum obróbcze CNC do frezowania krzywoliniowego materiałów z tworzyw sztucznych

Zaawansowane technologicznie frezarki do obróbki wielkoseryjnej elementów z tworzyw sztucznych, kompozytów, gumy, płyt warstwowych kompozytowych, wielkopowierzchniowe plotery frezujące CNC z możliwością montażu głowic ostrzem tarczy piły do cięcia i rozkroju płyt panelowych: Frezarka CNC – ploter poziomy do frezowania, cięcia i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych i innych kompozytów. Frezujące plotery CNC – Frezarki, plotery frezujące CNC – Przemysłowe maszyny do obróbki CNC płyt kompozytowych.

Frezarka CNC Conquest - Ploter Frezujący - Przemysłowa maszyny do obróbki CNC.
Frezarka CNC Conquest – Ploter Frezujący – Przemysłowa maszyny do obróbki CNC.

5-osiowe poziome centrum obróbcze – Frezarka CNC włoskiej fabryki Cosmec technology. Plotery Frezujące – Przemysłowe maszyny do obróbki CNC. Obrabiarki, plotery frezujące, maszyny CNC sterowane elektronicznie z pulpitu. Plotery frezujące, obrabiarki CNC, frezarki 5 osiowe. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – CNC do drewna. Maszyny CNC do Drewna 3, 4, 5 Osiowe Frezarki i Centra obróbcze.

Frezujący ploter CNC - Frezarka, plotera frezujący CNC.
Frezujący ploter CNC – Frezarka, plotera frezujący CNC.

Materiały do obróbki: Tworzywa sztuczne. Dibond. Aluminium. MDF. Panele dekoracyjne. Sklejka i drewno. HDPE, Plexi, PCV. Materiały kompozytowe – profesjonalne obrabiarki CNC – Plotery, Frezarki 5-Osi do Tworzyw Sztucznych. Nowoczesne i ekonomiczne maszyny do precyzyjnej obróbki kompozytów – centrum Frezujące Cnc – frezowanie CNC – zaawansowane technologicznie plotery frezujące, obrabiarki CNC, frezarki 3, 4, 5 osiowe. Maks. wysokość obrabianego elementu 300 mm. Opcjonalnie możliwy jest nawet prześwit o wysokości 1000 mm. wysokości.

Wysokość przejścia obrabianego elementu na centrum obróbczym - Maks. wysokość obrabianego elementu 350 mm
Wysokość przejścia obrabianego elementu na centrum obróbczym – Maks. wysokość obrabianego elementu 300 mm

W ofercie włoskiej fabryki maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Technology: 5-osiowe poziome centrum obróbcze do frezowania krzywoliniowego materiałów z tworzy sztucznych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.