Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Centrum Obróbkowe CNC Fox 48 Cosmec Technology

Poziome centrum obróbkowe Fox 48 Cosmec Technology

Centrum obróbcze CNC do 3-osiowe obróbki frezarskiej CNC płyt z kompozytów, drewnopochodnych, płyt warstwowych, PCV, płyt pokrytych arkuszami z blachy ze stali nierdzewnej. W trybie obróbki 3-stronnej + oś dodatkowa możliwa jest obróbka boczna obrabianych płyt panelowych. Automatyzacja Maszyn na Linii – Automatyzacja Produkcji elementów z aluminium. Wydajne maszyny do obróbki profili z aluminium, tworzyw sztucznych i stali. Profesjonalne centra obróbcze, maszyny CNC i obrabiarki do zastosowań w przemysłowych.

Ploter do frezowania i rozkroju kompozytu

Frezarka 3 osiowa CNC Fox 48 do szybkiej obróbki płyt z drewnopochodnych, tworzyw sztucznych i płyt warstwowych elewacyjnych typu Alucobond. Maszyny stosowane do stolarki okiennej i drzwiowej PCV i Aluminium. Maszyny do produkcji stolarki aluminiowej. Projektowanie Linii Montażowej – Automatyzacja Maszyn na Linii.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.