Frezarka CNC aluminium i stal

Centrum obróbkowe 5 osiowe profili z aluminium – stali Pegaso 7.0 CNC

Centrum tnąco-obróbcze ALU - Pegaso CNC - centrum do obróbki i cięcia profili z aluminium i PCV.
Centrum tnąco-obróbcze ALU – Pegaso 7.0 CNC – centrum do obróbki i cięcia pod kątem profili z aluminium i PCV.

Zasadniczym przeznaczeniem roboczym frezarki to maszynowa obróbka profili Aluminium i stali w 5-osiowej Obróbce Elementów wymagających złożonych ruchów głowic. Innowacyjna obrabiarka CNC do obróbki aluminium i stali. Maszyna budowana seryjnie we Włoszech z myślą o odbiorcach, którzy dzięki automatyzacji produkcji chcą poprawić precyzję wykonania. Możliwość zwiększenia wydajności produkcji przy dużej powtarzalności dzięki 5 osiowej obróbce. Technologia CNC, która wyraża się w funkcjonowaniu niezawodnego Centrum Obróbczego.

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Peagso 7.0
5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Pegaso 7.0 do profili z aluminium i stali

Centrum tnąco – obróbcze Pegaso 7.0 CNC to najnowsza generacja wysokowydajnych centrów do frezowania, wiercenie i cięcia kątowego. Kompleksowa obróbka detali z alu i stali jednocześnie w 5 osiach. Szybka obróbka maszynowa w 5 osiach idealnie się sprawdza w produkcji okien, drzwi i fasad. Maszyna swoje zastosowanie w obróbce elementów z aluminium w produkcji elementów stosowanych do zabudowy samochodów dostawczych i aut usługowych. Idealne frezowanie krzywoliniowe w aluminium, stali, tworzyw sztucznych. Obróbka CNC – Frezowanie CNC Metali i Tworzyw Sztucznych – Precyzyjne frezowanie CNC w pięciu osiach profili z Aluminium i Stali. Krzywolinowe frezowanie CNC w pięciu osiach z możliwością cięcia i podcinania kątowego obrabianych profili. Obróbka skrawaniem tworzyw sztucznych frezowaniem-cnc stal -aluminium – mosiądz – tworzywa sztuczne konstrukcyjne.

Centrum tnąco-obróbcze ALU - Pegaso CNC z obrotową tarczą piły.
Centrum tnąco-obróbcze ALU – Pegaso CNC z obrotową tarczą piły.

Wielofunkcyjne centrum tnąco – obróbcze w 5-osiach pod wszechstronna obróbkę elementów wyposażenia aut usługowych. Obróbka elementów wyposażenia samochodów dostawczych oraz elementów stosowanych w kolejnictwie, oświetleniu i stolarce otworowej: okna, drzwi i fasady Alu/PCV. Obróbka kształtowa z interpolacją w 5-osiach jest teraz możliwa dzięki wysokiej dynamice posuwu głowic obrabiarki. To, centrum obróbcze CNC gwarantuje najwyższą elastyczność i wydajność powtarzalnej obróbki. Najwyższa jakość dokładnej obróbki profili i płyt możliwa jest dzięki mniejszej liczbie operacji ustawiania mocowania obrabianego elementu.