Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbkowe CNC do ALU – FOX 22S. Ploter do obróbki kompozytów.

Zaawansowana technologia obróbki skrawaniem na ploterach cnc
Zaawansowana technologia obróbki skrawaniem na ploterach CNC _ Fox 22

3-osiowe Centrum Obróbcze CNC Fox 22 S to solidna konstrukcja i duża moc. Nowość: Możliwość zainstalowania na gamie maszyn FOX 13 S, FOX 16 S i FOX 22 S nowych rozwiązań technicznych: To pozwala szybko dostosować frezarkę CNC do zmieniających się potrzeb produkcyjnych. Wysoka precyzja geometryczna korpusu maszyny zawsze zapewnia perfekcyjną obróbkę i wysoką jakość wykończenia.

Obróbka płyt kompozytowych na 3 osiowym centrum obróbkowym z nakrętką do odprowadzania wiórów.

Podwójnie elektrowrzeciono o mocy 13,2 KW (HSK lub iso30). Innowacyjny dodatkowy obrotowy zmieniacz narzędzi na 12 pozycji – magazyn automatycznej wymiany narzędzi. Znacznie większy rozstaw między osiami wrzecion nawet do 500 mm. o wiele większe zabezpieczenia dla 2 elektrowrzeciono i 2 zmieniaczy narzędzi obrotowych.

Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22
Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22

Metody obróbki metali z zastosowaniem technologii CNC. Korzyści technologii CNC. Nowoczesne technologie obróbki skrawaniem profili z aluminium i PVC. Centrum obróbkowe FOX 22S to jakość wykonania, najlepsze komponenty budowy maszyny oraz kompleksowa obróbka aluminium na maszynie CNC w wersji plotera oraz centrum obróbkowego do profili z aluminium.

Frezowanie i rozkrój płyt elewacyjnych typu Alucobond na centrum obróbkowym CNC.
Frezowanie i rozkrój płyt elewacyjnych typu Alucobond na centrum obróbkowym CNC typu Fox 22S.

Płyty kompozytowe Albond – obróbka: formatowanie i frezowania krzywoliniowe pod zawiesiny boczne kasetonów rozmieszczonych na krawędziach płyt elewacyjnych z aluminium. Na centrum obróbkowym Fox 22S jest możliwe cięcie, rozkrój płyt i frezowanie krzywoliniowe. Cięcie i rozkrój płyt typu Alucobond na centrum poziomym z możliwością frezowania i wierceniach w obrabianych płytach.

Fox 22 Cosmec
Cięcie i frezowanie aluminiowej płyty kompozytowej – rozkrój i frezowanie płyt Alucobond.

Rozkrój i frezowanie płyt Alucobond. Cięcie i frezowanie aluminiowej płyty kompozytowej. Centrum obróbcze do frezowania, rozkroju i wiercenia płyt kompozytowych i aluminium. Maszynowy rozkrój i frezowanie płyt typu Alucobond dzięki programowaniu pracy plotera. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych. Stoły poziome do cięcia i frezowania Alucobond z trybie automatycznej obróbki. Rozkrój i frezowanie płyt z tworzyw sztucznych i kompozytów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.