Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

5-osiowe Centrum Obróbkowe SMART 30 stół hybrydowy Cosmec Technology

5 osiowe centrum obróbkowe SMART włoskiej fabryki maszyn Cosmec Technology.

Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Smart 30 posiada stół belkowy. Tak skonfigurowana maszyna z otwartym mostem nośnym na narzędzia obróbcze to gwarancja ekstremalnej precyzji i niezawodności działania.

Smart 5-osiowe Centra Obróbkowe Nesting – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology
Smart 5-osiowe Centra Obróbkowe Nesting – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology

Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Smart 30 opcjonalnie, na żądanie posiada również stół stały. Istnieje bowiem dowolność w konfigurowaniu różnych modelki maszyna z otwartym mostem nośnym. System automatycznej wymiany narzędzi obróbczych to gwarancja ekstremalnej precyzji i niezawodności działania maszyny. To centrum obróbcze, które zostało zaprojektowane z myślą o łatwej i elastycznej obsłudze, stanowi idealne rozwiązanie dla rzemieślników i małych firm, tych zakładów które chcą poprawić jakość swojego produktu i obniżyć koszty wytwarzania. Nowa maszyna Cosmec CNC ze stołem roboczym stałym sprzężonym ze stołem belkowym, który się składa z niezależnie przesuwanymi w osi Y belkami czyli trawersy albo inaczej konsole podpórkowe. Na belki przyssawki – bloki podciśnieniowe, które zapewniają mocowanie elementów podczas obróbki. Do tego wyposażenia dochodzi teraz kolejny stół roboczy do nestingu: Wszystko w jednej maszynie.

Smart CNC 5-osiowe Centra Obróbkowe – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology
Smart CNC 5-osiowe Centra Obróbkowe – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology

Fabryka maszyn Cosmec Technology produkuje centrum obróbkowe CONQUEST 515 ze stołem roboczym o długości 7200 mm. x 1600 mm., który jest podzielony na stół roboczy 4100 mm. x 1600 mm. z belkami konsolowymi i przyssawkami + drugi stół roboczy 3100 mm. x 1600 mm. do zastosowań nestingowych. Ta linia produktów, wyposażona w te same komponenty, co maszyny wyższej klasy COSMEC, gwarantuje wysoką precyzję i niezawodność działania. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i różnorodność konfiguracji jednostek operacyjnych zapewniają najwyższą jakość wykończenia wymaganą w każdym zastosowaniu. Ten typ maszyny dostępny jest w wersji 3 lub 5-osiowej.

Cosmec CNC ze stołem roboczym belkowym + stoł do nestingu
Cosmec CNC ze stołem roboczym belkowym + stół do nestingu

Elastyczność ustawień stołu stołu roboczego wyposażonego w belki trawersowe oraz bloki podciśnieniowe + specjalny stół roboczy dedykowany do obróbki w trybie Nesting. Stół konsolowy do produkcji elementów schodów, okien, drzwi. Przyssawki – bloki podciśnieniowe – do mocowania elementów podczas obróbki maszynowej na obrabiarce. Belkowe stoły podciśnieniowe służą do zastosowania zacisków mechanicznych zasilanych podciśnieniem lub sprężonym powietrzem. Zaciski mechaniczne do CNC stosowane są najczęściej do obróbki litego drewna, np. produkcji okien, czy schodów.

5-osiowe Centrum Obróbkowe SMART 30 stół hybrydowy Cosmec Technology

5-osiowe centrum obróbcze CNC na wyposażeniu posiada stół belkowy. Jest to rodzaj blatu konsolowego, który się sprawdza w produkcji schodów, okien, drzwi z drewna i z drewnopochodnych kompozytów. Sztywne, stalowe konsole przeznaczone do najcięższych prac obróbczych na maszynach sterowanych numerycznie. Podciśnieniowe mocowanie elementów na stole obrabiarki CNC. Oraz stół roboczy rastrowy podciśnieniowy. Stół roboczy podciśnieniowy (vacuum) do maszyny CNC. Idealny stół do frezowania, cięcia, rozkroju płyt meblowych, drewnopochodnych, płaskich arkuszy z tworzyw sztucznych, sklejki, płyt i blach aluminiowych, płyt budowlanych (HPL, Alucobond, Dibond, Plabond, Reynobond, Tubond, płyta wiórowa OSB, MDF, HDF, płyty budowlane, Corian).

CONQUEST CNC 515 centrum obróbkowe
CONQUEST CNC 515 centrum obróbkowe – stół hybrydowy – belkowy i stały

Frezarka 5-osiowa CNC – Cosmec Technology – Najnowocześniejsza 5-osiowa technologia CNC.
5-osiowe centrum obróbcze, które wykonuje szeroki wachlarz operacji (frezowanie, wiercenie, wytaczanie, cięcie i rozkrój). Ponadto nieograniczone możliwości w obróbce tworzyw sztucznych, kompozytów i drewna.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.