Centrum obróbkowe CNC

5- osiowe centrum obróbcze CNC do alu i stali cienkościennej p.poż. ZEUS

Maszyny do obróbki aluminium, CNC, centra obróbcze
Centra obróbcze CNC do aluminium, które dostarczają technologię przyszłości.

Centra obróbcze CNC do aluminium, które dostarczają technologię przyszłości. U podstaw każdej maszyny CNC jest tradycja i wieloletnie doświadczenie. 5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

5 osiowe centrum obróbcze do aluminium – Italmac

Producent Maszyn CNC: Centra Obróbcze, Frezarki, Plotery Italmac z Verony. Zeus to centrum obróbcze do obróbki profili aż w 5 osiach roboczych. Zeus posiada ruchomą kolumną nośną; która umożliwia idealną obróbkę złożonych elementów z aluminium, stali i żelaza.

Centra obróbcze CNC do aluminium Zeus
Centra obróbcze CNC do aluminium. 5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych.

Profesjonalna obróbka elementów przemysłu lekkiego i ciężkiego. Maszyna jest przeznaczona do frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia profili, kształtowników aluminiowych o dużych gabarytach. Maszyna Zeus może również obrabiać profile z żelaza, ze stopów lekkich i stali cienkościennej o dużych przekrojach. Elektrowrzeciono o mocy 15 KW w wersji S1 z nasadką narzędziową HSK-63F, która gwarantuje ciężką obróbkę ze znakomitymi wynikami. Automatyczny magazyn narzędzi na ruchomej głowicy może pomieścić 16 narzędzi i może zostać rozbudowany do 30 miejsc w magazynku narzędziowym.

Zeus centrum obróbkowe 5 osiowe
5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

Ponadto istnieje specjalna komora na ostrza tarczy piły o średnicy Ø 550 mm., ze specjalnym magazynem oddzielonym od magazynu narzędzi. Możliwe jest również użytkowanie maszyny w trybie wahadłowym (w wersjach 7 mb. i 9 mb), maksymalizując produkcję, wykonując wymianę części w „równoległym” czasie i tym samym redukując do minimum przestoje maszyny. Standardowa konfiguracja dostępna z automatycznym pozycjonowaniem za pomocą kolumny nośnej – wysięgnika. Dostępna jest również wersja z niezależnym automatycznym pozycjonowaniem pneumatycznych zacisków blokady profili. Centrum obróbcze posiada wyjątkowy aspekt: na wyposażeniu jest zespół głowicy tnącej 90° z ostrzem tarczy piły Ø 500 mm., do cięcia profili aluminium o dużych przekrojach, wymiarach gabarytowych, wymiarach. Centrum obróbkowe ZEUS jest wyposażony w osłonę, która nie tylko chroni operatora, ale także zapewnia maksymalną widoczność podczas produkcji, minimalizując wpływ na środowisko akustyczne. Dostępna jest również wersja z kabiną, która ma duży wpływ estetyczny. Centrum obróbkowe również dostępne w wersjach 7, 9 i 12 mb.

Centrum obróbkowe do aluminium i stali 5 osiowe – frezarka 5 osiowe CNC do obróbki profili aluminiowych i stali – niezawodna frezarka CNC do obrabiania profili aluminiowych i ze stali- Centrum obróbcze 4 osiowe do profili aluminiowych – Precyzyjna frezarka do profili aluminiowych i stali.