Centrum obróbkowe CNC

Centrum tnąco-obróbcze do profili aluminiowych Ade CTF – frezowanie i cięcie

Centrum Tnące i Obróbcze – 3 + 1 osi sterowania CNC do frezowania i cięcia profili z aluminium. Trzy osiowe 3 + 1 Centrum Obróbcze sterowane CNC profili aluminium i PCV. Kompaktowe centrum obróbcze profili  alu / PCV, która gwarantuje precyzyjną obróbkę w 3 osiach +1 oś dodatkowa. Jest nią praca głowicy cięcia z ostrzem tarczy piły o średnicy Ø 450. Głowica tnącą służy do cięcia profili pod kątem prostym 90°. Profesjonalna Obrabiarka CNC do aluminium, która posiada solidną konstrukcję korpusu maszyny, która uniemożliwia wibracje w trakcie obróbki. Automatyczna piła tarczowa Ø 450 mm. umożliwia cięcie profili z aluminium pod kątem prostym 90º.

Frezarskie centrum tnąco wiercące do aluminium
Frezarskie centrum tnąco wiercące do aluminium Ade CNC

CTF ADE 450 to centrum tnąco – obróbcze, które jest przeznaczone dla małych zakładów oraz dla przemysłu. Rodzaj maszyny, który pozwala użytkownikowi zareagować na złożone wymogi obróbki profili kształtowych z aluminium i PCV. W świecie obróbki profili ksztaltowych, każdego dnia pojawiają się nowe wyzwania. To one, wymuszają posiadanie uniwersalnej maszyny, takiej jak właśnie CTF ADE 450. Centrum Tnące i Obróbcze jest przeznaczone dla wielu sektorów, branż produkcyjnych. Maszyna umożliwia niezawodny oraz opłacalny sposób obróbki profili alu obrabianych w wielu dostępnych na rynku formach. W swoich różnych wersjach, maszyna zwróciła już uwagę wielu zakładów wyspecjalizowanych w obróbce przemysłowej aluminium. Unikalne centrum tnąco – obróbcze CNC, cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Uniwersalność wyposażenia maszyny oraz wszechstronność zastosowań produkcyjnyjnych, sprawia, że maszyna jest stosowana w wielu sektorach. Przeznaczenie produkcyjne maszyny to przemysł automotive oraz oświetlenie. Idealna maszyna do obróbki profili alu, po które sięgają producenci Zabudów Specjalnych oraz zabudów Pojazdów Użytkowych. Wśród użytkowników tego centrum tnąco – pbróbczego są producenci autobusów, ambulansów, bankowozów, karetek, mikrobusów, izoterm oraz producenci zabudowy specjalnej aut i samochodów. Przemysł motoryzacyjny automotive, który obejmuje zabudowy samochodów dostawczych, zabudowy samochodów ciężarowych, zabudowy samochodów strażackich, zabudowy samochodów specjalnych. zabudowy specjalistyczne. zabudowy pojazdów, przyczepy. Lighting: Producenci oświetlenia. Dla producentów oświetlenia przemysłowego i ulicznego. Producent Lamp Samochodwych. Producenci elementów stosowanych w przemyśle lotniczym.

Automatyczne centrum tnące - frezujące - wiercące do profili kształtowych z aluminium.
Automatyczne centrum tnące – frezujące – wiercące do profili kształtowych z aluminium.

Centrum Tnące i Obróbcze – 3 + 1 osi sterowania CNC. Specjalna obrabiarka do frezowania i precyzyjnego cięcia profili z aluminium. W tej ofercie: Ade CTF – 3 osie + 1 oś dodatkowa dedykowana. Najlepsze komponenty składowe maszyny, które czynią maszynę niezawodną. Centrum obróbczo tnące z tarczą ostrza piły Ø 450 mm. do cięcia pod kątem prostym 90°. W cenie: Przenośnik rolkowy ze zmotoryzowanymi zaciskami do załadunku materiału. W zestawie rolotok rozładunkowy materiału z przenośnika rolkowego. Płyta przenośnika wiórów. Elektrowrzeciono 8 kW w S1 oraz program sterowania. CTF ADE to centrum obróbcze wyposażone w sterowane CNC automatyczne ramię załadowcze przeznaczone do wykonywania operacji cięcia (tylko 90 °) i obróbki (frezowanie, wiercenie i gwintowanie) na profilach aluminiowych.

Centrum obróbcze CNC i frezarskie – Niezawodne centra obróbcze Ade CTF 450.
Centrum obróbcze CNC i frezarskie – Niezawodne centra obróbcze Ade CTF 450.

Centrum – tnąco-obróbcze, które proponuje w jednej maszynie – cięcie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie: model Ade CTF to maszyna zaprojektowana do automatycznego tworzenia serii detali od 15mm do 640mm, zarządzająca obróbką parametryczną serii profili, nawet o określonych kształtach. Postęp paska, ewakuacja elementu alu i liczenie wszystkich elementów do wykonania są zarządzane przez pamięć maszyny automatycznie.

Centrum tnąco obróbcze cnc 3-osiowe aluminium CNC
Centrum tnąco obróbcze cnc 3-osiowe aluminium CNC

Centrum obróbczo – tnące CTF ADE – 3 osie + 1 oś dodatkowa, jest wyposażone w:
– Agregat frezarsko-gwintujący ze stałym wrzecionem 8 kW marki S1 HITECO
– Średnica oddziału w górę. 450 mm zamocowany pod kątem 90°
– Narzędzie systemu smarowania zarządzane przez sterowanie elektroniczne
– System bezpieczeństwa obwodowego z kabiną
– CNC do sterowania osiami, wykorzystanie dedykowanych obrabiarek
– Kolorowy panel operatorski z 17-calowym monitorem, dysk twardy SSD, porty USB nr 1, mysz, klawiatura.

Cięcie profili kształtowników aluminium
Cięcie profili kształtowników aluminium Ø 450 średnica tarczy piły kąt cięcia profili 90°
  • Do obróbki profili dostępna jest obrotowa głowica kątowa z dwoma różnymi narzędziami 0° – 90° – 180° (opcja)
  • USB, standardy języka programowania ISO. Deska rozdzielcza umieszczona w stałym położeniu z boku po prawej stronie maszyny przystosowana do wszystkich poleceń operacyjnych dla prawidłowej pracy, panel operatora, sterowanie pulsacyjne, awaryjne. Moc silnika ostrza tarczy piły 2,2 kW. Zestaw narzędzi na żądanie – opcje za dopłatą. Popychacz pozycjonujący profil do systemu odzyskiwania obsługiwany przez silnik bezszczotkowy. Rozładunek przenośnika rolkowego z rolkami wolnymi. Przenośnik rolkowy załadunkowy 4 metry wyposażony w nieruchome rolki i zmotoryzowane zaciski. Przygotowanie otworu pod odciąganie wiórów w systemie.