Maszyny numeryczne CNC

Centrum obróbcze CNC – 5 osie do aluminium i stal Zeus 7.0

Zeus centrum obróbkowe 5 osiowe
5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

Centrum obróbcze CNC do profili z aluminium i stali w 5-osiach, które umożliwia obróbkę z sześciu stron profilu. Obróbka profili z 6 stron. Od dołu za pomocą specjalnej głowicy kątowej. Niezawodne 5-osiowe centrum obróbcze w solidnym korpusie maszyny potrafi sprostać największym wyzwaniom. Oprogramowanie z trójwymiarową wizualizacją obrabianego elementu. Idealne centrum obróbkowe do frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia – rozkroju wielkogabarytowych profili z aluminium, PVC, lekkich stopów i stali cienkościennej. Sterowanie 5-osiowe do obróbki przestrzennej profili. Precyzyjna listwa napędowa gwarantuje bezbłędny posuw i najbardziej złożone obróbki profili. Łatwe w przezbrajaniu mocowania blokujące elementy obrabiane zamocowane na maszynie. Obróbka kształtowa z interpolacją w 5-osiach jest możliwa dzięki wysokiej dynamice obrabiarki. Centrum obróbcze gwarantuje najwyższą elastyczność i wydajność powtarzalnej obróbki. Najwyższa jakość dokładnej obróbki profili i płyt możliwa jest dzięki mniejszej liczbie operacji ustawiania mocowania obrabianego elementu. Na wyposażeniu, autonomiczne sterowanie CNC do przestrzennych procesów obróbki, wycięć i docięć profili.

Płaszczyzny obróbcze głowicami Centrum tnąco-obróbcze ALU - Maszyny do obróbki aluminium
Płaszczyzny obrabiane głowicami Centrum tnąco-obróbcze ALU – Maszyny do obróbki aluminium

Centrum Obróbcze do produkcji elementów z Aluminium i Stali Zeus 7.0. Maszyna tego typu jest gwarancją wydajnej obróbki profili. Dzięki wyposażeniu w inteligentny system sterowania możliwe jest szybkie pozycjonowanie zespołu głowic w polu obróbki. Przemysłowe centrum obróbcze zostało zaprojektowane z myślą o sprostaniu najtrudniejszych wyzwań technicznych. Maszyna z oddzielnymi strefami obróbki profili pozwalają na obróbkę profili w trybie wahadłowym. Fabryka maszyn sterowanych numerycznie Italmac od lat produkuje maszyny, które optymalizują produkcję detali i elementów z aluminiuj i stali.

Centrum Obróbkowe CNC 5 osiowe do profili z aluminium i stali Zeus 7.0
Centrum Obróbkowe CNC 5 osiowe do profili z aluminium i stali Zeus 7.0

Elementy produkowane na tego typu maszynie są przeważnie wykorzystywane w przemyśle samochodowym, kolejowym, obronnym, stoczniowym, jachtowym. Przemysłowe centrum obróbcze Zeus 7.0 jest wyposażone w mocowanie z własnym napędem do niezależnego pozycjonowania. W czasie gdy elektrowrzeciono realizuje obróbkę w innej strefie mocowanie płynnie ustawia się względem głowic. Wysokowydajna frezarka wieloosiowa CNC w Technologi CNC: Możliwa jest płynna obróbka maszynowa z zastosowaniem wszystkich narzędzi od -90°, +90°. Maszyny Do Produkcji Okien i Drzwi z aluminium i PCV. Wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka pod wszechnstronną obróbkę elementów wyposażenia aut usługowych / samochodów dostawczych.

Centra obróbcze CNC do aluminium Zeus
Centra obróbcze CNC do aluminium. 5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych

Przemysłowe centra obróbcze: Obróbka profili podwójnych i obróbki czołowej stosowane są dwie obrotowe głowice kątowe, każda z dwoma różnymi narzędziami w przedziale kątowym: 0° – 90° – 180° – 270°. Zaawansowana technologicznie obrabiarka CNC do profili, rur i kształtowników z sześciu stron. Solidne mocowania obrabianych profili z alu / stali / PCV gwarantuje precyzyjne frezowanie CNC na całej długości maszyny. Firma Italmac dostarcza profesjonalne obrabiarki CNC, które gwarantują obróbkę aluminium: skrawanie i frezowanie oraz cięcie – na wyposażeniu maszyny bogate Oprzyrządowanie obróbki maszynowej, idealne do Precyzyjnej Obróbki Metali na Maszynach CNC – Serwis techniczny – Solidne frezarki CNC do obróbki aluminium. Na wyposażeniu maszyny: Automatyczny pomiar długości profilu, transporter taśmowy na wióry i odpady, czytnik kodów kreskowych i drukarka etykiet.

Centrum tnąco-obróbcze – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie CNC
Centrum tnąco-obróbcze – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie CNC

Italmac od lata dostarcza na rynki całego świata zaawansowane technologicznie Centra Tnąco Obróbcze Do Aluminium i Stali. Wielofunkcyjne Nowe Centra Tnące i Obróbcze profile kształtowe o złożonych kształtach do specjalistycznej obróbki wymagających najlepszego sprzętu. 5-osiowe centrum obróbcze do profili z aluminum PVC i stali. Struktura ożebrowania korpusu maszyny eliminuje naprężenia powstające w trakcie dużych przyspieszeń w trakcie obróbki o wielkich obciążeniach. W związku z tym użytkownik otrzymuje maszynę do profesjonalnej obróbki profili z aluminium, stopów lekkich metali oraz stali. Zeus 9.0 CNC to prosta w obsłudze, niezawodna, o bardzo szerokim spektrum zastosowań maszyna do złożonej obróbki trudnych profili, rur, płaskowników, listew.

5-osiowe pionowe centrum obróbcze CNC o wydłużonych zakresach ruchu portalu.
5-osiowe pionowe centrum obróbcze CNC o wydłużonych zakresach ruchu portalu ZEUS 5 HS 67