Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

5 osiowe centrum obróbcze + stoły robocze NR Series Cosmec Technology

NR Series Centrum obróbcze CNC 5 osi dwa stoły robocze
NR Series Centrum obróbcze CNC 5 osi dwa stoły robocze

Frezarka NR SERIES pozwala na jednoczesną obróbkę na dwóch stołach roboczych. Obróbka równoczesna płyt może się odbywać nawet za pomocą 8-12 głowic obróbczych. Maszyna jest przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań produkcyjnych, od obróbki elementów płytowych z kompozytowych po detale z drewna litego. Centrum obróbcze NR Series Cosmec Technology to idealne rozwiązanie z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem pod duże obciążenia produkcyjne. To rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze w dużych zakładach produkcyjnych. Wysoka wydajność frezarki jest możliwa dzięki zainstalowaniu innowacyjnego systemu sterowania CNC.

Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka pod wszechstronną obróbkę elementów kompozytów NR Series
Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka pod wszechstronną obróbkę elementów kompozytów NR Series 52-20 2P

Frezarka pięcioosiowa CNC NR Series na wyposażeniu posiada wrzeciona o mocy od 13 kW do 30kW. Dzięki sztywnej bramowej konstrukcji maszyny, centrum obróbkowe NR Series 52-20 2P osiąga maksymalną precyzję na całym obszarze roboczym nawet przy dużych szybkościach obróbki. Maszynowa obróbka kształtowa jest możliwa dzięki użyciu głowic kątowych sterowanej przez wygodny w programowaniu działania programu. Sam proces obróbki maszynowej odbywa się na podstawie obrazu kształtów wpisywanych do pamięci sterowania maszyną w czasie realnym poprzez głowicą dotykową, która odwzorowuje kształty bryły do odwzorowywania. To, przemysłowe centrum obróbcze może byż też stosowane do standardowego frezowania krzywoliniowego, wiercenia, gwintowania i rozkroju w trybie nesting. Obróbka maszynowej jest o najwyższej dostępnej wydajności w świecie maszyn tej kategorii.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.