Maszyny CNC do modeli 3D i form

4-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Smart – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology

Wyjątkowa precyzja i niezawodność 4 osiowego centrum obróbczego Smart. To centrum robocze, zaprojektowane z myślą o łatwej i elastycznej obróbce, stanowi idealne rozwiązanie dla rzemieślników i małych firm, które chcą podnieść jakość swoich produktów. Wyposażona w te same komponenty, które stosowane są w najwyższej klasy maszynach COSMEC, linia ta gwarantuje niezwykłą precyzję i niezawodność.

Centrum robocze CNC otwarta płaszczyzna mostu stałego

Zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz konfigurowalność głowic roboczych zapewniają wysoką jakość wykończenia wymaganą w każdych warunkach użytkowania. Ten typ maszyny jest dostępny w wersji 3-osiowej, 4-osiowej lub z 5-osiową głowicą ciągłą. Przeznaczenie: obróbka aluminium, kompozyty drewnopochodne, inne materiały kompozytowe, okładziny zewnętrzne, drzwi.

Smart 30
SMART 30 XL – Cosmec

4-osiowe Centrum Obróbkowe CNC posiada na wyposażeniu blat roboczy z ruchomymi belkami poprzecznymi z przesuwanymi przyssawkami. Konsola sterowania. Głowica pozioma z podwójnym wyjściem obróbczym. Głowica pływająca floatting. Szeroka gama agregatów standardowych i specjalnych. System LED do półautomatycznego pozycjonowania ruchomych prętów i przyssawek. Zastosowanie z osią wirnika. Konfiguracja 5 osi

Smart 30 5-osiowa konfiguracja SMART 30 XL - Cosmec
Smart 30 5-osiowa konfiguracja modelu SMART 30 XL – Cosmec

4 osiowe centrum obróbkowe CNC Smart zapewnia wieloelementowe rozwiązania w zakresie kotwienia, mocowania obrabianych elementów. To pozwala zaspokoić różne potrzeby produkcyjne wynikające z potrzeb technologicznych. Na maszynie Smart precyzyjne frezowanie, gwintowanie, wiercenie i wytaczanie z wielu stron, które nie wymaga koniecznych przezbrojeń.

Blat roboczy z inteligentnymi listwami z przesuwanymi przyssawkami z podciśnieniem
Blat roboczy z inteligentnymi listwami z przesuwanymi przyssawkami z podciśnieniem

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i budowy linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn oraz urządzeń pomocniczych pod kątem obniżenia kosztów produkcji i zwiększenia wydajności. Maszyny i linie produkcyjne włoskiej fabryki maszyn Cosmec gwarantują najwyższy poziom bezawaryjności.

Smart 5-osiowa konfiguracja SMART 30 XL - Cosmec
Smart 5-osiowa konfiguracja SMART 30 XL – Cosmec