Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

NR Series centrum obróbkowe 5 osi CNC Cosmec Technology

NR Series 5 osiowe centrum obróbkowe dwa blaty robocze
NR Series 5 osiowe centrum obróbkowe dwa blaty robocze Cosmec Technology

Obróbka 5-osiowa na poziomej frezarce CNC do przemysłowej obróbki maszynowej płyt z aluminium i kompozytów stosowanych w produkcji . Gama frezarek pięcioosiowych CNC NR Series włoskiej fabryk maszyn Cosmec Technology na wyposażeniu posiadają wrzeciona o mocy od 13 kW do 30kW. Dzięki sztywnej bramowej konstrukcji maszyny, ten model centrum obróbkowego osiągają maksymalną precyzję na całym obszarze roboczym. Tylko dzięki zastosowanej konstrukcji żebrowanej korpusu maszyny i technologii idealnego pasowania elementów składowych maszyny był możliwy ten poziom perfekcji. Wysoka wydajność frezarki uzyska dzięki innowacyjnego systemu sterowania CNC.

NR Series centrum obróbkowe 5 osi CNC Cosmec Technology

Przemysłowe centrum obróbcze do frezowania krzywoliwionego, nestingu o najwyższej dostępnej wydajnością w świecie maszyn tej kategorii. Frezarka pozwala na obróbkę jednoczesną na dwóch stołach rooczych za pomoca 5 głowic obróbczych. Centra Obróbcze CNC włoskiej fabryki Cosmec Technology to optymalna propozycja dla firm szukających efektywnych strategii rozwoju. To, postęp na polu obniżenia kosztów wytwania jednostkowego przy ścisłym zachowaniu rygorów powtarzalności produkcji i podniesieniu jakości wyrobów.

_ Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka CNC NR SERIES 52-20 2P
_ Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka CNC NR SERIES 70-30 PF

Frezarka jest przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań produkcyjnych. Od prostej obróbki elementów płytowych z kompozytów, aż po maszynową obróbkę specjalistyczną złożonych detali z aluminium. Centrum obróbcze NR Series Cosmec Technology to idealne rozwiązanie z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem w trakcie produkcji elementów zabudowy samochodów dostawczych i aut służących w straży pożarnej i jako karetek w pogotowiu ratunkowym. To rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze w dużych zakładach produkcyjnych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.