Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarka CNC aluminium i stal

Centrum obróbkowe 5 osiowe profili z aluminium – stali Pegaso 7.0 CNC

Centrum tnąco-obróbcze ALU - Pegaso CNC - centrum do obróbki i cięcia profili z aluminium i PCV.
Centrum tnąco-obróbcze ALU – Pegaso 7.0 CNC – centrum do obróbki i cięcia pod kątem profili z aluminium i PCV.

Zasadniczym przeznaczeniem roboczym frezarki to maszynowa obróbka profili Aluminium i stali w 5-osiowej Obróbce Elementów wymagających złożonych ruchów głowic. Innowacyjna obrabiarka CNC do obróbki aluminium i stali. Maszyna budowana seryjnie we Włoszech z myślą o odbiorcach, którzy dzięki automatyzacji produkcji chcą poprawić precyzję wykonania. Możliwość zwiększenia wydajności produkcji przy dużej powtarzalności dzięki 5 osiowej obróbce. Technologia CNC, która wyraża się w funkcjonowaniu niezawodnego Centrum Obróbczego.

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Peagso 7.0
5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Pegaso 7.0 do profili z aluminium i stali

Centrum tnąco – obróbcze Pegaso 7.0 CNC to najnowsza generacja wysokowydajnych centrów do frezowania, wiercenie i cięcia kątowego. Kompleksowa obróbka detali z alu i stali jednocześnie w 5 osiach. Szybka obróbka maszynowa w 5 osiach idealnie się sprawdza w produkcji okien, drzwi i fasad. Maszyna swoje zastosowanie w obróbce elementów z aluminium w produkcji elementów stosowanych do zabudowy samochodów dostawczych i aut usługowych. Idealne frezowanie krzywoliniowe w aluminium, stali, tworzyw sztucznych. Obróbka CNC – Frezowanie CNC Metali i Tworzyw Sztucznych – Precyzyjne frezowanie CNC w pięciu osiach profili z Aluminium i Stali. Krzywolinowe frezowanie CNC w pięciu osiach z możliwością cięcia i podcinania kątowego obrabianych profili. Obróbka skrawaniem tworzyw sztucznych frezowaniem-cnc stal -aluminium – mosiądz – tworzywa sztuczne konstrukcyjne.

Centrum tnąco-obróbcze ALU - Pegaso CNC z obrotową tarczą piły.
Centrum tnąco-obróbcze ALU – Pegaso CNC z obrotową tarczą piły.

Wielofunkcyjne centrum tnąco – obróbcze w 5-osiach pod wszechstronna obróbkę elementów wyposażenia aut usługowych. Obróbka elementów wyposażenia samochodów dostawczych oraz elementów stosowanych w kolejnictwie, oświetleniu i stolarce otworowej: okna, drzwi i fasady Alu/PCV. Obróbka kształtowa z interpolacją w 5-osiach jest teraz możliwa dzięki wysokiej dynamice posuwu głowic obrabiarki. To, centrum obróbcze CNC gwarantuje najwyższą elastyczność i wydajność powtarzalnej obróbki. Najwyższa jakość dokładnej obróbki profili i płyt możliwa jest dzięki mniejszej liczbie operacji ustawiania mocowania obrabianego elementu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.