Maszyny CNC do modeli 3D i form

Centrum frezujące CNC do obróbki, rozkroju, wiercenia CONQUEST 715

Ploter frezowania, cięcia i rozkroju CNC CONQUEST 715 CNC
Ploter frezowania, cięcia, wiercenia i rozkroju CONQUEST 715 CNC

Maszyna umożliwia sterowane numerycznie cięcie, frezowanie i wiercenie płyt warstwowych i kompozytowych na całym polu roboczym centrum obróbkowego w 5 osiach. Frezowanie i wiercenie CNC płyty warstwowej. Idealna maszyna pod usługi cięcia i frezowania płyt elewacyjnych.

Centrum obróbkowe 5 osiowe CNC do kompozytów drewnopochodnych.

Rozkrój płyt meblowych i alucobond na 5 osiowym centrum obróbkowym sterowanym numerycznie. Profesjonalna maszyny pod usługa cięcia i frezowania CNC oraz pod Usługi cięcia CNC, frezowanie kształtów i rozkrój 2D i 3D. Na wyposażeniu program do rozkroju 2D i 1D – Optymalizacja rozkroju.

Rozkrój płyty wiórowej - profesjonalne obrabiarki CNC - Cosmec Technology
Rozkrój płyty wiórowej – profesjonalne obrabiarki CNC – Cosmec Technology


Frezowanie w pięciu osiach. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Nesting CNC Płyty Wiórowej, Meblowej, OSB, MDF, Sklejki. Płyty kompozytowe Dibond, Tubond, Etalbond Starbond, Plabond, Alucobond, Aludecor, AluCOM. Płyty kompozytowe „sandwich” to płyty z rdzeniem z tworzywa sztucznego. Cięcie, wycinanie i frezowanie Dibondu – Panele Elewacyjne, frezowanie dibondu, kasetony. Profesjonalne frezowanie CNC: szybko i wydajnie.

Ploter frezowania, wiercenia, cięcia i rozkroju
Ploter frezowania, wiercenia, cięcia i rozkroju

Dokładność pozycjonowania zapewniają współosiowe ENKODERY OBROTOWE z możliwością ustawiania rozdzielczości +/- 0,005 mm. i ustawić rozdzielczość kątową +/-0,0019°.