Centrum obróbkowe CNC

5 – cio osiowe centrum tnąco-obróbcze CNC do stali i aluminium THOR

5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.
5-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich.

Centrum obróbcze do obróbki aluminium, stali 5 osi. Centra obróbkowe dla przemysłu średniego i ciężkiego, odpowiednie do obróbki żelaza, stali i aluminium.

5 – osiowe centrum obróbkowe do profili z aluminium ZEUS CNC.

Elektrowrzeciona bardzo mocne zarówno asynchroniczne jak i synchroniczne o mocy 20, 24 i 30 kW Imponujące centrum obróbcze, które pozwala na stabilność i jędrność w obróbce. Wykonalny przekrój 450 x 550 mm. Centra Obróbcze CNC – Frezarki CNC Sprzedaż i Serwis.

Obrabiarka CNC do aluminium, frezarka 5 osiowe do aluminium, PCV i stali. Thor
Thor Obrabiarka CNC do aluminium, frezarka 5 osiowe do aluminium, PCV i stali.

THOR to największe na rynku centrum obróbcze dedykowane do ciężkich operacji profili i różnych elementów o przekroju skrawalnym 450 x 550 mm. Centrum Obróbcze Cnc 5 Osiowe jest dostępne w wersjach o długości 4.000, 9.000, 11.000 mm. Frezarka CNC 5 Osiowa Thor szczególnie nadaje się do obróbki stali i aluminium. Maszyna jest wyposażona w solidne elektrowrzeciona o mocy 20 kW, 24 kW lub 30 kW, zarówno asynchroniczne, jak i synchroniczne, które zapewniają maksymalną wydajność dzięki systemowi chłodzenia cieczą. Maszyna może być umieszczona w średnio ciężkim sektorze przemysłowym. Dzięki temu, to centrum obróbczemu Italmac znajduje swoje zastosowanie w zakładach mechanicznych najbardziej obłożonych pracą, która wymaga precyzji, powtarzalności i niezawodności w działaniu.

5- osiowe centrum obróbcze CNC do alu i stali cienkościennej p.poż.
5- osiowe centrum obróbcze CNC do alu i stali cienkościennej p.poż. THOR

Obrabiarka CNC do aluminium, frezarka 5 osiowe do aluminium, PCV i stali Thor, to sztywne centrum o konstrukcji bramowej z innowacyjnym systemem odzysku luzu. Dzięki hydraulicznie zamykanymi zaciskom blokującymi, wszystkie obrabiane elementy, nie ulegają niekontrolowanym przesunięciom podczas pracy. Stabilne mocowanie na centrum obróbkowym Thor wyklucza jakiekolwiek przesunięcia obrabianych elementów. Na wyposażeniu maszyny ponadto: regulowana kątowo głowica, która dzięki hydraulicznym hamulcom gwarantuje sztywność ustawień podczas obróbki różnych detali lub całych konstrukcji. 5-osiowa Obróbka Elementów to możliwość wymiany narzędzia z magazynka maszyny na 15 lub nawet na 30 pozycji. Frezowanie w pięciu osiach to również automatyczny czujnik narzędzia oraz taśmociąg do odprowadzania wiórów metalowych. Chłodzony panel elektryczny utrzymywany w stałej temperaturze i solidna mobilna konsola sprawiają, że to centrum wyróżnia się tymi dodatkowymi elementami. Centrum tnąco-obróbcze ALU – Thor CNC posiada na wyposażeniu głowicę tnącą, wyposażoną w obrotową tarczę piły do cięcia i rozkroju elementów profili z aluminium i stali.

Maszyny do obróbki aluminium, CNC, centra obróbcze
Thor profesjonalna maszyna do obróbki aluminium, CNC, przemysłowe centrum obróbcze.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA: MODEL: Thor CNC model 4.0., Thor CNC mod. 9.0., Thor CNC mod.11.0.
Wymiary: 7,900 mm. X 3.150 X 3.100, 10.800 X 3.150 X 3.100, 14.800 X 3.700 X 3.300 mm. Waga: 8,500 kg, 9,800 kg, 11,400 kg.
Moc wrzeciona elektrycznego: 20, 24 lub 30 kW
N. odniesienia: zero 2 pneumatyczne, 4 pneumatyczne
Norma Morse’a 8 automatów, 10 automatów, 12 automatów.
Przechowywanie narzędzi 15-pozycyjny magazyn, uchwyt narzędziowy zamocowany na wózku nośnym (z możliwością rozszerzenia do 30 sztuk narzędzi)