Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Centrum frezujące CNC 5-osiowe centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255

5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 CNC
5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 CNC

Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze do frezowania elementów z drewna, kompozytów i aluminium. Na wyposażeniu maszyny głowica z ostrzem tarczy piły kątowej o średnicy Ø 215 mm.

Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255
Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255

Fabrytka maszyn sterowanych numerycznie specjalizuje sie od 1978 roku w dostarczaniu do zakładów na całym świecie zaawansowanych technologicznie plotery frezujące, obrabiarki CNC, frezarki 5 osiowe do obróbki kompozytów. Frezarki CNC 5-osi – profesjonalne obrabiarki CNC – idealna obrabiarka do wykonywania złożonych detali wielkogabarytowych.

5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology

Bezproblemowe sterowanie maszyny poprzez wygodny w obsłudze interfejs. Bezpieczna produkcja dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Obrabiarki Producent CNC od lat – przejrzyste warunki współpracy. Ploter frezujący 5-osiowy – profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, kóry stawia na precyzyję i bezawartyjność. Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, kóra posuiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D.

5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe z Piłą Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology

Centrum Obróbcze 5 Osiowe – Funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC – to innowacyjne obrabiarki do obróbki materiałów kompozytowych. Ploter Frezujący CNC – Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255. Cosmec Technology – Fabryka Maszyn CNC od 1960 roku: produkuje Plotery Frezujące, Obrabiarki CNC ustanawiając światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w 5-osiach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.