Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Centrum Obróbcze CNC frezarka 5 osiowa Aluminium- Profesjonalne obrabiarki CNC

Profesjonalna maszyna CNC do Obróbki Tworzyw Sztucznych i Kompozytów Conquest 715. Precyzyjna mechanika dopracowana w każdym detalu pracy maszyny. Dzięki solidnej konstrukcji, frezarka do aluminiowych płyt warstwowych i elementów z tworzyw sztucznych, wykorzystuje swój precyzyjny system sterowania do realizacji złożonych procesów obróbki. Nad poprawnym przebiegiem całej obróbki czuwa właściwy dobór oraz prędkość obrotowa narzędzi skonfigurowanych we właściwych wartościach posuwu. Centrum obróbkowe do frezowania, wiercenie, gwintowania oraz cięcia płyt z aluminium do elewacji.

Duży zakres przejścia w każdej osi pionowej nawet do 1200 mm. w osi Z. Centrum obróbkowe do frezowania, wiercenie, gwintowania oraz cięcia / rozkroju płyt z aluminium. Obróbka płyt alu do elewacji maszyna wykonuje bezbłędnie wszystkie operacje odwzorowania wpisanego w pamięć maszyny projektu. Włoska fabryka obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania na każdym etapie produkcji elementów składowych swoich maszyn.

CNC do obróbki modeli 5 – osiowe centrum obróbcze do cięcia po termoformowaniu i obróbce płyt z tworzyw sztucznych
CNC do obróbki modeli 5 – osiowe centrum obróbcze do cięcia po termoformowaniu i obróbce płyt z tworzyw sztucznych

Centrum obróbcze do brył z tworzyw sztucznych w 5 osiach uzyskuje najlepsze osiągi w zakresie sterowania automatyczną wymianą narzędzi. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond i brył z tworzyw posiada idealne dopasowanie kształtów głowic z parametrami osiągów wrzeciona. Czas wymiany narzędzia ograniczono do niespełna 12 sekund. Pozostające do dyspozycji maszyny 24 narzędzia są dopasowane do konkretnych potrzeb, które wynikają z realizacji kolejnych przejść roboczych aby jakość wykonania współgrała z prędkością. Dzięki temu, jest możliwa obróbka modelu lub płyty na obrabiarce za jednym mocowaniem oraz w ciągu jednego przejścia, w zależności od złożoności uzyskiwanego kształtu elementu obrabianego.

Centrum obróbcze 5 osiowe wraz z oprogramowaniem do obróbki elementów z tworzyw sztucznych i aluminium
Centrum obróbcze 5 osiowe wraz z oprogramowaniem do obróbki elementów z tworzyw sztucznych i aluminium

Automatyzacja procesów technologicznych poprzez wszechstronny system CNC o najnowszej technologii budowy maszyn sterowanych numerycznych. Obróbka płyty kompozytowych na elewację Alucobond® Centrum obróbcze. Frezarka CNC z frezowaniem bocznym Conquest 715 CNC. Pozioma frezująca – frezarka 5-osiowe poziome centra obróbkowe do obróbki maszynowej płyt elewacyjnych typu Alucobond, Reynobond, Dibond. Na wyposażeniu centrum obróbkowego ostrze piły z frezem do rowkowania płyt z rdzeniem kompozytowym. Ostrze tarcza piły podcinaka w głowicy piły ma obrót w przedziale kątowym 0° – 90°.

Precyzyjny system sterowania pracą centrum obróbkowego Conquest 715 oparty o solidna konstrukcję.
Precyzyjny system sterowania pracą centrum obróbkowego Conquest 715 oparty o solidna konstrukcję.

Centrum Obróbcze CNC do obróbki płyt kompozytowych z wkładem mineralnym. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – Conquest 715 CNC – Centrum Obróbcze – Precyzyjne Maszyny do obróbki płyt z aluminium. Możliwe jest też wycinanie w sklejce – Frezowanie sklejki CNC: Frezowanie sklejki w dużych formatach . Oferujemy usługę frezowania w grubościach od 3-50mm. 5-osiowa obróbka maszynowa dopasowana do wielu zastosowań technologicznych.

Super nowoczesne centrum obóbcze Conquest CNC do obróbki modeli kompozytów i elementów z plastiku
Super nowoczesne centrum obróbcze Conquest CNC do maszynowej obróbki modeli kompozytów i elementów z plastiku

Blat stołu roboczego maszyny jest dopasowany do każdego rodzaju mocowania. Dzięki temu maszyna jest uzbrojona aby zmierzyć się ze specyfiką realizowanej operacji produkcyjnej. Jest możliwe zatem wszelkie odwzorowanie projektu zapisanego w pamięci maszyny . Bardzo duży zakres przejść w każdej osi i możliwość szybkiej wymiany narzędzi. Obróbka kształtowa z interpolacją w 5-osiach operator uzyskuje dzięki najwyższej dynamice obrabiarki. Centrum obróbcze Conquest 715 gwarantuje elastyczność i wydajność powtarzalności obróbki, które nie znajduje porównania. Najwyższa jakość obróbki maszynowej precyzyjnej obróbki profili, płyt i brył jest teraz możliwa dzięki mniejszej liczbie operacji ustawiania i mocowania elementu.

Wielkoformatowe centrum obróbcze CNC - Centrum obróbcze sterowane numerycznie w pięciu osiach.
Wielkoformatowe centrum obróbcze CNC – Centrum obróbcze sterowane numerycznie w pięciu osiach Cosmec.