Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Centrum obróbcze 5-osiowe – ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju płyt NC 1423

5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.
5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.

Najnowocześniejsza 5-osiowa technologia CNC dzięki solidnemu centrum obróbcze CNC 5-osiowe do drewna i kompozytów. Obróbka 5-osiowa na ploterze frezującym z możliwością operacji cięcia i rozkroju dzięki głowicy z tarcza piły o średnicy Ø 215 mm. Centrum obróbcze 5 osiowe – Cosmec Technology – włoski producent CNC od 1978 roku. Obrabiarka specjalnie dedykowane do produkcji okien, drzwi, schodów, elementów z drewna litego. Niezawodne 5-osiowe centrum obróbcze idealne do wszystkich procesów produkcyjnych, które wymagają zachowaniu dokładności i jakości wykończenia.

Centrum obróbcze 5-osiowe – ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju płyt.
Centrum obróbcze 5-osiowe – ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju płyt NC1423

Na wyposażeniu maszyny specjalny blat stołu do zaawansowanej obróbki elementów z kompozytów, tworzyw sztucznych, drewna, żywic i stopów lekkich. Centrum obróbcze Conquest umożliwia wykonanie każdy rodzaj obróbki, który wykorzystuje 5 interpolowanych osi. Dzięki specjalnej głowicy obróbczej jest możliwe wykonywanie intensywnej obróbki z jeszcze większą wydajnością. Obrabiarka 5 osiowa, ploter frezujący, maszyna CNC sterowana numerycznie. Frezarki, plotery frezujące CNC – Cosmec Technology – Nowoczesne plotery tnące – Plotery do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych – Plotery frezujące – obrabiarki CNC – frezarki 5 osiowe. Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 – Centrum obróbcze 5-osiowe. Plotery frezujące, obrabiarki CNC, frezarki 5 osiowe do obróbki kompozytów. Frezarki CNC 5-osi – profesjonalne obrabiarki CNC – idealna obrabiarka do wykonywania złożonych detali wielkogabarytowych w prosty sposób.

Centrum obróbcze 5 osiowe - Cosmec Technology - włoski producent CNC od 1978 roku.
Centrum obróbcze 5 osiowe – Cosmec Technology – włoski producent CNC od 1978 roku NC1422

5-osiowe poziome centrum obróbcze: Bezproblemowe sterowanie ploterem w trakcie cięcia i rozkroju płyt kompozytowych. Bezpieczna produkcja elementów z aluminium dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Zaawansowane technologicznie obrabiarki: Producent maszyn CNC Cosmec Technology od lat – proponuje użytkownikom swoich maszyn przejrzyste warunki współpracy. Ploter frezujący 5-osiowy – profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność polega na łączach internetowych, które monitorują pracę ważniejszych urządzeń zainstalowanych na maszynie. Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D. Centrum Obróbcze 5 Osiowe – Funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC – to innowacyjne obrabiarki do frezowania, wiercenie, cięcia i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych, kompozytów oraz płyt warstwowych z Alucobondu. Ploter Frezujący CNC – Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255. Cosmec Technology – Fabryka Maszyn CNC od 1960 roku: produkuje Plotery Frezujące, Obrabiarki CNC ustanawiając światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w 5-osiach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.