Frezarka CNC aluminium i stal

5- osiowe centrum tnąco – obróbcze CNC do aluminium i stali ZEUS

Zeus centrum obróbkowe 5 osiowe
5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

Niezawodna frezarka 5-osiowa do precyzyjnego frezowania, wiercenie, gwintowania i cięcia profili z aluminium i stali cienkościennej. Maszynowa obróbka profili z aluminium i stali cienkościennej w 5-osiach roboczych dla szybkiej, niezawodnej i dokładnej produkcji przemysłowej. Precyzja obróbki złożonych elementów kształtowników z aluminium, stali i tworzyw sztucznych na centrum tnąco – obróbczym Zeus CNC gwarantuje Technologia CNC fabryki maszyn Italmac – Industrial Solution & Innovation. Solidna frezarka przeznaczona do wykonywania obróbek, które wymagają ogromnej precyzji przy dużym obłożeniu. Idealna maszyna do produkcji na duża skalę elementów gdzie liczy się powtarzalność cykli i bezawaryjność poszczególnych części maszyny. Bezluzowe przekładnie harmoniczne gwarantują wysoką sztywność pracy przy zachowaniu bardzo dużej wydajności i dynamiki ruchów w trakcie obróbki.

Zeus centrum obróbkowe aluminium i stali cienkościennej CNC
Zeus centrum obróbkowe aluminium i stali cienkościennej CNC

Automatyzacja procesów produkcyjnych na 5-osiowej obrabiarce do frezowania, wiercenia i gwintowania aluminium i stali. Zaawansowana technologicznie frezarka do obróbki w 5-osiach profili stalowych i aluminium. Włoski producent maszyn sterowanych numerycznie CNC Italmac – Industrial Solution & Innovation. Szybka obróbka profili ze stali CNC na niezawodnych Centrach Tnące i Obróbczych. Wieloletnie doświadczenie w automatyzacji produkcji przy obrabianiu profili z aluminium i stali. Maszyna do profili okna, drzwi, lekkie konstrukcje przemysłowe, zabudowy samochodów, aut dostawczych, wozów strażackich, karetek pogotowia. Automatyzacja obróbki profili Alu / PCV i stal. Frezarki CNC firmy Italmac dają gwarancję Najwyższych Standardów Jakości obrabiarek przemysłowych obrabiających profile z alu w 5 osiach. Obrabiarki do metalu, stali, aluminium – profesjonalne centra obróbkowe – Centrum obróbcze CNC profili z aluminium INOX. Uniwersalna 5-osiowa frezarka do wysokowydajnej obróbki, która zapewnia wysoką jakość detali. Frezowanie CNC – Frezowanie aluminium sterowane w pięciu osiach CNC – CNC Frezarka – Italmac Producent Maszyn CNC

5-osiowe pionowe centrum obróbcze CNC o wydłużonych zakresach ruchu portalu.
5-osiowe pionowe centrum obróbcze CNC o wydłużonych zakresach ruchu portalu ZEUS 5 HS 67

5-osiowe centrum obróbcze CNC – Italmac Zeus. Maszyna umożliwia symultaniczną interpolację wszystkich osi z rzutowaniem prędkości pracy na czoło narzędzia. Niezawodne Centrum Obróbcze CNC Zeus, którym idealnie się obrabia ze wszystkich stron profile do stolarki aluminiowej. 5 osiowa maszyna włoskiej fabryki Italmac, która daje gwarancję precyzyjnej obróbki profili z aluminium, PCV i profili ze stali p.poż. Centrum obróbcze CNC do wzmocnień stalowych oraz do do aluminiowych ścian osłonowych.

Uniwersalna 5-osiowa frezarka CNC – cięcie tarczą piły Ø 500 pod kątem +45°.
Uniwersalna 5-osiowa frezarka CNC – cięcie tarczą piły Ø 500 pod kątem +45°.

Solidne frezarki CNC firmy Italmac to zaawansowane Technologie CNC, które rozwiązują wszystkie kwestie związane z precyzyjnym frezowaniem aluminium, stali, tworzyw sztucznych. 5-osiowe pionowe centrum obróbcze CNC o wydłużonych zakresach ruchu portalu. Italmac produkuje nowoczesne i wydajne frezarki CNC do stali i aluminium. Fabryka oferuje solidne konstrukcje maszyn, które dysponują dużą mocą głowic. Italma dostarcza do zakładów na całym świecie specjalne frezarki do obróbki alu i stali. 5-osiowe centrum obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową to mocne i trwałe urządzenia. Obróbka CNC na maszynie ZEUS obejmuje: Frezowanie krzywoliniowe CNC różnych Metali i Tworzyw Sztucznych. Frezowanie CNC pod różnym katem profili z Aluminium, Miedzi, Mosiądzu, Stali.