Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Centrum 5-osiowe Conquest 715 CNC – Cosmec Technology -Plotery frezujące CNC – Profesjonalne obrabiarki CNC

Centrum 5-osiowe Conquest 715
Centrum 5-osiowe Conquest 715

5-osiowy Conquest 715 ploter frezujący do cięcia, rozkroju frezowania i wiercenia płyt z aluminium i kompozytów. Maszynowa obróbka płyty warstwowej z rdzeniem PUR/PIR, PWS, PWW. Frezowanie płyt warstwowych Alucobond® » prawidłowa obróbka płyty elewacyjnej. Wytrzymała, solidna konstrukcja dla wysoko wydajnej obróbki materiałów. Plotery frezujące CNC – Profesjonalne obrabiarki CNC. Centrum Obróbcze CNC do płyt kompozytowych wkładem mineralnym lub z poliuretanu. 5-osiowe centrum obróbcze CNC – Conquest 715 CNC – Centrum Obróbcze – Precyzyjne Maszyny do obróbki płyt z aluminium. Profesjonalna frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Pozioma frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond w 3, 5 osiach.

Conquest 715 CNC
Ploter frezujący 5 osiowy CNC. Profesjonalny Ploter frezujący, obrabiarka CNC, frezarka 5 osiowa.

Wysokowydajna obróbka 5-osiowa dzięki uniwersalnemu Systemu CNC: wysokowydajne silniki serwo i systemy napędów helikalnych. Łatwe i wygodne programowanie ruchów narzędzi w obrabiarkach CNC – innowacyjne frezarki CNC – Plotery frezujące CNC do profesjonalnych zastosowań obróbki płyt z kompozytów, tworzyw sztucznych, aluminium, Alucobond, Dibond, Reynobond. Ploter frezujący CNC serii CONQUEST 715 o powierzchni roboczej 3.210 x 8.210 mm i prześwicie w osi Z równym 500 mm.- 750 mm. wyposażony w elektrowrzeciono o mocy 12,5 kW. Plotery frezujące CNC – Profesjonalne obrabiarki CNC. Obrabiarki CNC – Precyzyjne Maszyny obróbki wieloosiowej – Przemysłowe plotery frezujące CNC obróbki wielopłaszczyznowej – Centra obróbcze CNC –Fabryka Maszyn CNC Cosmec Technology: Plotery Frezujące, Obrabiarki CNCm- Plotery frezujące do drewna, obrabiarki CNC do aluminium.

Cięcie i rozkrój płyt z tworzyw sztucznych , pleksi, kompozyty Ø 270 mm
Głowica cięcia i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych , pleksi, kompozytów Ø 270 mm

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.