Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny CNC do modeli 3D i form

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC IDEA – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology

5-osiowe Centra Obróbkowe – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology
Idea 5-osiowe Centra Obróbkowe – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology

Frezarka CNC 5-Osiowa IDEA to maszyna, która została specjalnie zaprojektowana do użytku w sektorze obróbki modelowej i materiałów kompozytowych. Maszyna CNC do modeli 3D i form odlewniczych. IDEA oznacza w gamie modeli Cosmec Technology wysokowydajne centrum obróbcze z ruchomą belką nośną poprzeczną umieszczoną w górnej części konstrukcji maszyny. Ten rodzaj konstrukcji pozwala na przemieszcaanie się mniejszej masy w stosunku do modeli konwencjonalnych maszyn, co w ogólnym bilansie znacznie poprawia dynamikę interpolacji osiowej podczas obróbki skomplikowanych detali elementów. Interpolacja osiowa złożonych procesów obróbki wymaga częstych zmian kierunku wzdłuż osi. W ten sposob jest możliwe precyzyjne frezowanie CNC modeli i kopyt, form wtryskowych i odlewniczych. Frezowanie form do termoformowania dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Automatyzacja produkcji przemysłowej – włoski producent maszyn sterowanych numeryczie od 1978 roku – Cosmec Technology.

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC IDEA – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology

Na tej maszynie jest możliwe frezowanie 5-osiowe. Jednoczesna 5-osiowa obróbka dowolnych kształtów o złożonej geometrii. Obrobka z wbudowaną obszerną kontrolą narzędzia i obróbką kompozytów z dużą prędkością. frezowanie 3D modeli odlewniczych. Asortyment tego typu maszyn jest podzielony na dwa typy: Gama maszyn typu L z pojedynczą belką o elektrowrzeciona mocy do 15 KW oraz serię P z podwójną pamięcią przewijania RAM zamkniętą w BOX, dla mocy do 30 kW. Dzięki konstrukcji portalowej, centrum frezujące uzyskuje znakomitą sztywność w trakcie obróbki. Szczelna obudowa frezarki umożliwia maszynową obróbkę materiałów pylących.

CAD CAM oprogramowanie do frezowania modeli w drewnie wirtualna symulacja pracy maszyny
CAD CAM oprogramowanie do frezowania modeli w drewnie wirtualna symulacja pracy maszyny


5 osiowe centrum obróbkowe CNC IDEA zapewnia wieloelementowe rozwiązania w zakresie kotwienia, mocowania obrabianych elementów. To pozwala zaspokoić różne potrzeby produkcyjne wynikające z wybranej strategii obróbczej. I tak, blat roboczy jest oferowany od płyty ssącej, poprzez belki, po blat z odwróconymi rowkami T. Są też systemy hybrydowe. To w ostatecznym rozrachunku gwarantuje wysoki poziom stabilności w każdych warunkach obciążenia roboczego. Pneumatyczny system mocowania pionowego do obróbki CNC. Na życzenie maszyna może być dostarczona z całkowicie zamkniętą kabiną do przechowywania kurzu. Użytkowik otrzymuje wydajne CNC 5 osi w kompaktowej zabudowie. Liczne modyfikacje konstrukcyjne i szeroka gama systemów sterowania CNC, które można zainstalować, pozwalają najlepiej zaspokoić każdą potrzebę naszych klientów. Centrum 5 osiowe CNC IDEA frezuje materiały takie jak: styropian, styrodur, metale stopów lekkich takie jak aluminium. Ponadto maszyna obrabia mosiądz czy różne tworzywa sztuczne, kompozyty polimerowe oraz klasyczne materiały drewnopochodne MDF, HDF.

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i budowy linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn oraz urządzen pomocniczych pod kątem obniżenia kosztów produkcji i zwiększenia wydajności. Maszyny i linie produkcyjne włoskiej fabryki maszyn Cosmec gwarantują najwyższy poziom bezawaryjności.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.