Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

Centrum obróbcze CNC – 5 osie do aluminium i stal Zeus 7.0

Zeus centrum obróbkowe 5 osiowe
5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

Centrum obróbcze CNC do profili z aluminium i stali w 5-osiach, które umożliwia obróbkę z sześciu stron profilu. Obróbka profili z 6 stron. Od dołu za pomocą specjalnej głowicy kątowej. Niezawodne 5-osiowe centrum obróbcze w solidnym korpusie maszyny potrafi sprostać największym wyzwaniom. Oprogramowanie z trójwymiarową wizualizacją obrabianego elementu. Idealne centrum obróbkowe do frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia – rozkroju wielkogabarytowych profili z aluminium, PVC, lekkich stopów i stali cienkościennej. Sterowanie 5-osiowe do obróbki przestrzennej profili. Precyzyjna listwa napędowa gwarantuje bezbłędny posuw i najbardziej złożone obróbki profili. Łatwe w przezbrajaniu mocowania blokujące elementy obrabiane zamocowane na maszynie. Obróbka kształtowa z interpolacją w 5-osiach jest możliwa dzięki wysokiej dynamice obrabiarki. Centrum obróbcze gwarantuje najwyższą elastyczność i wydajność powtarzalnej obróbki. Najwyższa jakość dokładnej obróbki profili i płyt możliwa jest dzięki mniejszej liczbie operacji ustawiania mocowania obrabianego elementu. Na wyposażeniu, autonomiczne sterowanie CNC do przestrzennych procesów obróbki, wycięć i docięć profili.

Płaszczyzny obróbcze głowicami Centrum tnąco-obróbcze ALU - Maszyny do obróbki aluminium
Płaszczyzny obrabiane głowicami Centrum tnąco-obróbcze ALU – Maszyny do obróbki aluminium

Centrum Obróbcze do produkcji elementów z Aluminium i Stali Zeus 7.0. Maszyna tego typu jest gwarancją wydajnej obróbki profili. Dzięki wyposażeniu w inteligentny system sterowania możliwe jest szybkie pozycjonowanie zespołu głowic w polu obróbki. Przemysłowe centrum obróbcze zostało zaprojektowane z myślą o sprostaniu najtrudniejszych wyzwań technicznych. Maszyna z oddzielnymi strefami obróbki profili pozwalają na obróbkę profili w trybie wahadłowym. Fabryka maszyn sterowanych numerycznie Italmac od lat produkuje maszyny, które optymalizują produkcję detali i elementów z aluminiuj i stali.

Centrum Obróbkowe CNC 5 osiowe do profili z aluminium i stali Zeus 7.0
Centrum Obróbkowe CNC 5 osiowe do profili z aluminium i stali Zeus 7.0

Elementy produkowane na tego typu maszynie są przeważnie wykorzystywane w przemyśle samochodowym, kolejowym, obronnym, stoczniowym, jachtowym. Przemysłowe centrum obróbcze Zeus 7.0 jest wyposażone w mocowanie z własnym napędem do niezależnego pozycjonowania. W czasie gdy elektrowrzeciono realizuje obróbkę w innej strefie mocowanie płynnie ustawia się względem głowic. Wysokowydajna frezarka wieloosiowa CNC w Technologi CNC: Możliwa jest płynna obróbka maszynowa z zastosowaniem wszystkich narzędzi od -90°, +90°. Maszyny Do Produkcji Okien i Drzwi z aluminium i PCV. Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka pod wszechnstronną obróbkę elementów wyposażenia aut usługowych / samochodów dostawczych.

Centra obróbcze CNC do aluminium Zeus
Centra obróbcze CNC do aluminium. 5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych

Przemysłowe centra obróbcze: Obróbka profili podwójnych i obróbki czołowej stosowane są dwie obrotowe głowice kątowe, każda z dwoma różnymi narzędziami w przedziale kątowym: 0° – 90° – 180° – 270°. Zaawansowana technologicznie obrabiarka CNC do profili, rur i kształtowników z sześciu stron. Solidne mocowania obrabianych profili z alu / stali / PCV gwarantuje precyzyjne frezowanie CNC na całej długości maszyny. Firma Italmac dostarcza profesjonalne obrabiarki CNC, które gwarantują obróbkę aluminium: skrawanie i frezowanie oraz cięcie – na wyposażeniu maszyny bogate Oprzyrządowanie obróbki maszynowej, idealne do Precyzyjnej Obróbki Metali na Maszynach CNC – Serwis techniczny – Solidne frezarki CNC do obróbki aluminium. Na wyposażeniu maszyny: Automatyczny pomiar długości profilu, transporter taśmowy na wióry i odpady, czytnik kodów kreskowych i drukarka etykiet.

Centrum tnąco-obróbcze – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie CNC
Centrum tnąco-obróbcze – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie CNC

Italmac od lata dostarcza na rynki całego świata zaawansowane technologicznie Centra Tnąco Obróbcze Do Aluminium i Stali. Wielofunkcyjne Nowe Centra Tnące i Obróbcze profile kształtowe o złożonych kształtach do specjalistycznej obróbki wymagających najlepszego sprzętu. 5-osiowe centrum obróbcze do profili z aluminum PVC i stali. Struktura ożebrowania korpusu maszyny eliminuje naprężenia powstające w trakcie dużych przyspieszeń w trakcie obróbki o wielkich obciążeniach. W związku z tym użytkownik otrzymuje maszynę do profesjonalnej obróbki profili z aluminium, stopów lekkich metali oraz stali. Zeus 9.0 CNC to prosta w obsłudze, niezawodna, o bardzo szerokim spektrum zastosowań maszyna do złożonej obróbki trudnych profili, rur, płaskowników, listew.

5-osiowe pionowe centrum obróbcze CNC o wydłużonych zakresach ruchu portalu.
5-osiowe pionowe centrum obróbcze CNC o wydłużonych zakresach ruchu portalu ZEUS 5 HS 67
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.