Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbkowe Smart CNC do frezowania i cięcia w 3 -5 osiach

Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym 5 osiowym
Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym Smart 40 dzięki sterowaniu w 5 osiach roboczych.

Frezarka CNC o polu roboczym 2.100 x 4.000 mm. Opcjonalnie 3 osiowe centrum belkowe do produkcji paneli bramowych można otrzymać nawet o długości roboczej 8.200 mm. Na tego typu maszynie, można dowolnie wycinać, frezować, oraz grawerować dowolne kształty w płytach warstwowych, płytach z kompozytowych, mdf, hpl i Alucobondu. Idealne 3 osiowe centrum belkowe do produkcji paneli bramowych oraz obróbki płyt warstwowych pokrytych blachą z aluminium bądź stalą.

Specjalistyczne centrum obróbkowe do płyt panelowych, płyt warstwowych pokrytych blachą Smart 30 Cosmec.

Dzięki programowi można tworzyć płaskorzeźby, reliefy, fronty meblowe, nietypowe elementy wymagające obróbki krzywoliniowej. Wielofunkcyjne obrabiarki numeryczne Cosmec są konfigurowane w oparciu o konkretne potrzeby produkcyjne użytkownika maszyn. Poziome centrum obróbkowe Smart to specjalistyczna maszyna frezująca, wiercąca i tnąca cnc, która może pracować 3 i 5 osiach. Ponadto idealnie maszyna tego typu nadaje się do nestingu oraz bardzo wydajnej, elastycznej produkcji mebli, schodów, okien i drzwi, elementów prefabrykowanych domów drewnianych oraz galanterii drewnianej.

Cosmec
Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Cosmec 5-osiowa obróbka frezarska pionowa 300 mm.

Centrum obróbkowe do paneli bramowych może być również zastosowany jako zwykły ploter Frezujący CNC do Nestingu. Również i w takiej konfiguracji Smart Cosmec to niezawodny ploter CNC do Obróbki Płyt – Wiórowych, MDF, Sklejki, Corian, Dibond, OSB. Produkowane przez Cosmec Technology maszyny, na każdym etapie produkcji są poddawane rygorystycznym testom jakości. Po wyjściu z fabryki, użytkownik otrzymuje do dyspozycji prawdziwą maszynę CNC dla profesjonalistów, którzy się mierzą z trudnymi wyzwaniami złożonej obróbki. Z bogatej gamy maszyn Cosmec Technology użytkownik może zawsze wybrać rozwiązanie na potrzeby każdego rozmiaru działalności produkcyjnej.

3-osiowe pionowe centrum obróbcze CNC Smart 30 do obróbki paneli segmentowych, wyposażony w belkowy system mocowania. Najwyższej jakości komponenty, które gwarantują najlepsze parametry techniczne maszyn w trakcie eksploatacji. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – CNC do drewna i tworzyw sztucznych. Maszyny CNC do Drewna 3, 4, 5 Osiowe Frezarki i Centra obróbcze. Możliwość dostosowania maszyny CNC do indywidualnych potrzeb, pod następujące przeznaczenie: Schody – Modele i formy – Domy i konstrukcje drewniane – Aluminium i kompozyty – Maszyny specjalizowane – Drzwi i okna.