Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

4 osiowe centrum tnąco-obróbcze profili z aluminium i stali Ulisse 7.0

Centrum tnąco-obróbcze ALU - PCV
Ulisse Centrum tnąco-obróbcze ALU – PCV

Centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe aluminium CNC do produkcji: okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe. Maszyna stosowana do produkcji elementów do zabudowy aut dostawczych i samochodów kempingowych, zaprojektowane dla ekonomicznej i wydajnej obróbki profili aluminiowych. Niskie zużycie energii elektrycznej dzięki inteligentnej techniki sterowania maszyną. Wersja standardowa z wrzecionem frezarskim chłodzonym wodą. Wszystkie procesy; frezowanie, wiercenie i gwintowanie i cięcie pod kątem prostym odbywają się na profilu zablokowanym w zaciskach. Zadaniem maszyny jest frezowanie, wiercenie, gwintowanie, cięcie. Uniwersalna 4-osiowa maszyna CNC umożliwia cięcie tarczą piły Ø 500 mm. pod kątem 90°. Zintegrowane centrum tnąco-obróbcze do profili aluminiowych i stali cienkościennej umożliwia płynną obróbkę profili z zastosowaniem głowic kątowych od -90°, +90°.

Centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe aluminium i stali Ulisse 7000
Centrum tnąco obróbcze CNC 4-osiowe aluminium i stali Ulisse 7000

Wszechstronne centrum obróbcze z tarczą piły do cięcia profili z aluminium i PCV o średnicy Ø 500 mm. pod kątem stałym 90°. Na wyposażeniu maszyny frezarskie głowice kątowe. 4-osiowe sterowanie. Samodzielne pozycjonowanie zacisków mocujących obrabiany profil w systemie absolutnego wymiarowania. Magazyn narzędziowy zapewnia krótki czas wymiany narzędzi co daje optymalny cykl obróbki. Maszyna może pracować w trybie wahadłowym: dwa obszary pracy.

Centrum tnąco obróbcze CNC 4-osiowe do aluminium i stali Ulisse - rura z tworzywa sztucznego
Centrum tnąco obróbcze CNC 4-osiowe do aluminium i stali Ulisse – rura z tworzywa sztucznego

Precyzyjne centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe do profili z aluminium i stali Ulisse 7000 CNC. Do wydajnej obróbki profili kształtowych z aluminium, tworzywa sztucznego i cienkościennych profili stalowych. Możliwość maszynowej obróbki PVC ze wzmocnieniem stalowym. Impulsowa instalacja chłodząco-smarująca. Automatyczne smarowanie prowadnic osi. Automatyczne rozpoznawanie zacisków i pozycjonowanie. 4-osiowe mobilne centrum obróbcze, połączone ze stacjonarną stacją tnącą do cięcia pod kątem 90 stopni. Maszynowa obróbka od czoła profilu wymaga głowicy kątowej. Wydajna maszyna do szybkiej obróbki profili z aluminium, tworzyw sztucznych i stali. Wygodne w obsłudze i przejrzyste oprogramowanie z grafiką 3D.

_ ULISSE-7000- 4 - osie robocze frezowanie, wiercenie i cięcia tarczą piły Ø 500
ULISSE-7000- 4 – osie robocze frezowanie, wiercenie i cięcia tarczą piły Ø 500

Wszechstronne centrum obróbcze z tarczą piły do cięcia profili z aluminium i PCV o średnicy Ø 500 mm. pod kątem stałym 90°. Czteroosiowy układ osi maszyny pozwala na obrót elektrowrzeciona w przedziale kątowym od 0° do 180°. Maszyna być skonfigurowane z -wielopozycyjnym magazynkiem narzędziowym. Magazyn narzędziowy jest wyposażony w dziesięć miejsc na głowice i narzędzia. Do obróbki profili podwójnych i obróbki czołowej dostępne są obrotowe głowice z narzędziami dające sie ustawiać w przedziale kątowym: 0° – 90° – 180° – 270°.

Optymalizacja procesów związanych z obróbką mechaniczną profili z aluminium na CNC Ares 3.0
Optymalizacja procesów związanych z obróbką mechaniczną profili z aluminium na CNC Ares 3.0

System operacyjny Windows. Chłodzone wodą wrzeciono frezu 7 kW, S1. Automatyczny układ przesuwania zacisków mocowania oraz automatyczne rozpoznawanie położenie zacisków na polu roboczym. Producent: Italmac – Obrabiarki CNC – Światowy lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Italmac Solution Obrabiarki CNC – Światowy lider w automatyzacji.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.