Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny CNC do modeli 3D i form

4-osiowe Centrum Obróbkowe CNC Smart – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology

Wyjątkowa precyzja i niezawodność 4 osiowego centrum obróbczego Smart. To centrum robocze, zaprojektowane z myślą o łatwej i elastycznej obróbce, stanowi idealne rozwiązanie dla rzemieślników i małych firm, które chcą podnieść jakość swoich produktów. Wyposażona w te same komponenty, które stosowane są w najwyższej klasy maszynach COSMEC, linia ta gwarantuje niezwykłą precyzję i niezawodność.

Centrum robocze CNC otwarta płaszczyzna mostu stałego

Zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz konfigurowalność głowic roboczych zapewniają wysoką jakość wykończenia wymaganą w każdych warunkach użytkowania. Ten typ maszyny jest dostępny w wersji 3-osiowej, 4-osiowej lub z 5-osiową głowicą ciągłą. Przeznaczenie: obróbka aluminium, kompozyty drewnopochodne, inne materiały kompozytowe, okładziny zewnętrzne, drzwi.

Smart 30
SMART 30 XL – Cosmec

4-osiowe Centrum Obróbkowe CNC posiada na wyposażeniu blat roboczy z ruchomymi belkami poprzecznymi z przesuwanymi przyssawkami. Konsola sterowania. Głowica pozioma z podwójnym wyjściem obróbczym. Głowica pływająca floatting. Szeroka gama agregatów standardowych i specjalnych. System LED do półautomatycznego pozycjonowania ruchomych prętów i przyssawek. Zastosowanie z osią wirnika. Konfiguracja 5 osi

Smart 30 5-osiowa konfiguracja SMART 30 XL - Cosmec
Smart 30 5-osiowa konfiguracja modelu SMART 30 XL – Cosmec

4 osiowe centrum obróbkowe CNC Smart zapewnia wieloelementowe rozwiązania w zakresie kotwienia, mocowania obrabianych elementów. To pozwala zaspokoić różne potrzeby produkcyjne wynikające z potrzeb technologicznych. Na maszynie Smart precyzyjne frezowanie, gwintowanie, wiercenie i wytaczanie z wielu stron, które nie wymaga koniecznych przezbrojeń.

Blat roboczy z inteligentnymi listwami z przesuwanymi przyssawkami z podciśnieniem
Blat roboczy z inteligentnymi listwami z przesuwanymi przyssawkami z podciśnieniem

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i budowy linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn oraz urządzeń pomocniczych pod kątem obniżenia kosztów produkcji i zwiększenia wydajności. Maszyny i linie produkcyjne włoskiej fabryki maszyn Cosmec gwarantują najwyższy poziom bezawaryjności.

Smart 5-osiowa konfiguracja SMART 30 XL - Cosmec
Smart 5-osiowa konfiguracja SMART 30 XL – Cosmec
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.