Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny CNC do modeli 3D i form

5 osiowe centrum cięcia i frezowania kompozytów NR Series COSMEC

Centrum obróbkowe 5 osiowe CNC do frezowania, wiercenia i rozkroju płyty warstwowej
Centrum obróbkowe 5 osiowe CNC do frezowania, wiercenia i rozkroju płyty warstwowej NR Series Cosmec

Centrum obróbkowe NR SERIES CNC to linia największych maszyn włoskiej fabryki maszyn Cosmec Technology producenta najwyższej jakości maszyn sterowanych numerycznie do obróbki materiałów z kompozytów, aluminium i drewna. CNC do obróbki konstrukcji wielkogabarytowych.

Centrum obróbkowe 5 osiowe CNC do frezowania, wiercenia i rozkroju płyty warstwowej.

Centrum o konstrukcji bramowej z dużą dokładnością pozycjonowania głowic obróbczych umożliwia obróbkę elementów o długości nawet 12.600 mm. Brama nośna przesuwa się wzdłuż prowadnic. Zaawansowane technologicznie CNC do obróbki płyty warstwowej pokrytej aluminium pod zabudowy aut i samochodów dostawczych – Centrum obróbcze – Cosmec Technology – światowy lider w automatyzacji produkcji przemysłowej.

CNC do obróbki konstrukcji wielkogabarytowych NR SERIES COSMEC
CNC do obróbki konstrukcji wielkogabarytowych NR SERIES COSMEC

5-osiowe centrum obróbcze CNC z zamkniętym mostem nośnym narzędzi i głowic roboczych – ruchomy blat stołu maszyny dopasowany do potrzeb technologicznych użytkownika. Centrum o konstrukcji bramowej z dużą dokładnością umożliwia obróbkę elementów o szerokości do 4.600 mm. Solidny korpus maszyny gwarantuje nie jest podatny na odkształcenia w trakcie pracy głowic. Most obrabiarki przesuwa się na szynach, które mogą osiągać nawet 12 metrów długości.

Cięcie i rozkrój płyty warstwowej na ploterze Nr Series firmy Cosmec
Cięcie i rozkrój płyty warstwowej – ploter CNC Nr Series Cosmec Ø 550 mm.

Centrum Obróbcze CNC 5-osiowe, które obejmuje frezowanie 5 osiowe elementów z drewna oraz płyty kompozytowe pokryte blachą z aluminium stosowane w konstrukcjach obudowy i wyposażenia zabudowy aut pożarniczo – ratunkowych i samochodów dostawczych. Konstrukcja centrum obróbczego NR SERIEC jest celowo przewymiarowana w stosunku do zastosowanych naprężeń; Ten zabieg technologiczny, w połączeniu z wyborem najwyższej jakości systemów przesuwnych, a także z wszechstronnymi rozwiązaniami uszczelniającymi elementy, zapewnia całkowity brak odkształceń i drgań, a tym samym maksymalną precyzję obróbki.

Agregat piły do cięcia / rozkroju płyt panelowych warstwowych
Agregat piły do cięcia / rozkroju płyt panelowych warstwowych w przedziale kątowym 0° – 90°

Profesjonalna maszyna CNC do Obróbki Tworzyw Sztucznych i Kompozytów: Cosmec Technology to solidność wykonania, niezawodność działania, precyzja obróbki i szybkość robocza dopasowana do potrzeb produkcyjnych użytkownika. Ten typ maszyny reprezentuje tradycyjną maszynę COSMEC; jest to maszyna ze stałą bramą i ruchomymi płaszczyznami roboczymi, co może być wykorzystywane w wymiarach standardowych lub dostosowanych do potrzeb klienta. Najnowszy program do optymalizacji rozkroju. Całkowicie konfigurowalne centrum obróbcze pod względem liczby uchwytów narzędzi, głowic i liczby osi roboczych.

Frezowanie w pięciu osiach - Dokładność: 0,1 mm.
Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych obróbka płyty kompozytowe – płyty warstwowe obróbka

Linia centrum obróbkowego Seria NR może być wyposażona w: blaty bakelitowe lub aluminiowe blaty podpórkowe wykonane w konstrukcji wielowarstwowej, które na specjalne życzenie klienta mogą być osadzone na specjalnie wysuwanych ogranicznikach i z przyssawkami różnej wielkości; centrum obróbkowe może być także ruchome belki przyssawek, które łatwo dostosowują się do geometrii obrabianego przedmiotu. Oba rozwiązania pozwalają na maksymalną elastyczność operacyjną maszyny. Uzupełnieniem maszyny jest szafa elektryczna wyposażona w sterowanie numeryczne OSAI serii 10 z interfejsem panelu sterowania. Prędkość posuwu 90 mb/1m. Prędkość obrotowa wrzeciona 500/24 ​​000 obr/1 min. Moc wrzeciona Kw. 7,5/10/13,5/15/20. Uchwyt narzędziowy ISO 30 – ISO 40 – HSK F63. Moc inwertera Kw. 15 / Kw. 11 / Kw. 20. Wydajność pompy próżniowej 100/250/500 mc/h.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.