Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Centrum obróbcze 5 osiowe Conquest 255 frezowanie i rozkrój płyt z kompozytu i ALU

Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 - Centrum obróbcze 5-osiowe
Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 – Centrum obróbcze 5-osiowe NC1423_00A

Na maszynie nie występuje sytuacja, w której dochodzi do drgań i odchyłek wymiaru gdy stół roboczy nie ma pełnego podparcia. Dzięki krzyżowej konstrukcji korpusu maszyny obciążony stół roboczy nie wpada w drgania nawet gdy nie ma pełnego podparcia. Gdy blat stołu znajduje się w skrajnej pozycji osi X maszyna utrzymuje swoją stabilność, co często zdarza się innym maszynom.

Podwójna motoryzacja posuwu portalu Obróbka 5-osiowa - Frezarka CNC
Podwójna motoryzacja posuwu portalu Obróbka 5-osiowa – Frezarka CNC

Frezarka CNC obrabiająca złożone kształty elementów w 5-osiach to profesjonalna obrabiarka CNC do wielostronnej obróbki elementu, bez konieczności zmiany jego położenia na blacie maszyny. Programowanie oferuje bezproblemowe sterowanie maszyną w trakcie frezowania, cięcia i rozkroju płyt kompozytowych i płyt z aluminium. Bezpieczna produkcja elementów z aluminium dzięki internetowemu podłączeniu maszyny bezpośrednio do działu technicznego fabryki maszyn. Na wyposażeniu maszyny zastosowane prowadnice ślizgowe, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie większej precyzji przy frezowaniu zgrubnym materiału obrabianego.

5-osiowe centra obróbcze | E - Maszyny - CNC | Obrabiarki CNC
5-osiowe centra obróbcze | E – Maszyny – CNC | Obrabiarki CNC

5-osiowe centrum obróbcze Conquest to jest profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność. Łącza internetowe Wi-Fi bezpośrednio z fabryką, monitorują pracę ważniejszych urządzeń zainstalowanych na maszynie. Obróbka na tej maszynie nie wymaga czasochłonnych przezbrojeń podczas jednej operacji, dzięki 24 miejscom w magazynku narzędziowym. Znaczne skrócenie procesu obróbki polega też na zmniejszeniu się liczby zamocowań detalu.

5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.
5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.

Centrum Obróbcze 5 Osiowe posiada na swoim wyposażeniu funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC. Cosmec Technology od lat dostarcza innowacyjne obrabiarki do frezowania, wiercenie, cięcia i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych, kompozytów oraz płyt warstwowych z Alucobondu oraz płyt z aluminium.

Profesjonalny program do obsługi pracy centrum obróbczego w 5 osiach

Ploter Frezujący CNC – Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255. Cosmec Technology – Fabryka Maszyn CNC Cosmec Technology od 1978 roku produkuje profesjonalne plotery frezujące, ciężkie obrabiarki CNC ustanawiając światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w 5-osiach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.