Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Centrum frezująco tnące CNC 5-osiowe centrum obróbkowe + piła Ø 270 mm

5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 CNC
5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 CNC

Obrabiarka CNC Conquest to 5-osiowe centrum obróbcze do frezowania elementów z drewna, kompozytów i aluminium. Maszynowa obróbki najbardziej skomplikowanych detali polega na zastosowaniu głowic kątowych interpolowanych w w dużej przestrzeni roboczej. Możliwe programowanie toru ruchu narzędzia z interpolacji kołowej po okręgu o zadanym promieniu. W interpolacji kołowej przewidziano szereg różnych metod programowania promienia okręgu toru narzędzia: w sposób bezpośredni lub pośredni.

Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255
Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255

Cosmec Technology to fabryka maszyn sterowanych numerycznie, która specjalizuje się od 1978 roku w dostarczaniu do zakładów na całym świecie zaawansowanych technologicznie centrów obróbczych frezująco – wiercąco – tnących, obrabiarki CNC, frezarki 5 osiowe do obróbki kompozytów.

5-osiowa obróbka maszynowa dopasowana do wielu zastosowań technologicznych.

Centrum obróbcze Conquest w 5 osiach ogromnie skraca czas produkcji poprzez możliwość wykończenia detalu na jednej maszynie. Zwiększona wydajność obrabiarki 5-osiowej w stosunku do frezarki 3-osiowej wyraża się w skróconym czasie całkowitego wykonania detalu za jednym zamocowaniem. Precyzyjna produkcja detali z obrabianych elementów jest wykonywana z gwarantowaną powtarzalnością wymaganych wymiarów. Obróbka 5 osiowa w stosunku do 3-osiowej frezarki jest bezkonkurencyjna, również ze względu na brak konieczności uciążliwych przezbrojeń w trakcie pracy. Obróbka nie wymaga czasochłonnych przezbrojeń podczas jednej operacji. Obróbka elementu na maszynie odbywa się wielostronnie, bez konieczności zmiany jego położenia.

5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology

Bezproblemowe sterowanie maszyny poprzez wygodny w obsłudze interfejs gwarantuje 5 osiowe centrum obróbcze Conquest. Bezpieczna produkcja dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Obrabiarki Producent CNC od lat – przejrzyste warunki współpracy. Ploter frezujący 5-osiowy – profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność. Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D.

5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology

Centrum Obróbcze 5 Osiowe Conquest oferuje funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC. Innowacyjne obrabiarki do obróbki materiałów kompozytowych firmy Cosmec są dopasowane do wielu zastosowań technologicznych. Cosmec Technology to fabryka maszyn od 1960 roku, która od 1978 roku produkuje centra frezująco- wiercąco – tnące. To są obrabiarki CNC, które ustanowiły światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w 5-osiach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.