Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

5 – osiowe wieloczynnościowe centrum obróbcze CNC Conquest

Centrum 5 osiowe Cosmec - włoski producent maszyn CNC od 1978 roku
Centrum 5 osiowe Cosmec – włoski producent maszyn CNC od 1978 roku

Profesjonalna maszyna CNC 5 Osi do Tworzyw Sztucznych, Kompozytów – Obrabiarka gwarantuje idealne frezowanie w styropianie, frezowanie w styrodurze, cięcie i frezowanie w drewnie, frezowanie, cięcie i wiercenie w płytach MDF i materiałach drewnopodobnych, piankach poliuretanowych i tworzywach sztucznych.

Obróbka płyty z pleksi na 5 osiowym centrum obróbkowym CNC Conquest

Maszynowa obróbka skrawaniem CNC płyt z tworzyw sztucznych, kompozytów oraz aluminium – Kompleksowa Obróbka CNC w 5 osiach – Frezowanie krzywoliniowe według projektu zapisanego w pamięci maszyny – Idealna maszyna pod usługi Frezowania CNC – Obróbka skrawaniem tworzyw CNC – Frezowanie CNC – obrabiarka pod usługi frezowania CNC 3D – aluminium – styrodur – Frezowanie CNC tworzyw sztucznych – Frezowanie CNC – Obróbka skrawaniem tworzyw sztucznych – 5-osiowa Obróbka Elementów – Technologia CNC.

Profesjonalna maszyna CNC 5 Osi do Tworzyw Sztucznych, Kompozytów
Profesjonalna maszyna CNC 5 Osi do Tworzyw Sztucznych, Kompozytów – Centrum 5 osiowe Cosmec

Frezowanie aluminium to najskuteczniejsza metoda obróbki kształtowników i paneli aluminiowych. Do obróbki aluminium najlepsze są narzędzia ze stali szybkotnącej (HHS) oraz narzędzi z powłoką diamentową (PKD). Idealne narzędzia do obróbki aluminium to również narzędzia z węglika spiekanego. Do chłodzenia emulsja składająca się z mieszanki wody i oleju obróbkowego. Alkohol bardzo dobrze chłodzi aluminium, a jednocześnie w przeciwieństwie do olejów z emulsji nie klei się, dzięki czemu alkohol w obróbce aluminium przeciwdziała zbrylaniu się wiórów i ułatwia ich wydmuchiwanie ze strefy obróbczej. Efektywna obróbka aluminium wymaga zastosowania metod obróbki szybkościowej, wdrożenia odpowiedniej strategii smarowania i chłodzenia oraz właściwego doboru narzędzi.

Automatyzacja obróbki profili aluminium - zaciski na blacie gwarantuje to bezproblemowe frezowanie
Automatyzacja obróbki profili aluminium – zaciski na blacie gwarantują bezproblemowe frezowanie kształtowników

Stół roboczy centrum obróbczego przygotowany do mocowania profili aluminiowych. Wyposażone w zestawy blokujące kształtowniki alu, wielozadaniowe maszyny CNC gwarantują bezbłędne cięcie profilu, frezowanie krzywoliniowe, wiercenie otworów; gwintowanie; frezowanie; fazowanie; pogłębianie.

Centrum tnąco-obróbcze CNC - mocowanie obrabianego elementu alu na stole roboczym
Centrum tnąco – obróbcze CNC – mocowanie obrabianego elementu alu na stole roboczym

Poziome blokowanie obrabianych profili na blacie roboczym centrum frezującego umożliwia pracę na dwóch kształtonikach jednocześnie. A przelotowy blat roboczy daje możliwość mocowania długich profili.

Centrum frezujące do obróbki profili z aluminium - pozioma blokada na blacie roboczym
Centrum frezujące do obróbki profili z aluminium – pozioma blokada na blacie roboczym

5 – osiowe wieloczynnościowe centrum obróbcze CNC Conquest Cosmec Technology.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.