5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

NR Series centrum obróbkowe 5 osi CNC Cosmec Technology

NR Series 5 osiowe centrum obróbkowe dwa blaty robocze
NR Series 5 osiowe centrum obróbkowe dwa blaty robocze Cosmec Technology

Obróbka 5-osiowa na poziomej frezarce CNC do przemysłowej obróbki maszynowej płyt z aluminium i kompozytów stosowanych w produkcji . Gama frezarek pięcioosiowych CNC NR Series włoskiej fabryk maszyn Cosmec Technology na wyposażeniu posiadają wrzeciona o mocy od 13 kW do 30kW. Dzięki sztywnej bramowej konstrukcji maszyny, ten model centrum obróbkowego osiągają maksymalną precyzję na całym obszarze roboczym. Tylko dzięki zastosowanej konstrukcji żebrowanej korpusu maszyny i technologii idealnego pasowania elementów składowych maszyny był możliwy ten poziom perfekcji. Wysoka wydajność frezarki uzyska dzięki innowacyjnego systemu sterowania CNC.

NR Series centrum obróbkowe 5 osi CNC Cosmec Technology

Przemysłowe centrum obróbcze do frezowania krzywoliwionego, nestingu o najwyższej dostępnej wydajnością w świecie maszyn tej kategorii. Frezarka pozwala na obróbkę jednoczesną na dwóch stołach rooczych za pomoca 5 głowic obróbczych. Centra Obróbcze CNC włoskiej fabryki Cosmec Technology to optymalna propozycja dla firm szukających efektywnych strategii rozwoju. To, postęp na polu obniżenia kosztów wytwania jednostkowego przy ścisłym zachowaniu rygorów powtarzalności produkcji i podniesieniu jakości wyrobów.

_ Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka CNC NR SERIES 52-20 2P
_ Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka CNC NR SERIES 70-30 PF

Frezarka jest przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań produkcyjnych. Od prostej obróbki elementów płytowych z kompozytów, aż po maszynową obróbkę specjalistyczną złożonych detali z aluminium. Centrum obróbcze NR Series Cosmec Technology to idealne rozwiązanie z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem w trakcie produkcji elementów zabudowy samochodów dostawczych i aut służących w straży pożarnej i jako karetek w pogotowiu ratunkowym. To rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze w dużych zakładach produkcyjnych.