Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Automat do cięcia profili z aluminium o średnicy Ø 600 mm – przemysłowa piła tarczowa

Piła do cięcia aluminium w trybie automatycznego podawania profilu z Alu. Automatyczna piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV Ø 600 mm – cięcia oddolne, sterowanie automatycznie.

Automat do cięcia profili z aluminium TMA 60
Automat do cięcia profili z aluminium TMA 60 – Piła do cięcia aluminium z automatycznym podajnikiem Ø 600 mm. Cięcie Profili Aluminiowych

Automatyzacja Maszyn na Linii do obróbki profili z aluminium – Automatyzacja Produkcji – Automat do cięcia profili z aluminium z pozycjonowaniem ciętego materiału według listy cięcia – Piła tarczowa do cięcia aluminium z automatycznym podajnikiem z ostrzem tarczy piły o średnicy Ø 600 mm. Cięcie Profili Aluminiowych w trybie automatycznego pozycjonowania profili – Pełna Automatyzacja Produkcji – Maszyny do cięcia profili aluminiowych z programowaniem cięcia profili – Automatyczne maszyny do cięcia aluminium – Automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych – Kształtowniki Aluminiowe – Przemysłowa piła tarczowa do aluminium – Przecinarka tarczowa do automatycznego cięcia aluminium.

Kształtowniki z Aluminium - Kształtowniki Aluminiowe - cięcie w trybie automatycznego pozycjonowania
TMA 60 A + RIS 70E Kształtowniki z Aluminium – Kształtowniki Aluminiowe – cięcie w trybie automatycznego pozycjonowania

Piła jednogłowicowa z automatycznym podnoszeniem ostrza tarczy piły. Stół obrotowy. Pozycjonowanie głowicy w przedziale kątowym od -15°…+15° automatycznie z pulpitu sterowania. Urządzenie do ręcznego blokowania pod dowolnym kątem pośrednim ustawienia głowicy cięcia. Dane techniczne: średnica ostrza tarczy piły Ø 600 mm., smarowanie ostrza tarczy piły – pneumatyczne – regulowane, ręczne opuszczanie osłony głowicy cięcia, automatyczny obrót głowicy ostrza tarczy piły, poziome i pionowe imadła pneumatyczne do blokowania ciętego profilu z aluminium. Tarcze i piły do cięcia aluminium – Przecinarka piła tarczowa do metali lekkich aluminium.

Profile aluminiowe – kwadratowe i prostokątne - profile otwarte i zamknięte do cięcia pod kątem
Profile aluminiowe – kwadratowe i prostokątne – profile otwarte i zamknięte do cięcia pod kątem

Centrum obróbcze do cięcia aluminium Rinaldi. Cięcie profili standardowych i specjalnych na centrum do cięcia.- Centrum Przelotowe Do Aluminium – Obróbka mechaniczna profili aluminiowych – cięcie profili aluminiowych pod kątem na pile tarczowej

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.