Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

5 osiowe centrum obróbkowe CNC 2 stoły robocze NR Series

NR Series CNC centrum obróbcze 5 osiowe dwa stoły robocze
NR Series CNC Cosmec centrum obróbcze 5 osiowe dwa stoły robocze

5-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Nr Series. Frezarka pozwala na obróbkę jednoczesną na dwóch stołach roboczych za pomocą 6-8 głowic obróbczych. To daje spektakularne wyniki w obróbce seryjnej oraz jednostkowej. Niezawodne 5-osiowe Centrum Obróbkowe, które gwarantuje najwyższą jakość cięcia, rozkroju, frezowania krzywoliniowego oraz wiercenie. Frezarka CNC do obróbki w 5 osiach są dostosowywane do potrzeb i możliwości użytkownika będącego na drodze automatyzacji własnej produkcji. Frezarka 5 osiowa NR Series gwarantuje precyzyjną obróbkę elementów z materiałów kompozytowych oraz z aluminium i drewnopochodnych. Dzięki sztywnej bramowej konstrukcji maszyny to centrum obróbkowe, uzyskuje maksymalną precyzję na całym obszarze roboczym nawet przy dużych obciążeniach wektorowych. Opcjonalnie na wyposażeniu maszyny urządzenie do analizy sił drgań podczas frezowania kompozytu. Możliwość zakupienia wraz z maszyną Cosmec Technology całego zestawu frezów trzpieniowych do obróbki kompozytów dopasowany pod konkretny potrzeby produkcyjne.

Agregat piły do cięcia / rozkroju płyt panelowych warstwowych
Agregat piły do cięcia / rozkroju płyt panelowych warstwowych średnica Ø 350- Ø 600 mm.

Idealna maszyna do produkcji skomplikowanych elementów wielkogabarytowych z kompozytów i stopów lekkich aluminium. Centrum obróbcze CNC 5 osiowe bramowe NR Series Cosmec należy do serii wielkoformatowych centrów obróbczych. Proces automatycznego przeglądu wszystkich funkcji kontrolno-pomiarowych na frezarce NR Series Cosmec jest już na wyposażeniu maszyny. System wieloosiowej autokalibracji maszyny, który usprawnia działanie frezarki sterowanej numerycznie w trakcie obróbki złożonych elementów.

Automatyczna zmiana narzędzi 10 pozycji
Automatyczna zmiana narzędzi 12 pozycji Cosmec CNC – Frezowanie-5-osiowe – rozkrój płyt na CNC Obróbka w 5 osiach

W ofercie E – Maszyny – CNC inne solidne centra frezujące. Centra obróbkowe do maszynowej obróbki aluminium i kompozytów sterowanych w 3, 4, 5 osiach. Precyzyjne w działaniu centra frezujące CNC włoskiej fabryki Cosmec Technology są idealną odpowiedzią na drodze automatyzacji produkcji własnej poprzez zastosowanie solidnych obrabiarek sterowanych numerycznie. Frezarka CNC do aluminium – specjalistyczne głowice obróbkowe. Centrum obróbkowe do zabudowy wyposażenia aut. Włoska fabryk maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Technology. Producent obrabiarek CNC od 1978. Produkcja maszyn od 1960 roku. Frezarka CNC do zabudowy samochodów dostawczych.

_ NR SERIES Centra Obróbcze CNC do obróbki wielkogabarytowych elementów z kompozytu
NR SERIES Centra Obróbcze CNC do obróbki wielkogabarytowych elementów z kompozytu

Frezarka CNC do Zabudowy Aut i Samochodów to wielofunkcyjna 5-osiowa frezarka CNC zaprojektowana pod wszechstronną obróbkę elementów wyposażenia aut usługowych / samochodów dostawczych / samochodów skrzyniowych. Frezowanie krzywoliniowe, wiercenie, gwintowanie, cięcie pod kątem i rozkrój płyt pod formatki. Fabryka maszyn Cosmec Technology realizuje program: Maszyny CNC na zamówienie – projektowanie i produkcja maszyn na specjalne zamówienia. Zaawansowana technologia w podążaniu ku najwyższej jakości automatyzacja produkcji przemysłowej dzięki bogatemu wyposażeniu maszyn w najnowocześniejsze wyposażenie dodatkowe. 5 osiowe centrum obróbkowe CNC do maszynowej obróbki płyt ze sklejki, kompozytowych płyt z dibondu, do nestingu płyt panelowych, płyt z pcb.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.