Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

5- osiowe centrum obróbcze CNC do alu i stali cienkościennej p.poż. ZEUS

Maszyny do obróbki aluminium, CNC, centra obróbcze
Centra obróbcze CNC do aluminium, które dostarczają technologię przyszłości.

Centra obróbcze CNC do aluminium, które dostarczają technologię przyszłości. U podstaw każdej maszyny CNC jest tradycja i wieloletnie doświadczenie. 5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

5 osiowe centrum obróbcze do aluminium – Italmac

Producent Maszyn CNC: Centra Obróbcze, Frezarki, Plotery Italmac z Verony. Zeus to centrum obróbcze do obróbki profili aż w 5 osiach roboczych. Zeus posiada ruchomą kolumną nośną; która umożliwia idealną obróbkę złożonych elementów z aluminium, stali i żelaza.

Centra obróbcze CNC do aluminium Zeus
Centra obróbcze CNC do aluminium. 5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych.

Profesjonalna obróbka elementów przemysłu lekkiego i ciężkiego. Maszyna jest przeznaczona do frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia profili, kształtowników aluminiowych o dużych gabarytach. Maszyna Zeus może również obrabiać profile z żelaza, ze stopów lekkich i stali cienkościennej o dużych przekrojach. Elektrowrzeciono o mocy 15 KW w wersji S1 z nasadką narzędziową HSK-63F, która gwarantuje ciężką obróbkę ze znakomitymi wynikami. Automatyczny magazyn narzędzi na ruchomej głowicy może pomieścić 16 narzędzi i może zostać rozbudowany do 30 miejsc w magazynku narzędziowym.

Zeus centrum obróbkowe 5 osiowe
5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

Ponadto istnieje specjalna komora na ostrza tarczy piły o średnicy Ø 550 mm., ze specjalnym magazynem oddzielonym od magazynu narzędzi. Możliwe jest również użytkowanie maszyny w trybie wahadłowym (w wersjach 7 mb. i 9 mb), maksymalizując produkcję, wykonując wymianę części w „równoległym” czasie i tym samym redukując do minimum przestoje maszyny. Standardowa konfiguracja dostępna z automatycznym pozycjonowaniem za pomocą kolumny nośnej – wysięgnika. Dostępna jest również wersja z niezależnym automatycznym pozycjonowaniem pneumatycznych zacisków blokady profili. Centrum obróbcze posiada wyjątkowy aspekt: na wyposażeniu jest zespół głowicy tnącej 90° z ostrzem tarczy piły Ø 500 mm., do cięcia profili aluminium o dużych przekrojach, wymiarach gabarytowych, wymiarach. Centrum obróbkowe ZEUS jest wyposażony w osłonę, która nie tylko chroni operatora, ale także zapewnia maksymalną widoczność podczas produkcji, minimalizując wpływ na środowisko akustyczne. Dostępna jest również wersja z kabiną, która ma duży wpływ estetyczny. Centrum obróbkowe również dostępne w wersjach 7, 9 i 12 mb.

Centrum obróbkowe do aluminium i stali 5 osiowe – frezarka 5 osiowe CNC do obróbki profili aluminiowych i stali – niezawodna frezarka CNC do obrabiania profili aluminiowych i ze stali- Centrum obróbcze 4 osiowe do profili aluminiowych – Precyzyjna frezarka do profili aluminiowych i stali.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.