Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbkowe Smart CNC do frezowania i cięcia w 3 -5 osiach

Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym 5 osiowym
Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym Smart 40 dzięki sterowaniu w 5 osiach roboczych.

Frezarka CNC o polu roboczym 2.100 x 4.000 mm. Opcjonalnie 3 osiowe centrum belkowe do produkcji paneli bramowych można otrzymać nawet o długości roboczej 8.200 mm. Na tego typu maszynie, można dowolnie wycinać, frezować, oraz grawerować dowolne kształty w płytach warstwowych, płytach z kompozytowych, mdf, hpl i Alucobondu. Idealne 3 osiowe centrum belkowe do produkcji paneli bramowych oraz obróbki płyt warstwowych pokrytych blachą z aluminium bądź stalą.

Specjalistyczne centrum obróbkowe do płyt panelowych, płyt warstwowych pokrytych blachą Smart 30 Cosmec.

Dzięki programowi można tworzyć płaskorzeźby, reliefy, fronty meblowe, nietypowe elementy wymagające obróbki krzywoliniowej. Wielofunkcyjne obrabiarki numeryczne Cosmec są konfigurowane w oparciu o konkretne potrzeby produkcyjne użytkownika maszyn. Poziome centrum obróbkowe Smart to specjalistyczna maszyna frezująca, wiercąca i tnąca cnc, która może pracować 3 i 5 osiach. Ponadto idealnie maszyna tego typu nadaje się do nestingu oraz bardzo wydajnej, elastycznej produkcji mebli, schodów, okien i drzwi, elementów prefabrykowanych domów drewnianych oraz galanterii drewnianej.

Cosmec
Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Cosmec 5-osiowa obróbka frezarska pionowa 300 mm.

Centrum obróbkowe do paneli bramowych może być również zastosowany jako zwykły ploter Frezujący CNC do Nestingu. Również i w takiej konfiguracji Smart Cosmec to niezawodny ploter CNC do Obróbki Płyt – Wiórowych, MDF, Sklejki, Corian, Dibond, OSB. Produkowane przez Cosmec Technology maszyny, na każdym etapie produkcji są poddawane rygorystycznym testom jakości. Po wyjściu z fabryki, użytkownik otrzymuje do dyspozycji prawdziwą maszynę CNC dla profesjonalistów, którzy się mierzą z trudnymi wyzwaniami złożonej obróbki. Z bogatej gamy maszyn Cosmec Technology użytkownik może zawsze wybrać rozwiązanie na potrzeby każdego rozmiaru działalności produkcyjnej.

3-osiowe pionowe centrum obróbcze CNC Smart 30 do obróbki paneli segmentowych, wyposażony w belkowy system mocowania. Najwyższej jakości komponenty, które gwarantują najlepsze parametry techniczne maszyn w trakcie eksploatacji. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – CNC do drewna i tworzyw sztucznych. Maszyny CNC do Drewna 3, 4, 5 Osiowe Frezarki i Centra obróbcze. Możliwość dostosowania maszyny CNC do indywidualnych potrzeb, pod następujące przeznaczenie: Schody – Modele i formy – Domy i konstrukcje drewniane – Aluminium i kompozyty – Maszyny specjalizowane – Drzwi i okna.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.