Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC – Conquest 715 Nesting Obrabiarki Cosmec

Conquest 714 CNC Cosmec
Centrum obróbkowe do płyt z drewna i kompozytów z tworzyw sztucznych model Conquest 715 CNC Cosmec

Frezarka 5-osiowa CNC – Cosmec Technology. Kolejna maszyna zbudowana przez Cosmec do specjalnego zastosowania: Obróbka elementów konstrukcyjnych mebli tapicerowanych, małych i dużych elementów o skomplikowanym kształcie. Obróbka w 5 osiach. Włoski producent sof, tapczanów i wersalek chciał wyciąć 4 panele razem z metodą optymalizacji cięcia i rozkroju typu NESTING, aby wykładniczo zwiększyć produkcję. W ramach przygotowanych rozwiązań zostało zaproponowane centrum obróbcze CONQUEST 715 CNC wyposażone w: szt. 1 x głowica frezująca + pływający pierścień dociskowy + 1 x automatyczna głowica NAILINGOWA, która służy do wbijania gwoździ w 4 panele, umieszczone jeden na drugim tak, aby „zablokować” płyty panelowe razem, a następnie poddać rozkrojowi zgodnie z zapisanymi wzorami, szablonami cięcia, unikając w ten sposób przemieszczania elementów powstałych podczas cięcia i frezowania na centrum obróbkowym.

Conquest 715 CNC Linea Nesting
Conquest 715 CNC Linea Nesting automatyczny system podawania płyty

Frezarka 5-osiowa CNC – Cosmec Technology – Najnowocześniejsza 5-osiowa technologia CNC. Cosmec Technology | Maszyny do obróbki drewna – materiałów z tworzy sztucznych oraz z różnorakich kompozytów. PRODUKCJA: Panele o wymiarach 2800 mm. x 2100 mm. i grubości 18 mm. o łącznej grubości 72 mm. Zestaw programów do cięcia sof, tapczanów i wersalek i ogólnie wszystkich materiałów tapicerskich. Centrum obróbcze CONQUEST 715 z frezarką / elektrowrzeciono, z automatyczną wymianą narzędzi, automatyczny Pływający Pierścień Dociskowy, GWOŹDZIARKA automatyczna, blat wielowarstwowy 3200 mm. x 2200 mm. do blokowania obrabianego materiału, PIERŚCIEŃ CIŚNIENIOWY sterowany numerycznie NC, do utrzymywania małych elementów w zablokowanej pozycji i dociskania paneli podczas cięcia, aby uniknąć przemieszczenie i nieprawidłowego cięcia i rozkroju obrabianych elementów. Centrum obróbkowe Conquest 715 umożliwia wykonanie szerokiego wachlarza operacji min. pozycjonowanie paneli płyt, rozkrój, cięcie, frezowanie, wiercenie, zachowując najwyższą wydajność, niezawodność i dokładność operacji obróbczych. Centrum CNC 5 osi jest przeznaczone do kompleksowej obróbki detali elementów w pięciu osiach.

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC – Conquest 715 Nesting Obrabiarki Cosmec

5-osiowe centrum obróbcze, które wykunuje szeroki wachlarz operacji (frezowanie, wiercenie, wytaczanie, cięcie i rozkrój). Ponadto nieograniczone możliwości w obróbce tworzyw sztucznych, kompozytów i drewna. GWOŹDZIARKA AUTOMATYCZNA jest instalowana w portalowym centrum obróbkowym Cosmec z niezależną osią Z, całkowicie kontrolowaną i sterowaną numerycznie NC, która również reguluje ciśnienie powietrza wstrzeliwującego gwoździe w zależności od grubości obrabianych paneli. AUTOMATYCZNY PŁYWAJĄCY PIERŚCIEŃ CIŚNIENIOWY jest zarządzany, sterowany i kontrolowany przez NC, jest całkowicie automatyczny. PIERŚCIEŃ TEFLONOWY, który styka się z obrabianymi panelami, zapewnia odpowiednio dobrany, doskonały, stały nacisk na obrabiany panel. Teflon to materiał, który staje się bardziej plastyczny i „miękki”, gdy jest poddawany silnemu naciskowi, wszystko po to, aby uniknąć zarysowania powierzchni obrabianego panelu i jest w stanie zagwarantować stały nacisk, który zapobiega jakimkolwiek ruchom lub przemieszczaniu się małych kawałków podczas obróbki. AUTOMATYCZNA GRUPA GWOŹDZIOWA – AUTOMATYCZNY PŁYWAJĄCY PIERŚCIEŃ DOCISKOWY.

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC – Conquest 715 Nesting Obrabiarki Cosmec

Oprzyrządowanie obrabiarek CNC. Ponadto na wyposażeniu maszyny: Głowica wiertarska wielowrzecionowa CNC do wiercenia otworów w drewnie. Głowica CNC do Wiercenia, Nawiercania Mebli, Otworów pod zamek i okucia. Uniwersalna głowica do wierceń pod system zawiasów. Wielowrzeciona głowica obróbcza do centrów obróbczych CNC z automatyczną wymianą narzędzia do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, aluminium. Optymalizacja zatrudnienia oraz zminimalizowanie kosztów produkcji dzięki automatyzacji procesu rozkroju, cięcia, wiercenia, frezowania elementów meblowych. Do automatycznego załadunku płyty na pole robocze plotera, centrum obróbczego CNC służy automatyczny system podawania płyty. Automatyczne pozycjonowanie płyty na polu roboczym obrabiarki poprzez pneumatyczne bazy mechaniczne, które precyzyjnie i w powtarzalny sposób umożliwiają „zbazować” pełen format płyty, jak i mniejsze formaty. Na przyspieszenie procesu produkcji wpływa stół odbiorczy na gotowe elementy.

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC – Conquest 715 Nesting Obrabiarki Cosmec

Opcjonalnie dostępne są: agregaty kątowe,
agregaty wiercące,
agregaty tnące piłą,
głowice tnące oscylacyjne,
bigownik,
głowice tłoczące.

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC – Conquest 715 Nesting Obrabiarki Cosmec

Fabryka maszyn Cosmec Technology projektujemy i wykonuje systemy załadunku i rozładunku z wykorzystaniem robotów. Dla potrzeb standaryzacji procesu obróbczego Cosmec montuje automatyczne systemy załadunku i rozładunku obrabianych elementów w połączeniu z odpowiednimi akcesoriami. Montowane są manipulatory załadowczo-rozładowcze ze specjalizowanymi chwytakami na podciśnienie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.