Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Centrum obróbcze 5-osiowe do frezowania, wiercenia i rozkroju płyt NC 1423

5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.
5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.

Najnowocześniejsza 5-osiowa technologia CNC dzięki solidnemu centrum obróbcze CNC 5-osiowe do drewna i kompozytów. Maszynowa obróbki najbardziej skomplikowanych detali polega na zastosowaniu głowic kątowych interpolowanych w w dużej przestrzeni roboczej. Możliwe programowanie toru ruchu narzędzia z interpolacji kołowej po okręgu o zadanym promieniu. W interpolacji kołowej przewidziano szereg różnych metod programowania promienia okręgu toru narzędzia: w sposób bezpośredni lub pośredni.

Maszynowa obróbka poliwęglanu na 5 osiowym centrum obróbczym 5 osiowym.

Niezawodne 5-osiowe centrum obróbcze idealne do wszystkich procesów produkcyjnych, które wymagają zachowaniu dokładności i wysokiej jakości wykończenia. Wysokowydajna obróbka frezowania bardzo skomplikowanych detali, o dużych gabarytach jest możliwa dzięki sztywnej konstrukcji prowadnic liniowych i ślizgowych.

Centrum obróbcze 5-osiowe – ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju płyt.
Centrum obróbcze 5-osiowe – ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju płyt NC1423

Na wyposażeniu maszyny specjalny blat stołu do zaawansowanej obróbki elementów z kompozytów, tworzyw sztucznych, drewna, żywic i stopów lekkich. Centrum obróbcze Conquest umożliwia wykonanie każdy rodzaj obróbki, który wykorzystuje 5 interpolowanych osi. Dzięki specjalnej głowicy obróbczej jest możliwe wykonywanie intensywnej obróbki z jeszcze większą precyzją. Frezarka CNC sterowana w 5-osiach z gwarantowaną powtarzalnością wymaganych wymiarów obrabianych detali. W tym centrum obróbczym nie dochodzi do drgań i odchyłek wymiaru gdy stół roboczy gdy nie ma pełnego podparcia.

Centrum obróbcze 5 osiowe - Cosmec Technology - włoski producent CNC od 1978 roku.
Centrum obróbcze 5 osiowe – Cosmec Technology – włoski producent CNC od 1978 roku NC1422

5-osiowe poziome centrum obróbcze Conquest: Bezproblemowe sterowanie maszyną w trakcie frezowania, wiercenia, cięcia i rozkroju płyt z aluminium i materiałów kompozytowych. Bezpieczna produkcja elementów z aluminium dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Wyższość 5 osiowej obróbki w stosunku do 3-osiowej frezarki. Bezkonkurencyjność, która się wyraża również w braku konieczności uciążliwych przezbrojeń maszyny. Obróbka nie wymaga czasochłonnych przezbrojeń.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.