Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum obróbkowe CNC do profili z aluminium Ade CTF – frezowanie i cięcie

Trzy osiowe (3) Centrum Obróbcze sterowane CNC profili aluminium i PCV. Kompaktowe centrum obróbcze profili  alu / PCV precyzyjna obróbka w 3 osiach oraz głowica cięcia z ostrzem tarczy piły Ø 450 do cięcia profili pod kątem prostym 90°. Profesjonalna Obrabiarka CNC do aluminium. Wytrzymała konstrukcja korpusu maszyny. Automat piła cięcia pod kątem prostym 90º Ø 450 mm.

Frezarskie centrum tnąco wiercące do aluminium
Frezarskie centrum tnąco wiercące do aluminium Ade CNC

Najlepsze komponenty składowe maszyny. Centrum obróbcze sterowane w 3 osiach specjalnie dla przemysłu, produkt precyzyjnie reagujący do wielu sektorów, unikalny w swoim rodzaju, niezawodny, a także bardzo opłacalny, w swoich różnych wersjach zwrócił uwagę swoją wszechstronnością.

Automatyczne centrum tnące - frezujące - wiercące do profili kształtowych z aluminium.
Automatyczne centrum tnące – frezujące – wiercące do profili kształtowych z aluminium.

W tej ofercie: Ade CTF – 3 osie + 1 oś dodatkowa dedykowana. Centrum obróbczo tnące z tarcz ą ostrza piły Ø 450 mm. do cięcia pod kątem prostym 90°. W cenie: Przenośnik rolkowy ze zmotoryzowanymi zaciskami do załadunku materiału. W zestawie rolotok rozładunkowy materiału z przenośnika rolkowego. Płyta przenośnika wiórów. Elektrowrzeciono 8 kW w S1 oraz program sterowania. CTF ADE to centrum obróbcze wyposażone w sterowane CNC automatyczne ramię załadowcze przeznaczone do wykonywania operacji cięcia (tylko 90 °) i obróbki (frezowanie, wiercenie i gwintowanie) na profilach aluminiowych.

Centrum obróbcze CNC i frezarskie – Niezawodne centra obróbcze Ade CTF 450.
Centrum obróbcze CNC i frezarskie – Niezawodne centra obróbcze Ade CTF 450.


Centrum – obrabiarka tnąco-obróbcza – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie Ade CTF to maszyna zaprojektowana do automatycznego tworzenia serii detali od 15mm do 640mm, zarządzająca obróbką parametryczną serii profili, nawet o określonych kształtach. Postęp paska, ewakuacja elementu alu i liczenie wszystkich elementów do wykonania są zarządzane automatycznie

Centrum tnąco obróbcze cnc 3-osiowe aluminium CNC

Centrum obróbczo – tnące CTF ADE – 3 osie + 1 oś dodatkowa, jest wyposażone w:
– Agregat frezarsko-gwintujący ze stałym wrzecionem 8 kW marki S1 HITECO
– Średnica oddziału w górę. 450 mm zamocowany pod kątem 90°
– Narzędzie systemu smarowania zarządzane przez sterowanie elektroniczne
– System bezpieczeństwa obwodowego z kabiną
– CNC do sterowania osiami, wykorzystanie dedykowanych obrabiarek
– Kolorowy panel operatorski z 17-calowym monitorem, dysk twardy SSD, porty USB nr 1, mysz, klawiatura USB, standardy języka programowania ISO. Deska rozdzielcza umieszczona w stałym położeniu z boku po prawej stronie maszyny przystosowana do wszystkich poleceń operacyjnych dla prawidłowej pracy, panel operatora, sterowanie pulsacyjne, awaryjne. Moc silnika ostrza 2,2 kW. Zestaw narzędzi na żądanie – opcje za dopłatą. Popychacz pozycjonujący profil do systemu odzyskiwania obsługiwany przez silnik bezszczotkowy. Rozładunek przenośnika rolkowego z rolkami wolnymi. Przenośnik rolkowy załadunkowy 4 metry wyposażony w nieruchome rolki i zmotoryzowane zaciski. Przygotowanie otworu pod odciąganie wiórów w systemie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.