Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny CNC do modeli 3D i form

Centrum obróbkowe 5 osiowe CNC FOX 22S do frezowania, wiercenia i rozkroju kompozytów

Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology
Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology _ Prześwit Z 250 mm

Centrum Obróbcze do nestingu, CNC do rozkroju i obróbki płyt waerwowych pod produkcję zabudowy do samochodów ciężarowych i dostawczych. Centrum frezujące CNC – Przemysłowe centrum obróbcze – Frezowanie tworzyw sztucznych – CNC – Wszechstronny System CNC do Produkcji Mebli.

Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22
Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22

Zaawansowane technologicznie CNC FOX 22S do profesjonalnej obróbki płyty warstwowej pokrytej aluminium pod zabudowy aut i samochodow dostawczych – Centrum obróbcze – Cosmec Technology – światowy lider w automatyzacji produkcji przemysłowej.

Frezowanie-5-osiowe - CNC Obróbka skrawaniem - Cosmec Technology
Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Cosmec Technology

Frezarki CNC 5 -osiowe pod obróbkę klejonych płyt przekładkowych typu sandwicz do produkcji chłodni oraz izotermy samochodowych. FOX 22S CNC 5 osiowe do drewna, kompozytów, płyt warstwowych pokrytych blachą z aluminium do zabudowy aut. Centrum obróbcze CNC idealne dla producentów nadwozi – zabudowa kontener / furgon stosujących płytę zespoloną. Maszyna pod zabudowy samochodów ciężarowych – Producent Przyczep i Zabudowa kontenerowe Zabudowy chłodnicze. Maszynowa obróbka klejonych płyt przekładkowych typu sandwicz, izolowanych sztywną pianką poliuretanową(PUR) lub polistyrenem (XPS).

ep panele
Ep-panele-kompozytowe – sandwich-do-drzwi-i-ścian-wewnętrznych

Maszynowa obróbka na centrum obróbczym CNC płyt wartwowych pod kontenery samochodowe o konstrukcji stalowo-aluminiową. Obróbka wysokiej jakości stopów aluminium lakierowanych na biało wykorzystywanych do poszycia zewnętrznego kontener ow samochodwych. Obróbka płyt warstwowych pod zabudowy skrzyniowe. Ifealna maszyna dla producentów nadwozi do samochodów dostawczych i ciężarowych, izoterm wykorzystujących zewnętrzne i wewnętrzne poszycia chłodni i izoterm z laminatu wykonanego z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym RAL 9010 lub blachy aluminiowej. Maszynowa obróbka profili poliestrowe GFK lub profili aluminiowych. Maszynowa obróbka frezowania i rozkroju paneli ze sklejki lub drewna do wykładania ścian wewnętrznych kontenerów aut dostawczych, które chronią poszycie samochodu przed uszkodzeniem przez niezabezpieczony ładunek.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.