Plotery frezujące CNC

Centrum obróbcze 5-osiowe do frezowania, wiercenia i rozkroju płyt NC 1423

5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.
5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.

Najnowocześniejsza 5-osiowa technologia CNC dzięki solidnemu centrum obróbcze CNC 5-osiowe do drewna i kompozytów. Maszynowa obróbki najbardziej skomplikowanych detali polega na zastosowaniu głowic kątowych interpolowanych w w dużej przestrzeni roboczej. Możliwe programowanie toru ruchu narzędzia z interpolacji kołowej po okręgu o zadanym promieniu. W interpolacji kołowej przewidziano szereg różnych metod programowania promienia okręgu toru narzędzia: w sposób bezpośredni lub pośredni.

Maszynowa obróbka poliwęglanu na 5 osiowym centrum obróbczym 5 osiowym.

Niezawodne 5-osiowe centrum obróbcze idealne do wszystkich procesów produkcyjnych, które wymagają zachowaniu dokładności i wysokiej jakości wykończenia. Wysokowydajna obróbka frezowania bardzo skomplikowanych detali, o dużych gabarytach jest możliwa dzięki sztywnej konstrukcji prowadnic liniowych i ślizgowych.

Centrum obróbcze 5-osiowe – ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju płyt.
Centrum obróbcze 5-osiowe – ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju płyt NC1423

Na wyposażeniu maszyny specjalny blat stołu do zaawansowanej obróbki elementów z kompozytów, tworzyw sztucznych, drewna, żywic i stopów lekkich. Centrum obróbcze Conquest umożliwia wykonanie każdy rodzaj obróbki, który wykorzystuje 5 interpolowanych osi. Dzięki specjalnej głowicy obróbczej jest możliwe wykonywanie intensywnej obróbki z jeszcze większą precyzją. Frezarka CNC sterowana w 5-osiach z gwarantowaną powtarzalnością wymaganych wymiarów obrabianych detali. W tym centrum obróbczym nie dochodzi do drgań i odchyłek wymiaru gdy stół roboczy gdy nie ma pełnego podparcia.

Centrum obróbcze 5 osiowe - Cosmec Technology - włoski producent CNC od 1978 roku.
Centrum obróbcze 5 osiowe – Cosmec Technology – włoski producent CNC od 1978 roku NC1422

5-osiowe poziome centrum obróbcze Conquest: Bezproblemowe sterowanie maszyną w trakcie frezowania, wiercenia, cięcia i rozkroju płyt z aluminium i materiałów kompozytowych. Bezpieczna produkcja elementów z aluminium dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Wyższość 5 osiowej obróbki w stosunku do 3-osiowej frezarki. Bezkonkurencyjność, która się wyraża również w braku konieczności uciążliwych przezbrojeń maszyny. Obróbka nie wymaga czasochłonnych przezbrojeń.