Frezarka CNC aluminium i stal

5 osiowe centrum obróbcze CNC do aluminium i stali THOR

5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.
5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

Centrum obróbcze do profili aluminiowych i stali z tarczą piły Ø 550 pod kątem +45°/-45°. Automatyzacja procesów produkcyjnych dzięki centrum tnąco-obróbczego Thor CNC włoskiej fabryki obrabiarek sterowanych numerycznie Italmac. Niezawodne maszyny CNC do aluminium by sprostać oczekiwaniom produkcji w zakładach: centra obróbcze do frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia profili z aluminium. Nowoczesne i Niezawodne Centra Obróbcze i Tnące CNC do profesjonalnej obróbki profili z aluminium i stali. Producent Maszyn CNC Italmac – Industrial Solution & Innovation. Solidne i niezawodne centrum tnąco-obróbcze Thor ALU to 5-osiowe centrum obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową. Automatyczne centrum obróbcze profili aluminiowych – Centra Obróbcze CNC 5 osiowe do aluminium, PCV i stali p.poż.

Płaszczyzny obróbcze głowicami Centrum tnąco-obróbcze ALU - Maszyny do obróbki aluminium
Płaszczyzny obróbcze głowicami Centrum tnąco-obróbczego ALU – Maszyny do obróbki aluminium i stali

Mechaniczna obróbka pięcioosiowa profili aluminiowych i stali umożliwia wykonanie pełnego cyklu prac za jednym zamocowaniem. Bezluzowe przekładnie harmoniczne gwarantują wysoką sztywność pracy przy zachowaniu bardzo dużej wydajności i dynamiki ruchów w trakcie obróbki. Zaawansowana technika obróbki profili aluminiowych i stali jest gwarantowana przez zastosowanie najwyższej jakości komponentów maszyny. Centra obróbcze profili aluminiowych typu THOR gwarantują najwyższą precyzję obróbki bo sa wspomagane przez solidną konstrukcję korpusu maszyny. Frezarka CNC do obróbki aluminium, pcv i stal cienkościenna p.poż umożliwia niezawodne 5-osiowe frezowanie krzywoliniowe z wierceniem i gwintowaniem w profilach z aluminum​, stali i stopów lekkich.

Obrabiarka CNC do aluminium, frezarka 5 osiowe do aluminium, PCV i stali. Thor
Obrabiarka CNC do aluminium, frezarka 5 osiowe do aluminium, PCV i stali THOR.

Niezawodne Centra Tnące i Obróbcze – Uniwersalna 5-osiowa frezarka CNC umożliwia cięcie tarczą piły Ø 550 mm. pod kątem +45°/90°/-45°. Maszyny Do Produkcji Okien – Aluminiowe Okna Schüco – 5-osiowe centrum obróbcze CNC do alu, stal – Okna i Drzwi – Centrum obróbcze z 5 osiami obróbki profili THOR posiada ruchomą kolumną idealną dla obróbek elementów z alu, stali i żelaza przemysłu lekkiego i ciężkiego. Obróbka kształtowa z interpolacją w 5-osiach. Najwyższa jakość i najbardziej zaawansowana technologia obróbki profili o złożonych kształtach. Automatyzacja procesów produkcyjnych na 5-osiowej obrabiarce do frezowania, wiercenia i gwintowania profili z aluminium i stali. Zaawansowana technologicznie frezarka do obróbki profili stalowych 5-osiowa cnc do aluminium i stali. Włoski producent maszyn sterowanych numerycznie CNC Italmac Obróbka stali CNC – Wieloletnie doświadczenie w automatyzacji produkcji

Frezowanie CNC centrum obrókowe profili okna - drzwi - fasady z aluminium - precyzyjna obróbka profili
Frezowanie CNC centrum obróbkowe profili okna – drzwi – fasady z aluminium – precyzyjna obróbka profili z alu

5-osiowe centrum obróbcze CNC – Italmac. Opcjonalnie jednoczesna obróbka w 5 osiach roboczych, która zawiera system bezprzewodowych sond Renishaw.

Specyfikacja techniczna: MODEL: Thor CNC model 4.0., Thor CNC mod. 9.0., Thor CNC mod.11.0.
Wymiary: 7,900 mm. X 3.150 X 3.100, 10.800 X 3.150 X 3.100, 14.800 X 3.700 X 3.300 mm. Waga: 8,500 kg, 9,800 kg, 11,400 kg.
Moc wrzeciona elektrycznego: 20, 24 lub 30 kW
N. odniesienia: zero 2 pneumatyczne, 4 pneumatyczne
Norma Morse’a 8 automatów, 10 automatów, 12 automatów.
Przechowywanie narzędzi 15-pozycyjny magazyn, uchwyt narzędziowy zamocowany na wózku nośnym (z możliwością rozszerzenia do 30 sztuk narzędzi).