Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbkowe do frezowania i cięcia w 5 osiach CNC

Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym 5 osiowym
Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym Smart 40 dzięki sterowaniu w 5 osiach roboczych.

Frezarka CNC o polu roboczym 2.100 x 4.000 mm. Można dowolnie wycinać, frezować, oraz grawerować dowolne kształty. Dzięki programowi można tworzyć płaskorzeźby, reliefy, fronty meblowe, nietypowe elementy wymagające obróbki krzywoliniowej. Wielofunkcyjne obrabiarki numeryczne Cosmec są konfigurowane w oparciu o konkretne potrzeby produkcyjne użytkownika maszyn. Plotery frezujące Smart to specjalistyczne centra obróbcze cnc 3, 4 i 5 osiowe do nestingu oraz bardzo wydajnej, elastycznej produkcji mebli, schodów, okien i drzwi, elementów prefabrykowanych domów drewnianych oraz galanterii drewnianej.

Cosmec
Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Cosmec 5-osiowa obróbka frezarska pionowa 300 mm.

Ploter Frezujący CNC do Nestingu – Smart Cosmec to niezawodny ploter CNC do Obróbki Płyt – Wiórowych, MDF, Sklejki, Corian, Dibond, OSB. Najwyższej jakości komponenty, które gwarantują najlepsze parametry techniczne maszyn w trakcie eksploatacji. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – CNC do drewna i tworzyw sztucznych. Maszyny CNC do Drewna 3, 4, 5 Osiowe Frezarki i Centra obróbcze. Możliwość dostosowania maszyny CNC do indywidualnych potrzeb. Przeznaczenie: Schody – Modele i formy – Domy i konstrukcje drewniane – Aluminium i kompozyty – Maszyny specjalizowane – Drzwi i okna.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.