Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Centrum Obróbcze CNC frezarka 5 osiowa Aluminium -Ploter frezujący CNC – Profesjonalne obrabiarki CNC

Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Centrum obróbkowe do frezowania, wiercenie, gwintowania oraz cięcia płyt z aluminium do elewacji. Włoska fabryka obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania na każdym etapie produkcji elementów składowych swoich maszyn.

Centrum Obróbcze CNC Conquest 715, Frezowanie 5 Osiowe Aluminium.
Centrum Obróbcze CNC Conquest 715, Frezowanie 5 Osiowe Aluminium.

Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Centrum obróbkowe do frezowania, wiercenie, gwintowania oraz cięcia płyt z aluminium do elewacji. Automatyzacja produkcji przemysłowej i automatyzacja procesów technologicznych cięcia i rozkroju paneli dzięki zaawansowanym technologicznie maszynom sterowanych elektronicznie produkowanych od 1978 roku przez Cosmec Technology.

Frezarka CNC z frezowaniem bocznym Conquest 715 CNC
Frezarka CNC z głowicą piły do cięcia i rozkroju płyty. Idealne frezowanie krzywoliniowe wraz z bocznym frezowaniem pod kieszeń zamka.

Automatyzacja procesów technologicznych poprzez wszechstronny system CNC najwyższą technologię budowy maszyn. Obróbka płyty na elewację Alucobond® Centrum obróbcze. Frezarka CNC z frezowaniem bocznym Conquest 715 CNC. Pozioma frezująca – frezarka 5-osiowe poziome centra obróbkowe do obróbki maszynowej płyt elewacyjnych typu Alucobond, Reynobond, Dibond. Szybkie formatowanie płyt dzięki głowicy z tarcza piły do cięcia i rozkroju pod kątem 0° – 90°. Na wyposażeniu centrum obróbkowego ostrze piły z frezem do rowkowania płyt z rdzeniem kompozytowym. Podcinak w głowicy piły obrót głowicy w przedziale kątowym 0° – 90°.

Frezowanie płyt warstwowych Alucobond® » prawidłowa obróbka płyty elewacyjnej.
Frezowanie płyt warstwowych Alucobond® » prawidłowa obróbka płyty elewacyjnej.

Centrum Obróbcze CNC do płyt komopozytowych wkładem mineralnym. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – Conquest 715 CNC – Centrum Obróbcze – Precyzyjne Maszyny do obróbki płyt z aluminium. Centrum obróbcze do wiercenia, frezowania. Profesjonalna frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Wycinanie w sklejce – Frezowanie sklejki CNC: Frezowanie sklejki w dużych formatach . Oferujemy usługę frezowania w grubościach od 3-50mm. Wycinanie sklejki wodoodpornej i suchotrwałej.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.