Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny CNC do modeli 3D i form

Centrum frezujące CNC do obróbki, rozkroju, wiercenia CONQUEST 715

Ploter frezowania, cięcia i rozkroju CNC CONQUEST 715 CNC
Ploter frezowania, cięcia, wiercenia i rozkroju CONQUEST 715 CNC

Maszyna umożliwia sterowane numerycznie cięcie, frezowanie i wiercenie płyt warstwowych i kompozytowych na całym polu roboczym centrum obróbkowego w 5 osiach. Frezowanie i wiercenie CNC płyty warstwowej. Idealna maszyna pod usługi cięcia i frezowania płyt elewacyjnych.

Centrum obróbkowe 5 osiowe CNC do kompozytów drewnopochodnych.

Rozkrój płyt meblowych i alucobond na 5 osiowym centrum obróbkowym sterowanym numerycznie. Profesjonalna maszyny pod usługa cięcia i frezowania CNC oraz pod Usługi cięcia CNC, frezowanie kształtów i rozkrój 2D i 3D. Na wyposażeniu program do rozkroju 2D i 1D – Optymalizacja rozkroju.

Rozkrój płyty wiórowej - profesjonalne obrabiarki CNC - Cosmec Technology
Rozkrój płyty wiórowej – profesjonalne obrabiarki CNC – Cosmec Technology


Frezowanie w pięciu osiach. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Nesting CNC Płyty Wiórowej, Meblowej, OSB, MDF, Sklejki. Płyty kompozytowe Dibond, Tubond, Etalbond Starbond, Plabond, Alucobond, Aludecor, AluCOM. Płyty kompozytowe „sandwich” to płyty z rdzeniem z tworzywa sztucznego. Cięcie, wycinanie i frezowanie Dibondu – Panele Elewacyjne, frezowanie dibondu, kasetony. Profesjonalne frezowanie CNC: szybko i wydajnie.

Ploter frezowania, wiercenia, cięcia i rozkroju
Ploter frezowania, wiercenia, cięcia i rozkroju

Dokładność pozycjonowania zapewniają współosiowe ENKODERY OBROTOWE z możliwością ustawiania rozdzielczości +/- 0,005 mm. i ustawić rozdzielczość kątową +/-0,0019°.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.