Plotery frezujące CNC

Centrum obróbcze 5 osiowe Conquest 255 frezowanie i rozkrój płyt z kompozytu i ALU

Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 - Centrum obróbcze 5-osiowe
Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 – Centrum obróbcze 5-osiowe NC1423_00A

Na maszynie nie występuje sytuacja, w której dochodzi do drgań i odchyłek wymiaru gdy stół roboczy nie ma pełnego podparcia. Dzięki krzyżowej konstrukcji korpusu maszyny obciążony stół roboczy nie wpada w drgania nawet gdy nie ma pełnego podparcia. Gdy blat stołu znajduje się w skrajnej pozycji osi X maszyna utrzymuje swoją stabilność, co często zdarza się innym maszynom.

Podwójna motoryzacja posuwu portalu Obróbka 5-osiowa - Frezarka CNC
Podwójna motoryzacja posuwu portalu Obróbka 5-osiowa – Frezarka CNC

Frezarka CNC obrabiająca złożone kształty elementów w 5-osiach to profesjonalna obrabiarka CNC do wielostronnej obróbki elementu, bez konieczności zmiany jego położenia na blacie maszyny. Programowanie oferuje bezproblemowe sterowanie maszyną w trakcie frezowania, cięcia i rozkroju płyt kompozytowych i płyt z aluminium. Bezpieczna produkcja elementów z aluminium dzięki internetowemu podłączeniu maszyny bezpośrednio do działu technicznego fabryki maszyn. Na wyposażeniu maszyny zastosowane prowadnice ślizgowe, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie większej precyzji przy frezowaniu zgrubnym materiału obrabianego.

5-osiowe centra obróbcze | E - Maszyny - CNC | Obrabiarki CNC
5-osiowe centra obróbcze | E – Maszyny – CNC | Obrabiarki CNC

5-osiowe centrum obróbcze Conquest to jest profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność. Łącza internetowe Wi-Fi bezpośrednio z fabryką, monitorują pracę ważniejszych urządzeń zainstalowanych na maszynie. Obróbka na tej maszynie nie wymaga czasochłonnych przezbrojeń podczas jednej operacji, dzięki 24 miejscom w magazynku narzędziowym. Znaczne skrócenie procesu obróbki polega też na zmniejszeniu się liczby zamocowań detalu.

5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.
5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.

Centrum Obróbcze 5 Osiowe posiada na swoim wyposażeniu funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC. Cosmec Technology od lat dostarcza innowacyjne obrabiarki do frezowania, wiercenie, cięcia i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych, kompozytów oraz płyt warstwowych z Alucobondu oraz płyt z aluminium.

Profesjonalny program do obsługi pracy centrum obróbczego w 5 osiach

Ploter Frezujący CNC – Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255. Cosmec Technology – Fabryka Maszyn CNC Cosmec Technology od 1978 roku produkuje profesjonalne plotery frezujące, ciężkie obrabiarki CNC ustanawiając światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w 5-osiach.