Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Centrum do cięcia profili alu – kształtowników z aluminium – Marlin 550 CNC

Centrum do cięcia przemysłowego aluminium Marlin 550 CNC
Centrum do cięcia przemysłowego profili z aluminium Marlin 550 CNC – automatyzacja obróbki profili z alu

Specjalna piła CNC do maszynowej obróbki profili kształtowych z aluminium. Praca centrum do cięcia w 2 osiach sterowana CNC. Maszyna składa się z 3 modułów: Automatyzacja produkcji cięcia kształtowników z aluminium – Automatyka przemysłowa – minimalizacja czynnika ludzkiego – doskonałe Cięcie na wymiar każdego profilu z aluminium pod różnym kątem. Cięcie w trybie automatycznego pozycjonowania ciętego profilu na podajniku CNC.

Centrum cięcia CNC do cięcia profili z aluminium z automatycznym pozycjonowaniem profili

Obróbka detali aluminiowych na pile sterowanej numerycznie: Najwyższa jakość wykonania każdego elementu z aluminium po cięciu na pile kątowej. Moduł załadunkowy profili obejmuje jednostkę rolotoku załadowczą prętów, profili, kształtowników. Chwytak do mocowania profilu / kształtownika posiada możliwość ręcznej regulacji w następujących zakresach: w pionie od 0 do 210 mm. Poziomo od 0 do 150 mm. Podajnik sterowany numerycznie potrafi przenosić ciężar profilu 10 kg na 1 metr. Zmienna prędkość posuwu popychacza od 1 do 24 mb/1’ z silnikiem 0,22 KW. Maksymalna nośna długość profilu 6.200 mm. Automatyczne cięcie na wymiar profilu aluminiowego w różnym ustawieniu kątowym ostrza tarczy piły. Automatyzacja obróbki profili aluminium – Obróbka mechaniczna profili aluminiowych – Cięcie różnych przekroi profili aluminiowych – automatyczne Cięcie Profili Aluminiowych na centrum obróbczym zaprojektowanym do wysokiej Wydajności pracy Urządzenia. Cięcie Profile aluminiowe – różne przekroje i wymiary profili Alu – System profili aluminiowych – Różne przekroje poprzeczne profili z aluminium – Programowanie obrotem głowicy piły Ø 550 w przedziale kątowym od 20° do 160°.

Marlin 550 CNC centrum cięcia i rozkroju profili alu w prowadnicach
Marlin 550 CNC centrum cięcia i rozkroju profili – kształtowników z aluminium w prowadnicach

Centrum cięcia Aluminium podawanych przez sterowany numerycznie podajnik automatyczny. Maszynowe cięcie Profili aluminiowych zamkniętych, otwartych, o różnym kształcie. Metale kolorowe. Kształtowniki z Aluminium Cięcie według listy cięcia – Profile Aluminiowe Konstrukcyjne – Cięcie Profili Aluminiowych na centrum do cięcia Marlin 550 CNC – Precyzyjna Obróbka Metali – Obróbka aluminium – cięcie profili, konstrukcje aluminiowe – Możliwe Cięcie profilów standardowych i specjalnych – Cięcie profili aluminiowych w trybie automatycznego programowania – Przemysłowa Obróbka kształtowników z aluminium. Oferta maszyny do cięcia bez wyrwań profili aluminiowych. Cięcie profili do witryny ponadgabarytowe, okna i drzwi, ramy z aluminium ekranów akustycznych, zabudowy samochodowe, zabudowy basenów, konstrukcje aluminiowe ogrodów zimowych.

Automatyczna przecinarka tarczowa do cięcia kształtowników z aluminium
Automatyczna przecinarka tarczowa do cięcia kształtowników z aluminium – Marlin 550 CNC

Specjalistyczna maszyna do cięcia kształtowników z aluminium z automatycznym pozycjonowaniem podajnika CNC. Cechy pracy piły: Najwyższa Precyzja cięcia i Wysoka Wydajność maszyny. Centrum do cięcia dla Przemysłu – Maszyny do Obróbki Metali – Maszyny Do Obróbki Aluminium. Producent: Geam Evolution Producent maszyn do cięcia aluminium, PVC i stali. Automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych – Automatyzacja Produkcji:

Centrum do cięcia profili alu - kształtowników z aluminium - Marlin 550 CNC

Moduł tnący centrum cięcia. Przecinarka tarczowa do cięcia w poziomie. Tarcza piły z węglików spiekanych o średnicy 550 mm. Moc silnika ostrza: 2,2 KW. Prędkość ostrza: 2800 obr./min. Programowalne elektroniczne pochylenie ostrza pod kątem od 20° do 160°. Oleopneumatyczny przesuw ostrza. Para poziomych zacisków pneumatycznych. Para pionowych docisków pneumatycznych Integralna ochrona obszaru cięcia. Moduł manulanego rozładunku ciętych profili z aluminium. Maksymalna długość profilu po operacji cięcia: 4000 mm. Elektroniczny panel sterowania z ekranem dotykowym PC TFT 17”. System Windows 10 – środowisko pracy programu organziujacego prace cięcia profili / kształtowników. Możliwość zaprogramowania: a) Nachylenia kątowego głowicy cięcia w celu optymalizacji cięcia pod różnym kątem. b) Prędkość posuwu popychacza do pozycjonowania ciętego profilu kształtownika. c) Lista cięcia.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.