Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Centrum Obróbcze CNC frezarka 5 osiowa Aluminium- Profesjonalne obrabiarki CNC

Profesjonalna maszyna CNC do Obróbki Tworzyw Sztucznych i Kompozytów Conquest 715. Precyzyjna mechanika dopracowana w każdym detalu pracy maszyny. Dzięki solidnej konstrukcji, frezarka do aluminiowych płyt warstwowych i elementów z tworzyw sztucznych, wykorzystuje swój precyzyjny system sterowania do realizacji złożonych procesów obróbki. Duży zakres przejścia w każdej osi – nawet do 1200 mm. w osi Z. Centrum obróbkowe do frezowania, wiercenie, gwintowania oraz cięcia / rozkroju płyt z aluminium. Obróbka płyt alu do elewacji maszyna wykonuje bezbłędnie wszystkie operacje odwzorowania wpisanego w pamięć maszyny projektu. Włoska fabryka obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania na każdym etapie produkcji elementów składowych swoich maszyn.

CNC do obróbki modeli 5 – osiowe centrum obróbcze do cięcia po termoformowaniu i obróbce płyt z tworzyw sztucznych
CNC do obróbki modeli 5 – osiowe centrum obróbcze do cięcia po termoformowaniu i obróbce płyt z tworzyw sztucznych

Centrum obróbcze do brył z tworzyw sztucznych w 5 osiach uzyskuje najlepsze osiągi w zakresie sterowania automatyczną wymianą narzędzi. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond i brył z tworzyw posiada idealne dopasowanie kształtów głowic z parametrami osiągów wrzeciona. Czas wymiany narzędzia ograniczono do niespełna 12 sekund. Pozostające do dyspozycji maszyny 24 narzędzia są dopasowane do konkretnych potrzeb, które wynikają z realizacji kolejnych przejść roboczych aby jakość wykonania współgrała z prędkością. Dzięki temu, jest możliwa obróbka modelu lub płyty na obrabiarce za jednym mocowaniem oraz w ciągu jednego przejścia, w zależności od złożoności uzyskiwanego kształtu elementu obrabianego. Nad poprawnym przebiegiem całej obróbki czuwa właściwy dobór oraz prędkość obrotowa narzędzi skonfigurowanych we właściwych wartościach posuwu. Centrum obróbkowe do frezowania, wiercenie, gwintowania oraz cięcia płyt z aluminium do elewacji. Automatyzacja produkcji przemysłowej i automatyzacja procesów technologicznych cięcia i rozkroju paneli dzięki zaawansowanym technologicznie maszynom sterowanych elektronicznie produkowanych od 1978 roku przez Cosmec Technology.

Centrum obróbcze 5 osiowe wraz z oprogramowaniem do obróbki elementów z tworzyw sztucznych i aluminium
Centrum obróbcze 5 osiowe wraz z oprogramowaniem do obróbki elementów z tworzyw sztucznych i aluminium

Automatyzacja procesów technologicznych poprzez wszechstronny system CNC najwyższą technologię budowy maszyn. Obróbka płyty na elewację Alucobond® Centrum obróbcze. Frezarka CNC z frezowaniem bocznym Conquest 715 CNC. Pozioma frezująca – frezarka 5-osiowe poziome centra obróbkowe do obróbki maszynowej płyt elewacyjnych typu Alucobond, Reynobond, Dibond. Szybkie formatowanie płyt dzięki głowicy z tarcza piły do cięcia i rozkroju pod kątem 0° – 90°. Na wyposażeniu centrum obróbkowego ostrze piły z frezem do rowkowania płyt z rdzeniem kompozytowym. Podcinak w głowicy piły obrót głowicy w przedziale kątowym 0° – 90°.

Precyzyjny system sterowania pracą centrum obróbkowego Conquest 715 oparty o solidna konstrukcję.
Precyzyjny system sterowania pracą centrum obróbkowego Conquest 715 oparty o solidna konstrukcję.

Centrum Obróbcze CNC do płyt kompozytowych wkładem mineralnym. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – Conquest 715 CNC – Centrum Obróbcze – Precyzyjne Maszyny do obróbki płyt z aluminium. Centrum obróbcze do wiercenia, frezowania. Profesjonalna frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Wycinanie w sklejce – Frezowanie sklejki CNC: Frezowanie sklejki w dużych formatach . Oferujemy usługę frezowania w grubościach od 3-50mm. Wycinanie sklejki wodoodpornej i suchotrwałej.

Super nowoczesne centrum obóbcze Conquest CNC do obróbki modeli kompozytów i elementów z plastiku
Super nowoczesne centrum obróbcze Conquest CNC do maszynowej obróbki modeli kompozytów i elementów z plastiku

Blat stołu roboczego maszyny jest dopasowany do specyfiki realizowanej operacji. Wszelkie odwzorowanie projektu zapisanego w pamięci maszyny . Bardzo duży zakres przejść w każdej osi i możliwość szybkiej wymiany narzędzi. Obróbka kształtowa z interpolacją w 5-osiach operator uzyskuje dzięki najwyższej dynamice obrabiarki. Centrum obróbcze Conquest 715 gwarantuje elastyczność i wydajność powtarzalności obróbki, które nie znajduje porównania. Najwyższa jakość obróbki maszynowej precyzyjnej obróbki profili, płyt i brył jest teraz możliwa dzięki mniejszej liczbie operacji ustawiania i mocowania elementu.

Wielkoformatowe centrum obróbcze CNC - Centrum obróbcze sterowane numerycznie w pięciu osiach.
Wielkoformatowe centrum obróbcze CNC – Centrum obróbcze sterowane numerycznie w pięciu osiach Cosmec.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.