Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Centrum obróbcze 5-osiowe CNC – Cosmec Technology – Conquest 715

Centrum 5-osiowe Conquest 715
Centrum 5-osiowe Conquest 715

5-osiowy Conquest 715 ploter frezujący do cięcia, rozkroju frezowania i wiercenia płyt z kompozytów, aluminium i kombinowanych płyt warstwowych. Maszynowa obróbka płyty warstwowej z rdzeniem PUR/PIR, PWS, PWW jest teraz możliwa dzięki najwyższej precyzji sterowania opartej na solidnej konstrukcji. Frezowanie płyt warstwowych gwarantuje wytrzymała, solidna konstrukcja dla wysoko wydajnej obróbki materiałów. Profesjonalna obrabiarka CNC to wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka pod wszechstronna obróbkę elementów wyposażenia aut usługowych / samochodów dostawczych. Fabryka maszyn Cosmec Technology realizuje program Maszyny CNC na zamówienie. Dzięki czemu, jest możliwość uzyskania maszyny pod konkretną produkcję w celu zapewnienia wysokiej wydajności oraz powtarzalności. Zaawansowana technologia w podążaniu ku najwyższej jakości automatyzacja produkcji przemysłowej.. Centrum Obróbcze CNC do płyt kompozytowych wkładem mineralnym lub z poliuretanu. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – Conquest 715 CNC – Centrum Obróbcze – Precyzyjne Maszyny do obróbki płyt z aluminium. Profesjonalna frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Pozioma frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond w 5 osiach.

CNC do produkcji modeli, form oraz do obróbki różnej wielkości płyt z tworzyw sztucznych
Conquest 715 CNC CNC do produkcji modeli, form oraz do obróbki różnej wielkości płyt z tworzyw sztucznych

Wysokowydajna obróbka 5-osiowa dzięki uniwersalnemu Systemu CNC: wysokowydajne silniki serwo i systemy napędów helikalnych. Łatwe i wygodne programowanie ruchów narzędzi w obrabiarkach CNC – innowacyjne frezarki CNC. Frezowanie 5 osiowe CNC płyty ABS, płyt z tworzyw sztucznych i sklejki wodoodpornej. Centrum obróbkowe elementów wyposażenia pod zabudowę aut dostawczych – Produkcja ścian i podłóg do aut dostawczych na centrum obróbkowym CNC.

Integralna osłona bepieczeństwa poziomego centrum obróczego CNC Conquest
Integralna osłona bezpieczeństwa poziomego centrum obróbczego CNC Conquest

Uniwersalne Plotery frezujące CNC do profesjonalnych zastosowań obróbki płyt z kompozytów, tworzyw sztucznych, aluminium typu: Alucobond, Dibond, Reynobond. Niezawodny Ploter frezujący CNC serii CONQUEST 715 o powierzchni roboczej 3.210 x 8.210 mm i prześwicie w osi Z równym 500 mm.- 750 mm. – 1200 mm. wyposażony w elektrowrzeciono o mocy 14 kW. Plotery frezujące CNC – Profesjonalne obrabiarki CNC. Obrabiarki CNC – Precyzyjne Maszyny obróbki wieloosiowej – Przemysłowe plotery frezujące CNC obróbki wielopłaszczyznowej – Centra obróbcze CNC –Fabryka Maszyn CNC Cosmec Technology: Plotery Frezujące, Obrabiarki CNC- Plotery frezujące do drewna, obrabiarki CNC do aluminium.

Cięcie i rozkrój płyt z tworzyw sztucznych , pleksi, kompozyty Ø 270 mm
Głowica cięcia i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych , pleksi, kompozytów Ø 270 mm

Centrum obróbcze 5-osiowe CNC to idealna maszyna, która spełnia najbardziej wyszukane oczekiwania technologi obróbki maszynowej. Zaawansowane technologicznie centrum obróbczo – tnące do wiercenia, gwintowania, fazowania i cięcia profili oraz brył z tworzyw sztucznych. Automatyczne rozpoznawanie zacisków i pozycjonowanie. Niskie zużycie energii elektrycznej dzięki inteligentnej techniki sterowania maszyną. System operacyjny Windows. Na wyposażeniu centrum obróbkowego różne specjalistyczne głowice kątowe do specjalistycznego frezowania złożonych kształtów do odwzorowania z programu. Dla utrzymania żywotności narzędzi jest montowana seryjnie impulsowa instalacja chłodząco-smarująca. Automatyczne smarowanie prowadnic osi czuwa nad niezawodnością posuwu. Dla operatora wygodne w obsłudze i przejrzyste oprogramowanie z grafiką 3D.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.