Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbkowe CNC do ALU – FOX 22S. Ploter do obróbki kompozytów.

Zaawansowana technologia obróbki skrawaniem na ploterach cnc
Zaawansowana technologia obróbki skrawaniem na ploterach CNC _ Fox 22

3-osiowe Centrum Obróbcze CNC Fox 22 S to solidna konstrukcja i duża moc. Nowość: Możliwość zainstalowania na gamie maszyn FOX 13 S, FOX 16 S i FOX 22 S nowych rozwiązań technicznych: To pozwala szybko dostosować frezarkę CNC do zmieniających się potrzeb produkcyjnych. Wysoka precyzja geometryczna korpusu maszyny zawsze zapewnia perfekcyjną obróbkę i wysoką jakość wykończenia.

Obróbka płyt kompozytowych na 3 osiowym centrum obróbkowym z nakrętką do odprowadzania wiórów.

Podwójnie elektrowrzeciono o mocy 13,2 KW (HSK lub iso30). Innowacyjny dodatkowy obrotowy zmieniacz narzędzi na 12 pozycji – magazyn automatycznej wymiany narzędzi. Znacznie większy rozstaw między osiami wrzecion nawet do 500 mm. o wiele większe zabezpieczenia dla 2 elektrowrzeciono i 2 zmieniaczy narzędzi obrotowych.

Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22
Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22

Metody obróbki metali z zastosowaniem technologii CNC. Korzyści technologii CNC. Nowoczesne technologie obróbki skrawaniem profili z aluminium i PVC. Centrum obróbkowe FOX 22S to jakość wykonania, najlepsze komponenty budowy maszyny oraz kompleksowa obróbka aluminium na maszynie CNC w wersji plotera oraz centrum obróbkowego do profili z aluminium.

Frezowanie i rozkrój płyt elewacyjnych typu Alucobond na centrum obróbkowym CNC.
Frezowanie i rozkrój płyt elewacyjnych typu Alucobond na centrum obróbkowym CNC typu Fox 22S.

Płyty kompozytowe Albond – obróbka: formatowanie i frezowania krzywoliniowe pod zawiesiny boczne kasetonów rozmieszczonych na krawędziach płyt elewacyjnych z aluminium. Na centrum obróbkowym Fox 22S jest możliwe cięcie, rozkrój płyt i frezowanie krzywoliniowe. Cięcie i rozkrój płyt typu Alucobond na centrum poziomym z możliwością frezowania i wierceniach w obrabianych płytach.

Fox 22 Cosmec
Cięcie i frezowanie aluminiowej płyty kompozytowej – rozkrój i frezowanie płyt Alucobond.

Rozkrój i frezowanie płyt Alucobond. Cięcie i frezowanie aluminiowej płyty kompozytowej. Centrum obróbcze do frezowania, rozkroju i wiercenia płyt kompozytowych i aluminium. Maszynowy rozkrój i frezowanie płyt typu Alucobond dzięki programowaniu pracy plotera. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych. Stoły poziome do cięcia i frezowania Alucobond z trybie automatycznej obróbki. Rozkrój i frezowanie płyt z tworzyw sztucznych i kompozytów.